Teema on suletud

"Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu?

[quote='saarrand' pid='510749' dateline='1607856833']
Riga pesumasina alumist kolmeharilist lödvikut kellelgi?
Tere !
Mul peaks üks komplektne masin vist veel alles olema. Peab vaatama mis seisus see voolik sellel on.

Paar tükki on kindlasti,aga Raplas ja pead ise järgi tulema.

Fortschritt K453 (heinapressi) varuosakataloogi kellelgi üle?

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 

https://agrargeschichte.museum-digital.d...urcenr=519 
Saad ise välja trükkida või arvutisse panna, igaks juhuks mälupulgale ka. Mitmes keeles.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.

Vaja oleks 4 velge Peugeot J5 -le 5x118, keskavaga 72,2. Vaja projekt garaazi liigutada tööde jaoks.

Ducato osad mudelid, Boxer osad mudelid, Trafic, Vivaro, Primastar on kõik sama auguvahega, aga keskava on 71,1. Endal treipinki ei ole. 

Kui kellelgi on pakkuda velgi koos keskava treimisega õigesse mõõtu, siis võib pakkuda. Võib pakkuda ka koos naabri või tuttava juures keskava treimisega tasu eest.

Rehvid pole olulised, aga võivad olla peamine et velgede õhkupidavad pinnad väga roostes poleks. 

15 või 16 tolli, ka masina enda 14" originaalveljed sobiksid.

Kontakt PS

Ennem sõidan aeglaselt ja jään totaalselt hiljaks kui et enam kunagi kuskile ei jõua.

(25-12-2020, 00:14 AM)maisalup Kirjutas:  Oleks vaja vanasid malmvanni jalgasid.  Ärge kõvasti lööge, aga ikkagi tegu vana tehnikaga Big Grin Ehk kellelgi vedeleb.
Kas lihtsalt nn.kahvliga regullitavaid  ,.või lõvijalgadega  ,ehk siis avatud.

Õhtust!

Üks vähetöötanud mootorsaag Partner P 740 vajab koheselt ülemist kaant.

Tel. 56 95 60 13

(25-12-2020, 00:44 AM)linnuke Kirjutas:  
(25-12-2020, 00:14 AM)maisalup Kirjutas:  Oleks vaja vanasid malmvanni jalgasid.  Ärge kõvasti lööge, aga ikkagi tegu vana tehnikaga Big Grin Ehk kellelgi vedeleb.
Kas lihtsalt nn.kahvliga regullitavaid  ,.või lõvijalgadega  ,ehk siis avatud.
Need kõige tavalisemad mis on kiiluga alla löödud, pole reguleeritavad. Lõvijalgasid ei soovi.
Üks vana link ostas konkreetsetele jalgadele
https://www.osta.ee/malmvanni-jalad-121473066.html

(21-12-2020, 19:59 PM)nustu826 Kirjutas:  Vaja oleks 4 velge Peugeot J5 -le 5x118, keskavaga 72,2. Vaja projekt garaazi liigutada tööde jaoks.

Ducato osad mudelid, Boxer osad mudelid, Trafic, Vivaro, Primastar on kõik sama auguvahega, aga keskava on 71,1. Endal treipinki ei ole. 

Kui kellelgi on pakkuda velgi koos keskava treimisega õigesse mõõtu, siis võib pakkuda. Võib pakkuda ka koos naabri või tuttava juures keskava treimisega tasu eest.

Rehvid pole olulised, aga võivad olla peamine et velgede õhkupidavad pinnad väga roostes poleks. 

15 või 16 tolli, ka masina enda 14" originaalveljed sobiksid.

Kontakt PS
Pole küll endal midagi pistmist nende ratastega, a keski tundub kaubandusvörgus pakkuvat:

https://www.soov.ee/19443734-peugeot-j5-...tails.html

Karateturbo-kolm purki ja tiguWink

Kas keegi oskab viidata, kust võiks leida vene kärule 20" rattaid? Kuskil venes järsku toodetakse.
Häda pärast käiks ehk veljed ka kuigi olemasolevate kodarate avamine on ilmselt suurem projekt.

Traktori poritiivatulede aluseid kumme kellelgi?

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 

(28-12-2020, 17:44 PM)nastik Kirjutas:   kust võiks leida vene kärule 20" rattaid? 

Kas see teema vajaks natuke täpsustamist? Või olen mina ainuke loll, kes ei tea, misasi on !vene käru"?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

Ma oma rikutuses mõtlesin kohe surematute alukärude kodarrattaid:
[Pilt: 1_1_53781239.jpg]

Rattaid vist ei müü keegi, enamus sobitab alla lähedasi mõõte tsiklite alt.

EDIT: Allolev märkus pildiloleva väiksema tolli kohta on õige ja kohane.

Seega, isand Nastik, millele neid rattaid ikkagi vaja on?

Need on 16 tolli.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

Sellele kärule olen näinud küll originaalrattaid müügis olevat. 25 eurikut oli tükk. Viimati suvel hakkasid silma Antslas tankla vastas poes kus suht palju vene kaupa.

Aquila captas non muscas.

Täpselt õige mingis lennukitehases valmistatud käru on eeloleval pildil. Huvitav selle käru juures on see, et hoovis on igasuguseid ühe ja kaherattalisi kärusid ja 90% on kasutusel see. Järelikult peab olema kõige mugavam. Või on harjumus või misiganes.
Tollide osas ma mäletan, et lapsena sai selle käru rehv kokuka tagumisele rattale peale tõmmatud. Läks väga raskelt. Aga kuna kokuka ratas on 20" siis selle käru ratas peab olema enam-vähem sama.
Antslasse on Saaremaalt jõle pikk tee vaatama minna. Ei tea, kas nad mingil kujul netikaubandusega tegelevad?

(28-12-2020, 22:51 PM)nastik Kirjutas:  Tollide osas ma mäletan, et lapsena sai selle käru rehv kokuka tagumisele rattale peale tõmmatud. Läks väga raskelt. Aga kuna kokuka ratas on 20" siis selle käru ratas peab olema enam-vähem sama.

Mine vaata, mis rehvi peale on kirjutatud! Ja tuleta meelde, et jalgrattarehvi mõõdetakse väljast, motika oma aga seest!

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

Kokukale sobis kärurehv, mis oli sama nagu mopeedil "Delta".
16" Delta, Riga, Karpaat rattad sobivad kärule alla.
Ei tea kedagi, kes oleks kärule kokuka esiratta alla pannud kuid kergemateks sõitudeks võiks sobida.

Sel kärul on originaalis eraldi kaussidega "jalgrattalaagrid". Kas mopeedidel mitte ühes tükis kuullaagrid ei ole, sarnaselt mootoorratastega? Sääraste allakeeramiseks on vaja natuke puksimajandust aretada - võll on astmeline.

Laager 205, vähemalt 1 pool kinni. Kellelgi veneaegseid üle? Vajadusel saan vastu pakkuda muid mōōte ( siinsamas foorumis minu kuulutuses kirjas, mida üle on)
Veel vaja M10 määrdenipleid -20 tk.

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 5 külali(st)ne