Teema on suletud

"Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu?

Oleks aiatraktorile vaja vertikaalse võlliga mootorit. Sobiks mõni suurem muruniiduki mootor või murutraktori mootor...

Kas zid mootorile on võimalik uusi kolvirõngaid saada, või sobivad sinna miskit teise aparaadi omad?

Oleks vaja ümmargust pöörlevat alust diameetriga ~30-37,5cm. Mida õhem, seda parem. Tordialused ei sobi.
Meenuvad nõuka-aegsed treeningvahendid, kuhu jalgupidi peale roniti. Kahjuks pole mul ühtegi, et nende sobivust kontrollida.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.

(31-08-2020, 12:21 PM)isandpauk Kirjutas:  Oleks vaja ümmargust pöörlevat alust diameetriga ~30-37,5cm. Mida õhem, seda parem. Tordialused ei sobi.
Meenuvad nõuka-aegsed treeningvahendid, kuhu jalgupidi peale roniti. Kahjuks pole mul ühtegi, et nende sobivust kontrollida.
eniromet jääkidest äkki leiad,treial treib ja olemas?

(31-08-2020, 12:21 PM)isandpauk Kirjutas:  Oleks vaja ümmargust pöörlevat alust diameetriga ~30-37,5cm. Mida õhem, seda parem. Tordialused ei sobi.
Meenuvad nõuka-aegsed treeningvahendid, kuhu jalgupidi peale roniti. Kahjuks pole mul ühtegi, et nende sobivust kontrollida.

Kui koormust pole palju, siis vana mikrolaineahju seest saabWink

Midagi sellist. 

https://www.amazon.de/Gedotec-Schwerlast...682&sr=8-7

   
Kas keegi teab juhatada kust võiks leida furgooni tagauksed furgoonile 2,55 X 2,55 m. Soovitavalt koos raamiga.
Mida õhemad ja kergemad, seda parem (ei pea olema külmiku omad) Kõrgus võib kõrgem ka olla
Tasuta ei soovi, aga furgoonitehasest uusi ka ei raatsi tellida (äkki kellelgi pealisehitus prügisse minemas)

Terv, Sax 51 O2 932

(05-09-2020, 14:12 PM)Sax Kirjutas:  Kas keegi teab juhatada kust võiks leida furgooni tagauksed furgoonile 2,55 X 2,55 m. Soovitavalt koos raamiga.
Mida õhemad ja kergemad, seda parem (ei pea olema külmiku omad) Kõrgus võib kõrgem ka olla
Tasuta ei soovi, aga furgoonitehasest uusi ka ei raatsi tellida (äkki kellelgi pealisehitus prügisse minemas)

Terv, Sax 51 O2 932
Kammi veisbuuki. Mul viskab aeg ajalt mingi kasutatud furgoonide müüja oma kuulutusi. Ehk müüb ka varuosi.

Aquila captas non muscas.

(07-09-2020, 20:26 PM)Daff Kirjutas:  
(05-09-2020, 14:12 PM)Sax Kirjutas:  Kas keegi teab juhatada kust võiks leida furgooni tagauksed furgoonile 2,55 X 2,55 m. Soovitavalt koos raamiga.
Mida õhemad ja kergemad, seda parem (ei pea olema külmiku omad) Kõrgus võib kõrgem ka olla
Tasuta ei soovi, aga furgoonitehasest uusi ka ei raatsi tellida (äkki kellelgi pealisehitus prügisse minemas)

Terv, Sax 51 O2 932
Kammi veisbuuki. Mul viskab aeg ajalt mingi kasutatud furgoonide müüja oma kuulutusi. Ehk müüb ka varuosi.
Jajah, kuskil Jüri kandis see veokalammutus on.

(07-09-2020, 20:30 PM)Telc Kirjutas:  
(07-09-2020, 20:26 PM)Daff Kirjutas:  
(05-09-2020, 14:12 PM)Sax Kirjutas:  Kas keegi teab juhatada kust võiks leida furgooni tagauksed furgoonile 2,55 X 2,55 m. Soovitavalt koos raamiga.
Mida õhemad ja kergemad, seda parem (ei pea olema külmiku omad) Kõrgus võib kõrgem ka olla
Tasuta ei soovi, aga furgoonitehasest uusi ka ei raatsi tellida (äkki kellelgi pealisehitus prügisse minemas)

Terv, Sax 51 O2 932
Kammi veisbuuki. Mul viskab aeg ajalt mingi kasutatud furgoonide müüja oma kuulutusi. Ehk müüb ka varuosi.
Jajah, kuskil Jüri kandis see veokalammutus on.
Aga kui küsida tohib ,siis miks ise veekindlast vineerist uusi ei tee? Vaja 2 tahvlit vineeri, meie käest saad kaubastada 18 mm materjalile U karp tihendi kõrvadega. Kui vanu kasutada ei saa, siis saad osta ka lukud ja hinged. Ilmselt tuleb kallim kui vanad uksed aga kindlasti saad kobedamad. Tihendid ei leki, luku ja hinge plastist puksid korras.

Tere oleks vaja veotiislit vene suurele soojakule. Kolmnurkne, laiemas otsas tsentrist tsentrisse 114 cm pikkus 3 meetrit.    

Ehk on kellegil üle plaadilõikurit kahhelkivide lõikamiseks?

Huvi pakuks ka 10 või rohkem ruutmeetrit heledamat kahhelkivi.

Ehituspoe väike mõneteist-eurone hiinakas üllatas mind positiivselt ja on mul juba 3 vannitoa plaadid lõiganud. Raam pehmem, aga see ei puhu pilli. Käepideme suurema loksu kompenseerib lõigates ühte serva hoidmine - nii saab lõike sirge ja täpse.

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"

Kuna Soome nüüd enam muidu kui töösõidu pärast ei lasta siis küsin, et kas keegi, kes seal tööl käib oleks nõus Espoost Tallinnasse ära tooma 60 tulikivi tellist? Maksaksin selle teenuse eest näiteks 70.-

(27-09-2020, 22:48 PM)nastik Kirjutas:  Kuna Soome nüüd enam muidu kui töösõidu pärast ei lasta siis küsin, et kas keegi, kes seal tööl käib oleks nõus Espoost Tallinnasse ära tooma 60 tulikivi tellist? Maksaksin selle teenuse eest näiteks 70.-
http://www.ploomid.ee/

Abja Elamu sibipütil juhtus aps- plokikaane mingi mutika keevitamisel käis suur pauk ja pildus tõukuritopsid välja, mootorokorpuses praod. Bensupump oli ilmselt vigane olnud. Keevitajamehe saab ukrainast uue, kui praegune veel maapeale pole langenud. Aga mootori osas tehke pakkumisi! Minu oma küll põlati ära- kakskümmend aastat seisnud ja käis liiga kergelt vändast ringi.

Puudu kaks identset, võimalikult vana välimusega rihmaratast läbimõõduga 10+-3 cm. 
Ava mõõt ja rihma profiil ei oma tähtust.

Pakkumised erasõnumiga.

Midagi sellist:


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

vabal ajal painutan kaablit...

(30-09-2020, 10:13 AM)pen.skar Kirjutas:  Abja Elamu sibipütil juhtus   
Aga mootori osas tehke pakkumisi!

Pakun:

R4 100 KW
R4 75 KW
V6 84 KW
V6 118 KW

Big GrinBig Grin

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

(30-09-2020, 10:13 AM)pen.skar Kirjutas:  Abja Elamu sibipütil juhtus aps- plokikaane mingi mutika keevitamisel käis suur pauk ja pildus tõukuritopsid välja, mootorokorpuses praod. Bensupump oli ilmselt vigane olnud. Keevitajamehe saab ukrainast uue, kui praegune veel maapeale pole langenud. Aga mootori osas tehke pakkumisi! Minu oma küll põlati ära- kakskümmend aastat seisnud ja käis liiga kergelt vändast ringi.

See jutt ei ole tõsi - meil müüdav bensiinilaadne toode ei plahvata.

Täiesti elus originaalne GAZ V8 läheks loosi?

Oleks tarvis 1994-2000 aasta transiti paisupaaki koos korgiga. On ehk kellelgi jalus sellist asja vedelemas?
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne