Teema on suletud

"Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu?

(02-04-2020, 11:36 AM)diesel Kirjutas:  mul viisid vargad okeani ää. hea raadio oli.
nüüd vaatsi põgusalt koogelmoogelist ja 208 ja 209 on pildi järgi üsna samad asjad.
mis neil tegelikult vahet oli?
Esipaneelil oleva indikaatori vahe:
Okean 208:
[Pilt: GetData.ashx?ImageId=a072fce9-3ff2-440c-...33&Lang=En]
Okean 209:
[Pilt: GetData.ashx?ImageId=cf29700b-1489-4e2a-...a6&Lang=En]
Pildid pärit: http://rr20.ddns.net/

aitüma. jälle targem. 209 oli.

Tere! Hädasti vaja veljevõtit MTZ traktori velje mutritele, nii esimesele kui tagumisele( 32 ja 30 padrun).  Netipoodidest leidnud ei ole. Kust leida, või pakkuge.


Terv

(14-04-2020, 11:45 AM)MTZ Kirjutas:  Tere! Hädasti vaja veljevõtit MTZ traktori velje mutritele, nii esimesele kui tagumisele( 32 ja 30 padrun).  Netipoodidest leidnud ei ole. Kust leida, või pakkuge.


Terv

pilti?

Miskipärast arvasin et tegu millegi erilisema kui tavalise padruniga.
Mul erilisi suuremaid võtmeid mõned.

(14-04-2020, 11:45 AM)MTZ Kirjutas:  ...
vaja veljevõtit MTZ traktori velje mutritele, nii esimesele kui tagumisele( 32 ja 30 padrun). 
...

Kontrolli igaks juhuks üle - esiratas oli seni ikka 27 mutritega kinni...

Pidin ikkagi poodi minema. Saaremaal seda väga teha ei tahtnud. Kõige suurem mure oli 3/4 padruni varrega, mis poleks narre. Aga nüüd 32 padrun ja korralik 3/4 padruni vars olemas.

Metabo väike 125mm kettaga ketaslõikur kõrbes ära, reduktor korras, on kellegil äkki reduktori rikkega , saaks ühe kokku ehitada?

Kasutatud ja uued jupid enamus uutele ja vanadele  ka väga vanadele husqvarna,stihli,jonsered ja partner saagidele.5297816

Ei saa aidata muu, kui soovitusega. Mina sain kunagi ammu kasutatud metabole reduktori Stokkerist, kuid hetkel tuleks ilmselt odavam osta 49 eur eest Makita GA5030R (Espakis vähemalt kliendikaardiga). 720W, lõikab lihvib ja oma väiksuse tõttu saab väga edukalt ühe käega kasutada. Mul 3tk kasutuses, et mitte aega raisata ketta vahetusele.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.

Väga õige tähelepanek. Lihtsam on osta Makita uus relakas kui seda kapriisse iseloomuga Metabot remontida Smile
Omal nahal järele proovitud. Ma ei teagi, palju neid väikseid Makita relakaid mul hetkel on, aga kasutajana väga rahul. Tööd teevad samamoodi, ei lagune ja kui juhtub et laguneb, ostad uue.

Ûtleme nii , et mõistlikum ja soodsam on uus osta.Aga ...Mingi selline vanast ajast jäänud komme on see , et kôik peab ju ära remontima.Ilmselgelt olen tänapäeva tarbimisühikonnas ajast maha jäänud.Pean hakkama õppima asju minema viskama.

Kasutatud ja uued jupid enamus uutele ja vanadele  ka väga vanadele husqvarna,stihli,jonsered ja partner saagidele.5297816

(15-04-2020, 19:05 PM)diselist Kirjutas:  Mingi selline vanast ajast  jäänud komme on see , et kôik peab ju ära remontima.
Peabki remontima, kui see pole kinnismõte, vaid rahulolu pakkuv protsess, mille käigus mõni asi saab parem veel kui enne. Ja teinekord on ka doonori organite säilitamine ja annetamine olulisem kui oskus kõik kohe ära visata Smile
Kas võib äkki olla, et mootorid neil keskmiselt väikestel relakatel kõik suht ûhesugused on ja mõne suvalise nimetu lõikaja oma ka sisse sobib ?

Kui su eesmärk on muretult tööd teha siis kindlasti uus, mul üks tuttav ehitaja ostis alati enne uut, suuremat objekti omale uued drellid, lihvijad jne, odavama otsa omad muidugi metabo jne...
Kui ehitus valmis siis müüs või jagas laiali.
Minagi sain sealt omale drelli, mille peale puhastust ja juhtme lühemakslõikamist sain korraliku töölooma. Aga kui otsustad vana lappida siis su edaspidine töö saabki olema tööriista lappimine, tavaliselt lähevad järgmiseks ka muud sõlmed, nupp, juhe kulub läbi jne.... aga seni saab ju tööd teha.

Nutan ja naeran. Vaja veneaegset maki mikrofoni MD-200,201 või analoogset toodet. Välimus ei ole oluline.

Tel.56956013

Ega kellelgi pole üle garaazi kruustange, nõukaaegseid? Hakkab ära tüütama see hiina pask... ei pea rauahinnaga olema muidugi

Karateturbo-kolm purki ja tiguWink

Osta.ee on mõned pakkumisel.

Oskab keegi suunata, kus kohast saab head kummimaterjali kasvuhoone ukse tihenditeks (pehme ilmastikukindel kummiriba)
Midagi analoogset nagu pildid. (originaal sai 5 aastaga päikese poolt ära söödud)
Ratta õhukumme veel ostma ei kiirustaks Big Grin
[Pilt: tihend1.jpg]

vabal ajal painutan kaablit...

(19-04-2020, 11:34 AM)90Deville Kirjutas:  Ega kellelgi pole üle garaazi kruustange, nõukaaegseid? Hakkab ära tüütama see hiina pask... ei pea rauahinnaga olema muidugi

Kas on mõni eelistatud suurus ka?

Mina olen kahed kruustangid saanud vanarauast, ühed olid toodud koos freespingiga.Viimastele tegin nn.pintsliremondi+lihvisin pakid ja reguleerisin kelgu lõtku ning vahetasin lauapeal olevatega välja.Samasuguseid müüb keegi kuulutusportaalides 350€.Teised 120 kg müüsin ära.Aga teema juurde,kui teaks millised vaja võib midagi leida.

https://www.osta.ee/kruustangid-136761036.html

U
mbes sellised tunduvad üsna sobivad.
On keegi kursis, kas pakiautomaadiga on neid asju vöimalik päriselt ka saata?
Kuidagi ei isuta tervet päeva autos istuma nende omastamiseks, siin läänepool ei pakuta nagu suurt miskit...

Karateturbo-kolm purki ja tiguWink
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne