Teema on suletud

Quo vadis, A-M foorum?
#41

(30-07-2015, 23:50 PM)kass Kirjutas:  ...üldse tuleks 3/4 foorumlasi külma kõhuga siit ära kustutada ja vaadata, mis edsi saab! .
No mis siin edasi ikka saaks, ülejäänud 1/4 võiks kah siis varsti ära kustutada, sest need ei viitsi enivei tihedamini kribada kui kaks korda aastas, jaanipäeval ja aastavahetusel teistele mohikaanlastele häid pühi soovides. Aga selle eest hea rahulik, vaikne...     Toungue

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
#42

tuleb järelikult teha ka rahulik am foorum lisaks. võib ka siiasamasse mingi ripatsina.
liituda saaks, sisse logida ja teoreetiliselt lugeda ka, a vat kirjutada mitte kellelgi poleks õigust.
isegi moded ja muud võrdsemad ei kribaks midagi.
küll oleks hää rahulik foorum siis.
#43

(31-07-2015, 09:22 AM)diesel Kirjutas:  liituda saaks, sisse logida ja teoreetiliselt lugeda ka, a vat kirjutada mitte kellelgi poleks õigust.
see on üks variant. Aga kuldse keskteena passib kapitalistlikku ühiskonda ju ka variant, et teatav krabin võtab klaviatuurilt luku. Arvestades, et üldtrendina võiks teoreetiliselt see krabisev tulla kas ohtra töörühmamise ja-või hästi lõikava peanupu tõttu, tekiks postitustele seeläbi veel täiendav nn naturaalne filter, mis postituste kvaliteeti ja kvantiteeti paremuse poole tüüriks.

...ning et sõnaõigus ikka kõigil säiliks, siis nt sünnipäevadel saaks kõik kasutajad mõned "preemiapostitused". Mille käikulaskmise eel kodanikud ilusasti püksiviigid teritaks, valge särgi triigiks ning lipsu ette seaks - ikkagi kauaoodatud pidupäev Smile

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
#44

(30-07-2015, 23:50 PM)kass Kirjutas:  
(24-07-2015, 21:26 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  No ....... asi edeneb.....
Hetkel on registreerunud 8,000 kasutajat.

Tervitagem meie uut pesamuna: Ppriit




Edeneb, edeneb! See on Priidu mine kuritarvitamine ja ainult asja mitte jagavad ksf!-d võivad selle peale käsi hõõruda ja rahulolevalt niheleda! 21 minutit ja 45 sekundit seda pepriitu .......
Oh,kass! Ära muretse,kõik on ju hästi. Big Grin
[Pilt: 2421552313b730_l.jpg]
#45

"Oeh...miks küll Papa Carlo seda puupakku teistpidi kätte ei võtnud"  õhkas Malviina, Buratino pikka nina vahtides.

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
#46

Et siis kuhu läheb ... lihtne vastus "PE**ESSE"

Viimasel "laadal" sain järjekordselt tõdeda, et kõige kõvemad tegijad on Riga võrriga ja "tavategija" on jalgratastega, "emm" olla juba päris "pururikastel" .... seega tunnen ma ennast järjest rohkem "viimse mohikaanlasena", kes veel pole kõike vahetanud Riga-de vastu .... ja ilmselt ei vaheta ka, selleks olen ma liialt rumal.

Dad.
#47

Mulle see foorum sellisel kujul küll meeldib ja sobib. Põhiliselt huvitun rasketehnika alamrubriigist, aga sageli loen ka teisi projektiteemasi. Tõsi ta on, et kõigil inimestel ei ole samad huvid ja samad maitsed, aga see foorum on väga hea selle poolest, et siin on koos hulk nn vanakoolimehi, kes teavad rääkida nii päris vanadest asjadest kui ka pisut uuemast tehnikast. See teeb selle foorumi väga eriliseks ja mujal naljalt sellist seltskonda kokku ei satu (vähemalt ei ole trehvanud...) . Eks kindlasti läheb osades teemades pisut mudaloopimiseks, aga mis teha, selline see elu on Smile Kuulmiseni!

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
#48

Ksf! kass on püstitanud keset "hapukurgihooaega" toreda teema. AMF on igati asjalik ja tore paik, kuhu peaaegu iga päev viskan pilgu peale. Palju on ebahuvitavat, kuid olen suutnud ennast talitseda ja jätta need enamasti lugemata. Minugi huvi on kaugel kodutehnikast, rasketehnikast, võrridest ja üldse nõuka-aja asjadest. Kuigi tunnen end samuti sagedasti mahajäänuna tänastest trendidest, ei näe ma selles foorumil mingit süüd. Foorum on vaid üks viis ennast väljendada ja infot või juppe vahetada. Paratamatult kajastabki foorum nende huviliste tegemisi, kes ise sellest rohkem kirjutavad. Eestis on enne 1945. aastat valmistatud auto- ja mototehnika harrastajaid sedavõrd palju, et kui igaüks teeks nädalas kasvõi ühe postituse, siis oleks foorumis iga päev põnevat lugemist kümnete postituste kaupa ka selles vallas. Lihtsam on aga võtta telefon või suhelda muul viisil otse, kuna tuhandete teiste foorumilugejate jaoks ei ole see lihtsalt huvitav. Ja mis seal salata, ka kirjutaja jaoks ei ole see huvitav, kui tagasisidet ei ole või on sisuks lihtsalt ebaselge kriitika. Just see negatiivne ja eelarvamuslik kriitika häirib näiteks mind kõige rohkem. Väga tihti on sellel ka alandav maik juures, mis peletabki nii mõnegi inimese selle hobi (ennekõike siiski foorumi) juurest eemale. Mul on hea meel, et see foorum on suutnud hoida ennast üldiselt apoliitilisena, kuigi mitte alati. Kuniks see nii on, suudame ikka üheskoos oma hobiasja ajada. Kui aga hakkame vaidlema maailmavaadete üle (milline erakond on õigem, millise tänavalõigu avamisele vanatehnikaga sobib minna, kas lubada samasooliste abielusid, kas pagulasi peaks vastu võtma jne), siis kaotame oma seni toreda hobikaaslaste vennaskonna ja läheme leppimatult tülli. Ja sellest ei tõuse tulu mitte kellelegi. Hobiga tegelemine on vabadus ja õigus, kus kellelgi ei ole õigupoolest põhjust teist kritiseerida. Vastandumisest võimule või endast erinevale arvamusele ei ole pikas perspektiivis kasu. Kui just tegemist ei ole olukorraga, kus eetika ja aus südametunnistus lihtsalt ei luba jääda neutraalseks. Aga siiski on oma seisukohtade väljendamiseks ja maailma parandamiseks teised kohad kui antud foorum. 

Tänan südamest foorumi loojaid ja moderaatoreid, aga samuti foorumikaaslasi. Minu arvates on see üks tähtis verstapost meie toredas harrastuses ning kenasti meie endi nägu. Hoidkem seda heatahtlikult ja austusega, sest paljud asjad tunduvad elus iseenesest mõistetavana. Siiski on vaja selleks tööd ja pühendumist, et ka olemasolev olukord püsiks. Aitäh ja ilusat suve. 

Indrek
#49

(10-08-2015, 18:12 PM)indreksirk Kirjutas:  Kui aga hakkame vaidlema maailmavaadete üle..., siis kaotame oma seni toreda hobikaaslaste vennaskonna ja läheme leppimatult tülli. 
Mure on mõistetav, aga siiani pole minu teada kellelgi kaalikat lõhki löödud ega kedagi vangi pandud. No läheb vahel natuke õiendamiseks ja lastakse ülearune aur välja. Siis minnakse garaaži tagasi nokitsema ega peeta viha. Suheldakse ja vahetatakse juppe edasi, maailmavaatest ja -valust hoolimata. No nii on minule mulje jäänud. Võib olla on herr Sirk paremini informeeritud.
Iseküsimus kas poliitikaveerg või punanurk on tehnikafoorumis hädavajalikud. Pigem vist mitte. Muidu on nagu keevitajate kursus õndsal vene ajal, mille üks kolleeg oli läbi teinud. Kaheks põhiteemaks olid parteipoliitika ja metallikeevitus mahusuhtega umbes 8:2 poliitika kasuks. Kahjuks olla zampoliit nii hoogu läinud, et kulutas ära ka keevituse teooria ning praktika aja. No ei saanud pidama. Vaadati et mida kuradit nüüd teha? Meestel aeg otsas ja peavad tagasi koju minema. Anti paberid kätte ja lasti minema ilma keevitusaparaati kaugeltki nägemata. See eest olid kõik poliitiliselt sügavalt haritud!  Big Grin

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
#50

Väike idee foorumi edasise arengu suhtes - igasugused projektid, olgu nad siis mis kujul tahes, võiksid olla postitaja soovil piiratud ligipääsuga kasutajatele. 

Mul on peast läbi käinud mõte kajastada ka siin enda tegemisi, (mis küll pole laias mastaabis ehk nii mahukad jne) aga päris avalikku teemat tänapäeval siia lugemiseks ei paneks kuna ka foorumites on piisaval hulgal liikvel igasuguseid tegelasi, kes on politsei kuldkliendid ja kõike pole neil vaja ka teada.

Samas AM foorumi kasutajate teadmised ja saadav info on kohati piisavalt erinev näiteks Audiklubi omadest, selle tõttu ka selline mõttekäik. 

Audi S8 4.2 1998
Audi 200 2.1 5E 1981
Volkswagen T3 Syncro Caravelle GL 1990
Ex Audi 100 2.2 R5 1985; Audi 100 2.8E V6 1992; Audi 90 2.0 R5 1986, Audi 100 2.2 R5 1986, Audi 100 2.8Q V6 1991
#51

Kahjuks tuleb öelda,et neid politsei kuld kliente või lausa tava kaustaja all registreerunud korra kaitsjaid on igas foorumis. Konkreetselt kedagi ei oska nimetada aga see on n.ö kirjutamata tõde. Kuidas seletada,et nii mõnigi liiga agar Mosse või Lada huviline on leidnud end ühel hetkel. Skoda tagaistmel ,aru andmast oma tegevuse üle.


#52

Nojah,kui hakata igasuguseid pätte kartma siis ei saagi elada. Tuleb toimetada omasoodu ja nagu öeldakse,et sõit seisma ei jää! Selge on see,et pätte on aga ma loodan väga,et 95% on ikka ausad inimesed. Nojah ja eks töö käigus saad ka selgeks,et kellega saab sõber olla,kes niisama jutumees ja asjataja...ja kellega lihtsalt tegemist ei tee. Väga lihtne variant.  Ja igasugune varjamine praegusel ajal ka suht mõtetu tegevus,samuti oma näolapi varjamine... Big Grin  Nagunii on ju teada,et milline sa välja näed...ja kus liigud ja millega tegeled. Teinekord on sellest ka kasu olnud,et nägu ja massin pildil... mõni sõber on lausa ligi tulnud ja pakkunud head-ja paremat. Ja ütleks veel nii,et kui ikka ise ka aus mees oled,ei hakka siis ei pätt ega ka kuuekandja ligi tikkuma. Aga noh,eks hoidkem ikka kõrvad ja silmad teravad.

T.
#53

Peeti silmas üleforsseeritud mootoreid ja muud illegaalset (tänaval) ümberehitust, dokide müüki jne. Samas, varjatud teemale saab seadusesilm lihtsalt ligi. Ehk lihtsalt taltsutaks oma kiitlemishimu?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
#54

Et asi oleks selgem - politsei vastu pole mul absoluutselt mitte midagi. Aga see teine äärmus kriminaalide näol - nende ringi saaks sellise foorumi osaga, kus oleks piiratud ligipääs kindlasti vähendada.

Eks on siiamaani saadud asju aetud privaatsõnumite ja telefoniga kui vaja ja saab sedasi ka edaspidi. Minu kirjutatud ideed ei peagi võtma puhta kullana, lihtsalt selline mõttekäik tekkis.

Audi S8 4.2 1998
Audi 200 2.1 5E 1981
Volkswagen T3 Syncro Caravelle GL 1990
Ex Audi 100 2.2 R5 1985; Audi 100 2.8E V6 1992; Audi 90 2.0 R5 1986, Audi 100 2.2 R5 1986, Audi 100 2.8Q V6 1991
#55

(11-08-2015, 18:14 PM)Audi100C2 Kirjutas:   Aga see teine äärmus kriminaalide näol - nende ringi saaks sellise foorumi osaga, kus oleks piiratud ligipääs kindlasti vähendada.

Kas logimiseks peab siis tunnistuse esitama, et karistamata? Smile
Ja mida nad restaureeritud auto tööprotsessi piltidega peale hakkavad?
Hakkan vanaks ja rumalaks jääma vist

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
#56

Jah,ja kas mingi eriti ehedate ajudega eksperdid hakkavad hindama,et kes on pätt ja kes pole... Big Grin  Minu haige aju küll seda välja ei mõtle,et kuidas seda korraldada,et osad sellid näevad teemasid ja osad ei näe. See on küll teostamatu asi. Oleme ikka edasi normaalsed. Smile
#57

(11-08-2015, 21:40 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Jah,ja kas mingi eriti ehedate ajudega eksperdid hakkavad hindama,et kes on pätt ja kes pole... Big Grin  Minu haige aju küll seda välja ei mõtle,et kuidas seda korraldada...
Väike *proov tikutopsis?  Big Grin

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
#58

ärge nüüd topsiproovidega vehkima hakake.
idee esitati ju algselt vatseepooki sarnasena, et postitades valid, kellele seda näidatakse.
no ehitan mina parasjagu omale pisikest tuulikut ja ei saa asja viisakalt käima. kas ma nüüd häbenen kõigile näidata või lihtsalt ei taha kaasfoorumlasi koormata ja siis panengi teemasse linnukese, et juttu näevad ainult basilio ja veel mõned särtsuspetsid.
et nigu teoorias ehk mingi idee oleks, praktikas muidugi mitte.
maakeeli tähendab seda, et pole mõtet torkida foorumit, haiseb teine ju viimasest kestavahetusest saati niigi. las olla nigu on ja oleme rahul ja saame oma jutud aetud.
#59

(11-08-2015, 22:53 PM)Basilio Kirjutas:  Väike *proov tikutopsis?  Big Grin

Ah missa nüüd.....Pigem sirtsutad ise natuke. Kui säärepeale ära lased,järelikult oma poiss! Big Grin
#60

Ega ma nüüd päris laest seda mõtet ei võtnud, kuna ühel või teisel kujul on idee poolest sarnane ja toimiv süsteem olemas nii mõneski naaberfoorumis. Aga las ta siis olla nii nagu on ja minul uni selle tõttu ära ei kao. Big Grin

Audi S8 4.2 1998
Audi 200 2.1 5E 1981
Volkswagen T3 Syncro Caravelle GL 1990
Ex Audi 100 2.2 R5 1985; Audi 100 2.8E V6 1992; Audi 90 2.0 R5 1986, Audi 100 2.2 R5 1986, Audi 100 2.8Q V6 1991
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne