Teema on suletud

"Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu?

Vaja on tõesti ümmargust ja plekist. Plastik ei sobi ja muud variandid ka mitte. Nõukaajal oli ümmargusi plekist ka ja ilmselt tehti neid miljoneid aga nüüd ilmselt tont teab milleks ümber töödeldud

Joonis ja laserlõikus ja graveerimine? Saab kinnituskõrvad jne sisse projekteerida, ideaalse suurusegi.
https://fractory.com/et/

(22-06-2021, 10:33 AM)s2si Kirjutas:   Nõukaajal oli ümmargusi plekist ka ja ilmselt tehti neid miljoneid 

Tee mõned ostukuulutused siia - sinna! Lõpuks kindlasti keegi märkab.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

(18-06-2021, 07:31 AM)moscito Kirjutas:  Vajan musta vee kogumiseks ibc 1000 l tünni. Ei otsi puhtaid ja heas korras. Kui neid saaks kaks oleks veel parem, jätkuks terveks suveks. Ei taha tasuta ja mida rakverele lähem seda parem.
Mina võtsin siit. Asub Tallinnas Vesse tn,

https://www.facebook.com/groups/ostan.ja...1383131933

Kuna ülal läks juba juhendamiseks, siis talutan kenasti otse "ei taha tasuta" tüüpi mahutite riiuli juurde:
https://www.kuldnebors.ee/search/search....string=Ibc

(18-06-2021, 07:31 AM)moscito Kirjutas:  Vajan musta vee kogumiseks ibc 1000 l tünni. Ei otsi puhtaid ja heas korras. Kui neid saaks kaks oleks veel parem, jätkuks terveks suveks. Ei taha tasuta ja mida rakverele lähem seda parem.

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"

Jah vesse omaga juba räägitud, küsisin lihtsalt kas on mõni tünn Rakverele lähemal, ei ole mul kaubikut, ega käru. Siit ei ole soovitav midagi tasuta küsida, hakkab kohe porisemine pihta.

Kellelgi rehvi 4,5-9? Läheb heinapressi heedrile, aga nt Poola kartulisaputil ka on sellised. Aitäh!

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 

(23-06-2021, 09:16 AM)moscito Kirjutas:  Jah vesse omaga juba räägitud, küsisin lihtsalt kas on mõni tünn Rakverele lähemal, ei ole mul kaubikut, ega käru. ...

Tühja IBC toob ära ka universaali katusereelingutelSmile

Abipalve ka: kui kellegi on kasutuskõlblikke kontakte nõukaaegsele võrrimootorile D8, siis mul on tarvis.

Herr s2si, Osta .EE kuulutuses *Nurgamõõtur 360 S IKH 7002* kraadidega ketas saadaval.

Kas kellelgi on seismas m-ilise või k 750 kardaani kodus vedelemas?
Mtz-05 ühendamisest hooldusniidukiga on puudu vaid reduktori ja rihmaratta kandevõlli vaheline ühendus, see tundus kõige sobivam ja lollikindlam variant sinna

Raplas on.

(01-07-2021, 19:41 PM)maisalup Kirjutas:  Kas kellelgi on seismas m-ilise või k 750 kardaani kodus vedelemas?
Mtz-05 ühendamisest hooldusniidukiga on puudu vaid reduktori ja rihmaratta kandevõlli vaheline ühendus, see tundus kõige sobivam ja lollikindlam variant sinna
Jaga teistele ka infot sellise hooldusniiduki kohta? Mul ka vaja Big Grin

Puhtalt oma looming. Lammutasin ära originaal muruniiduki mis oli mtz-05 jaoks loodud. Sealt sain reduktori ja rihmaseibid. Algselt oli kiirendava ülekandega, kuid nüüd muutsin selle vastupidiseks- aeglustavaks.
Korpuse keevitasin/painutasin 3mm lehtmetallist ja teravõlli tellisin Nordamusest nfl95 hooldusniiduki oma 95cm laiuse tööalaga koos laagripukkide ja teradega. Ühendasin need kokku ja nüüd on veel vaja endine muruniiduki terapukk ja reduktor omavahel ühendada ning reduktorile teha kinnitus niiduki külge ning saab hakata katsetama kuidas kannatab niita ja kas seda ka mtz-i sidur välja kannatab. 
 Ning kui töötab panen oma teemasse ka videot ning pilte Wink

(01-07-2021, 19:41 PM)maisalup Kirjutas:  Kas kellelgi on seismas m-ilise või k 750 kardaani kodus vedelemas?
Mtz-05 ühendamisest hooldusniidukiga on puudu vaid reduktori ja rihmaratta kandevõlli vaheline ühendus, see tundus kõige sobivam ja lollikindlam variant sinna
Niih- sai soetatud mtz hüdropumba muhv-tundus õige nuut mõõtmisel ja miskine leevendi mis peaksid minu vajadused täitma. Kui ei täida keeran auto nina rapla poole Wink

Ehk on kellegil kuskil 4m 10...11mm jämedust õhuese seinaga roostevabatorukest.
Väänaks jawale kohvri-pakiraami taolise eseme.

Ostan Minsk M103 (1963a) ja Kovrovets K58 -le ning '73a Jawa 360 + velorex korras osasid 

Maz haagise piduriklotse riiulil kellegil või kus kohast saaks osta?

Vabastaksin soovija zubrjonik kärust. Peab olema kasutatavas komplektsuses, dokumendid ja tuled ei ole mulle vajalikud. Pakun kahekordse vanametalli hinna, erakordselt esindusliku eksemplari eest saab veidi lisa.

Kellelgi seismas sōnnikulaotaja Rou 4/6  reduktorist tulevat veovōlli paremale poole? Haspleid koos korras laagritega? Pōhjakette? Paku julgesti!!! Restaureerimisprojekt ootab varuosi! Haagis pulkadeks vōetud ja vaja korras osadega koostada.

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 

(23-06-2021, 09:16 AM)moscito Kirjutas:  Jah vesse omaga juba räägitud, küsisin lihtsalt kas on mõni tünn Rakverele lähemal, ei ole mul kaubikut, ega käru. Siit ei ole soovitav midagi tasuta küsida, hakkab kohe porisemine pihta.
See asi lahenes sujuvalt 20 eur tükist pesemata mahutite eest.

(17-07-2021, 10:02 AM)moscito Kirjutas:  
(23-06-2021, 09:16 AM)moscito Kirjutas:  Jah vesse omaga juba räägitud, küsisin lihtsalt kas on mõni tünn Rakverele lähemal, ei ole mul kaubikut, ega käru. Siit ei ole soovitav midagi tasuta küsida, hakkab kohe porisemine pihta.
See asi lahenes sujuvalt 20 eur tükist pesemata mahutite eest.
Kas said Rakvere kandist, oleks ka vaja, aga siin kandis keegi väga ei müüta neid.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne