Teema on suletud

Quo vadis, A-M foorum?

Halloooo!
Tegelikult peaks see rämpspostitus olema teemas "Kassi test õllega - ...", aga nagu kohalik Taras Bulba selle teema sünnitas, nii ta ka selle kinni pani. Kassiliiva kasti ka ei tahtnud seda teha, seega siis siia, sest mingi ühisosa annab leida.
On kirjutatud


(09-08-2021, 09:46 AM)isandpauk Kirjutas:  Kassile panen paar pudelit ka teele. Ei jõu niikuinii kõike ise ära tarbida ja abi läheb hädasti tarvis. Meeldivaid eksperimente.



(15-07-2021, 15:36 PM)isandpauk Kirjutas:  Toomas, kui sul seda isetehtud piduriõli enam alles ei ole, siis olen nõus osalema projektis "Kassil kurk kuivab" - minupoolt piiritus, sinupoolt vana õli. Segame kokku ja saadame Türile.


Ja nii ongi - mõeldud, öeldud, tehtud!
Ehk nagu vanad itaallased tavatsesid sellistel puhkudel öelda - veini, viidi, viitsi! (st peab olema hea mõte ja veidi viitsimist ning saab hea asja!)
Esmaspäeva hommikul vara (st enne kl 10.00) tuli karm ametlik kõne A-M foorumist mu katkisele biolagunevale Nokia taskutelefonile ja moderaator ksf! Paugu-onu teavitas mind mahedal bassihäälel, et ma lähipäevil mingil juhul ei väisaks Kalevi tänava Konsumit, vaid hoiaks telefoni ja jalgratta ihu lähedal ning oleks valmis esimese piiksu peale kihutama (kiiresti vänderdama) linna teise otsa väliskapitalile kuuluva Maksimi poe juurde teadustööks vajalikke kemikaale ja ingridiente sisaldavat saadetist vastu võtma. Lõpetuseks manitses vaal karmilt, et oleksin ettevaatlik ja tagasiteel ei kukuks.
Hea uudis muidugi, tõttasin seda ka meestega "Kalevi Konsumi Sõprade Seltsist" jagama. Rõõmsas elevuses möödus päev kiiresti ja millalgi avasin silmad külmatunde ja hüsteeriliselt piiksuva telefoni kisa peale. Analüüsisin veidi olukorda, püüdsin määrata oma asukoha koordinaadid ja põhja - lõuna suuna ning asusin kehva tervist ja pilkast pimedust trotsides teele Viljandi poole....
Nüüd ongi nii, et Türi Näljaküla salajases põrandaaluses kassi- ja rämpstoidu ning kodukeemia laboris käib kibekiire töö ning ärev askeldamine ja projekti "Orkaan" kallal. Sestap pole olnud aega isegi NSU teemadega tegeleda, muudest postitamistest rääkimata!
Nüüd võib lugeja (kui neid on) küsida - kuidas puutub see kassi järjekordne jama ja reostus teemasse "Kuidas elad, kuhu lähed, kulla foorum?" Vastus sellele minu poolt on järgmine - kui siin foorumis on veel selliseid mehi nagu Moderaator Isandpauk, siis on veel lootust! Cool 
Ja meie ühine sõnum Teile on selline -  Foorumit tuleb tehakülma pea, kuuma südame ja valgete kinnastega (see viimane on metafoor)!
Toomas pole ka kade vend ega minusugune ihne elajas, aga kohe alguses oli teada, et ega VANAÕLI tema käest välja ei peta, kõike muude veel, aga seda mitte!  Sad
(Pilt on selleks, et lugeja iisakult ei hakkaks jälle jaurama kassi pooltõdedest ja lausvaledest!)

   

Peaks olema jah, eraldi teema teaduseksperimentidest. Arutada on palju, iga tõsine katse vajab põhjalikku teoreetilist eeltööd. Muidu läheb veel midagi nihu.  ilma piduriõlita kohe ikka kindlasti ei saa õiget segu kokku.
Näiteks kasvõi sellist, mida Venedikt Jerofejev kirjeldab oma raamatus Moskva-Petuški
(https://tnp.ee/raamat/moskva-petuski-2/):

Lühidalt, pakun teile kokteili „Rupskiraspel”, jooki,
mis jätab kõik teised varju.
See pole enam jook,
vaid sfääride muusika.

Mis on kauneim siin ilma peal?
Võitlus inimkonna vabaduse nimel.
Aga veel kaunim on järgnev
(kirjutage üles):

Žiguli õlu – 100 g
Šampoon „Sadko – rikas külaline” – 30 g
Liim „BF” – 15 g
Kõõmavastane vahend „Karmasin” – 70 g
Piduriõli – 30 g
Desinsektaal pisiparasiitide hävitamiseks – 20 g

Seda kõike lastakse nädal aega sigaritubaka peal tõmmata ja kantakse siis lauale…

Tsitaat:Seda kõike lastakse nädal aega sigaritubaka peal tõmmata ja kantakse siis lauale…
Nädalaga on laua-kandidaadid janusse surnud. Isegi suurimad diktaatorid pole sellist alamate kohtlemisviisi tarvitamiskõlbulikuks arvanud. G muidugi proovis teatud dieeti aga tema riik sai kohe otsa ka.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.

Mitte, et sel jällegi otsest seost oleks teemaga, aga V. Jerofejev ja ksf! Teetl laskuvad jällegi kuhugi äärmusse ja lasevad ülevõlli. Samas on minul ilma Toomase puutumatu vanaõlifondi ingredientideta ka omal kõik komponendid olemas, et Näljaküla salalaboratooriumis enne kanepisaagi koristamist valmistada kvaliteetne piduriõli piraatpartii...

   

https://forum.automoto.ee/showthread.php...#pid524856

Säärase modereerimisega - õkva põhja!

Oli tore siin olla.

Edu!

(14-08-2021, 21:29 PM)v6sa Kirjutas:  https://forum.automoto.ee/showthread.php...#pid524856

Säärase modereerimisega - õkva põhja!

Oli tore siin olla.

Edu!

Edu tarvis!

Teema autorina võtan natuke kommenteerida... Olen ise ka lubanud (oikuimitukorda) siit tallad teha, küll mingiks ajaks, küll igaveseks!  Toungue
Ja siin ma nüüd jälle toksin ja reostan foorumit! Ja ma ei salga, et mulle teeb head meelt, et ka teiste postitusi kustutatakse, ja et ka teised solvuvad ja kergitavad kaabut! Äkki siis ma ei olegi mingi üksik puudega väiklane foorumlane, äkki on meid lausa 2 ?
Mis puutub sellesse modereerimisse, siis too modereerija moderaator natuke määris mulle äsja mett mokale ja taastas mu foorumlaseõigused ning seoses sellega olen ma veel üsna sulnis meeleolus ning modereerimise kohalt rusikaid ei raputa.
Selge on see, et järelvalvet ja kohitsemist on vaja, näiteks osa foorumlasi (nagu väikesed lapsed) ei taba hetke, mil tuleks lõpetada, lähevad ülemeelikuks näiteks (sellised nn nalja teemad), osa trükivad mõttetuid postitusi, mis ei sisalda mingit kasulikku iva jne... Samas vb omaks rohkemat kasvatuslikku effekti, kui jätta mõni postitus kustutamata (vähemalt minu puhul  Toungue ).
Lühidalt, moderaatoreid on vaja (nagu ka graaažikoperatiivide esimehi) ja kui keegi arvab, et senine ei kõlba, siis hakaku ise sellel kohal tegutsema! (mina ei taha ega oska)
Aga kui see postitus ära kustutatakse, siis mina teen ka kohe siit tallad!t

Ma olen ka märganud palju kordi, et moderaator kustutab minu teksti. Sellepärast ei tasu siit küll ära minna.
Pigem võiks öelda oma kustutatud tekstide kohta, et ju siis oli see kõik "püha tõde" No kes see ikka igasugust jama hakkaks kustutama, eksole. Big Grin

Aga siit ära minejatele võiks ka lohutuseks öelda, et ega seegi paha variant pole. Selle ajaga, mis kulub teiste autorite huvitavate ja põnevate juttude lugemise ja vaatamise peale, jõuaks ehk terve suve jooksul mõne tranduleti siledamaks nühkida, või põdisema panna. Iseasi, kas teised siis sellest üldse teada saavad....

Jah, fakt on see, et Moderaator siit ära ei lähe, sellega tuleb arvastada. Ja lähtub ta põhimõttest - pole postitust, pole probleemi! Nagu juba ajaloost oleme näinud ja kuulnud. Sellest oleks muidugi kahju (mitte minul), kui ksf! Võsa kõrvale tõmbuks. Vanasti oli siin saripostitaja, minu noor sõber ksf! Valdo, kes oskas ja teadis igal teemal kaasa rääkida. Tegelikult ta nendel traktori ja maaharimise jms teemadel poleks osanud midagi mõistlikku kosta, aga tollal oli suunitlus teine ja selliseid teadmisi polnud siin foorumis üldse vaja...
Toomasest ka... tegid endale nime selle puust autu tegemisega, need traktorite reanimeerimised jms, pensopilaad, saan aru, ellu on vaja jääda. Aga kas on üldse veel lootust, et "pirrud mitmel otsal lööksid leegitsema", kuidas on nende MB ja BSA jms rapetega, kas kogu aur läheb ellujäämisele ja foorumis vilosohveerimisele?
Aga, Võsa, ilma Sinuta siin muidugi hakkama ei saada, praegu veel mina kattan saripostitaja kohta, aga ma olen juba vana ja maks on suhteliselt läbi juba  Toungue

(14-08-2021, 23:31 PM)kass Kirjutas:  Toomasest ka... tegid endale nime selle puust autu tegemisega, need traktorite reanimeerimised jms, pensopilaad, saan aru, ellu on vaja jääda. Aga kas on üldse veel lootust, et "pirrud mitmel otsal lööksid leegitsema", kuidas on nende MB ja BSA jms rapetega, kas kogu aur läheb ellujäämisele ja foorumis vilosohveerimisele?
Auustatud kõuts ehk lihtsalt kass!
Ma olen kuulnud, et kõvemad mehed on ka sita põlema saanud. Mul pole muidugi selleks aega üle jäänud, nagu isegi taipad. Pirrud lähevad kindlasti põlema, ka vahest mõlemast otsast. Hetkel hoian auru tõesti tagasi. Kogu auru olen sel suvel lasknud siiasamasse ümber talu. Olen vilosoofinud ja pean tähtsamaks hetkel kogumist. Kuna kõik ümberringi läbustavad, peab valvel olema, järsku pudeneb veel miskit ka mulle. Big Grin Taastada saab ju alati, koguda ainult siis, kui saab...

Jah, nüüd ongi nii, et mina olen uus saripostitaja ja oodata on ainult moderaaori sekkumist!
Mäletan, kui pettunud ma olin (tegelikult ei olnud, vaid arvasin, et see pole õige jutt), kui "onu Uuno (Vana Hunt)", keda ka Sina, Toomas, tead ütles mulle - sina, Priit, ei ole tegija, sina oled koguja. Ma ei uskunud teda siis, aga hiljem sain aru, et tal oli õigus ja tegelikult ma ei ole ka koguja (suure tähega) mitte, jah rämpsukoguja jms, seda küll.
Mis puutub sõnniku põletamisse, siis see on Kesk-Aasia jm maades tavaline protsess ja ka Türi vallas tehakse sitast saia, ehk siis esimesed sõnnikust biogaasi valmistamise jaamad on olemas, eks ka mujal Eestis tegelikult.
Aga tee, Toomas, oma BSA-st korralik teema, mis on, mis on puudu jne. Millalgi otsisid siin mingeid osi või infot, aga nii need asjad ei tööta! (tegelikult muidi ka ei tööta  Toungue ). Aga ikkagi mingi variant on ja ka onu kass hoiaks silmad lahti, kuigi ta inglise asjadest midagi ei tea ega eriti ei tahagi teada, aga midagi võiks hakata arenema, ega siin ei ole Unic-Moto klubi, et keegi midagi ei tea ja kui teabki, siis ei räägi ja küsib ainult, et kas asi oleks müügiks?

Alles hiljuti üks klubiliige küsis, et kas pesa on müügis. Oh ei, ega ta omale tahtnud, pigem paluti küsida.  Selle tsikliga on selline lugu, et kui ma igal aastal mõne pulga leian, on isegi heasti.
Kuidas need asjad käivad, või ei käi, seda ei tea keegi. Ei usu, et ka uuniku klubi teaks. Aga seda ma ütlen, et kui Urmas juhuslikult siia sattus, siis peale ukse avamist läksid tal silmad küll särama, mis sest, et 250gr..... Juba ainuüksi sellepärast peaks selle sikli ära taastama! Big Grin 
Ma olen selle peale muidugi solvunud, krt! keegi ei vabanda minu ees, kas tead kõuts. Pildid kadusid ära... ja nüüd ei julgegi enam teemat teha. Läheb veel mõni aasta ja internet saab täis ja minu pildid jälle kaovad. No ei viitsi enam, kastead.

Ei viitsi - jah, tean, väga hästi tean! Aga kirjuta sinna karaasi ehitamise teemasse, teemasse, mille küsimustel pole mõtet või vastused ei koti vms oligi, kirjuta naljanurka või autus kuulamise muusika teemasse, või teemasse "ostan lastepagi või seadme 4HgS150 passi", seda loevad foorumlased silmad pulkas teadmata, mis asi see 4H jne üldse on ja omamata mingit lasterahvaste sõidukit, see on psihholoogia ja ajupesu, seda peab oskama...
Aga kui Pesa teemat ei tule, siis ei tule ka vastuseid ja kõik jääb nii, kuis on ja ka siin foorumis jääb nii, kuis on, sest mina juba panin Moderaator ksf! Isandpaugu humanitaarabi Karlfriedrichi purgi plasteliiniga kinni ja ei kavatse seda avada enne, kui Priitude (Friedrichite) nimepäeval septembri kuus, nii on!
Olge terved ja saage euroopalasteks!

Näed, juba on edusamme tehtud ja selgitatud välja, et on puudu teema stiilis "ebakohased vastused küsimustele, millel pole algusest peale mingit mõtet olnud". Ja oleks, hädasti oleks. Korduvalt päeva jooksul satun ummuksisse hetkil, kus mul on probleemidele valida vaid arukaid või veel arukamaid lahendusi, mis on garaazi ehitamise ja puurpingi teemadest esile tõstetud. Aga nii saavad mu probleemid varsti otsa, lahendused lahendatud, maja valmis ehitatud ja ka siklite-autodega pole enam miskit tõsist ette võtta. Olid head ajad kuid varateismelisena oli tööriistadeks vaid mõni rauapulk, paar äranässerdatud kruvikeerajat, mõni väljaveninud mutrivõti ja küünlavõti (no õige, see tuli naabrimehelt laenata). Ja nii üritasin ma aastaid oma Ižhias ja Jawa tüüpi olendeid teel hoida. Aga õnneks olematud tööriistad veel väljaarenemata aju teadmistega kooskõlas sünnitasid probleeme vaid juurde, mitte vähemaks. Ühest murest sai keskmiselt 6, milline õnn oli siis õuel! Polnud aega muretseda rändekriisi ega vähese õunasaagi pärast, aga mis nüüd?

Seega Quo Valdis ehk Tulnuka pääsemine 11s osas osas on tehtud olulisi edasiminekuid. On vaja teemat.

Jätan modereerimise stiilinäitena lihtsalt siia:
https://forum.automoto.ee/showthread.php...#pid525005

Otse teemasse, eksole.

Pind ja palk.

Foorumisoft on katki-moderaatori postituse all pole teatamise nuppu Big Grin

Ei hakka pikka juttu ajama, aga algul, kui siia tulin, tundus mulle see foorum kuidagi sõbralik ja muhe, kuid pean tunnistama, et ega vist väga ei julgegi siia enam midagi ise postitada. Õigemini asi pole julguses, vaid pointis, sest nagunii kustutatakse ära- minu viimase nädala postitused on kõik ära kustutatud. Vabadus arvamust avaldada siin ei kehti ning kohati tundub suhtumine mõnesse kasutajatesse olema isiklik. Olen ka ühes foorumis mode, aga mulle vist ei ole võim veel pähe hakanud ja tuimalt "Kustuta" nuppu ka ei mulju.
Kusjuures, võsa postitus täpselt kümnesse! Täna kirjutasin oma teemat mitteväärivate küsimuste teemas arvamuse Hiina LED-ploki hieroglüüfides kirjutatud sertifikaatidest ja küsimuse nende kehtimisest ning oma arust teemast väga lepikusse ei pannud. Aga noh, seda arvan mina. Sorry, aga see foorum on veidi põhjakorealikuks muutunud.

Viimasel ajal tõesti olen märganud, et ka minu postitusi kustutatakse. Kindlasti olen võib-olla vales teemas jahunud valet juttu, aga on kustutatud ka mu oma arvamust mis ei ole ühtinud kellegi vaadetega. Üldiselt pean mainima, et täielikku sõnavabadust pole olemas! Minu vaateid elule ja olule õnneks ei saa ära kustutada ükski moderaator. Big Grin

(18-09-2021, 11:27 AM)Aare R. Kirjutas:  Ei hakka pikka juttu ajama, aga algul, kui siia tulin, tundus mulle see foorum kuidagi sõbralik ja muhe, kuid pean tunnistama, et ega vist väga ei julgegi siia enam midagi ise postitada. Õigemini asi pole julguses, vaid pointis, sest nagunii kustutatakse ära- minu viimase nädala postitused on kõik ära kustutatud. Vabadus arvamust avaldada siin ei kehti ning kohati tundub suhtumine mõnesse kasutajatesse olema isiklik. Olen ka ühes foorumis mode, aga mulle vist ei ole võim veel pähe hakanud ja tuimalt "Kustuta" nuppu ka ei mulju.
Kusjuures, võsa postitus täpselt kümnesse! Täna kirjutasin oma teemat mitteväärivate küsimuste teemas arvamuse Hiina LED-ploki hieroglüüfides kirjutatud sertifikaatidest ja küsimuse nende kehtimisest ning oma arust teemast väga lepikusse ei pannud. Aga noh, seda arvan mina. Sorry, aga see foorum on veidi põhjakorealikuks muutunud.

Tere, Aare (ja teised mehed)!
Tänan kirjutamast Minu teemasse! Ja nagu juba olen kirjutanud - ära põe, Aare! Kõik on väga hästi! Oled jõudnud arenenud sisulooja tasandile! Sinu postitused ei jäta Moderaatorit ükskõikseks, Sinult tuleb piisavalt sisu, on mida kustutada. Lisaks oled läbi teinud solvumise faasi. Siin on ksf!-e, kes on pidanud tegema palju tuhandeid postitusi, et end sellele tasemele punnitada. Arenguruumi muidugi veel on, järgmine aste on täisküps foorumlane, teda ei koti enam solvamised, kustutamised ega muu selline tühi-tähi, aga selleks tuleb veel pingutada ja kannatada, usu mind, läbikäidud tee. Sult võetakse veel postituste muutmise ja kustutamise õigus, Sulle tõmmatakse mõneks ajaks kriips peale, Sa lähed ise mõneks ajaks eksiili ja tuled tagasi - see kõik arendab, kasvatab ning teeb veelgi paremaks sisuloojaks ja ksf!-ks! Muutud leebeks ja positiivseks ja hakkad maailma ning foorumi toimimisest aru saama.
Ja see, et Sa ei julge eriti postitada, on samuti normaalne. See probleem kummitab paljusid ksf!-e ja sestap nad enne kl 10.00 üldse midagi ei trüki, isegi lugeda ei julge...
Aga kui Sul ikka mõni hea postitus meeles mõlgub, saada mulle PS-iga, mina või üles riputada, nema problema...
Ja suhtumine ongi isiklik, oleme siin kõik üks sõbralik pere, pole mingit ametlikku anonüümset jahedat kohtlemist. Aga vb ma eksin kõiges ja olen asjast valesti aru saanud ning tegelikult on tegemist hoopis salajase veokameeste  (tahaks öelda isegi regameeste!  Toungue , aga tean, et see pole poliitkorrektne) vaenamisega?
Või on siin käimas mäng "hea moderaator - halb moderaator"? Üks kustutab ja kasvatab, teine aga saadab tööks vajalikke kemikaale ja vahendeid, et foorumlane ikka julgeks postitada...
Kuule, Aare, äkki Sul on ikkagi hoopis depressioon? (isiklikult minu on muidugi täiesti savi, mis nende põhjakoera leedieroglüüfidega on, mina loen ja kustutan üldse ainult oma postitusi!
Elagu A-M foorum!

Tead, härra kass, kui ma Sinu postitusi loen, tõusevad suunurgad lausa iseenesest ülespoole, mina- ma usun, et nii mõnigi veel- isiklikult lausa ootan Sinu postitusi. Depressiooni mul endiselt pole, ma pole lihtsalt loomult selline inimene ja solvumist mul ka siiski ei esine. Mind pigem vihastab veidi, et raiskasin oma mõtete väljendamisele jälle paar minutit, kuigi samahästi oleks ma võinud ju peeglisse vaadates sama jutu mõne sekundiga ära rääkida, sest kirjutatud värk on ju ära kustutatud ja enne seda jõudis äärmisel juhul paari inimeseni Big Grin Oma juttu olen ma ise ka ära kustutanud, aga võibolla ongi see selleks hea, et nii saan end sellega harjutada, et ka keegi teine seda teeb, kui Sinu mõtteist inspiratsiooni leida Big Grin Mis kella 10sse puutub, siis kuigi täna on lauba, ei hakka ma täna Vändrasse minema, kuigi mõnikord olen ma siiski end siit Pärnu linnakärast eemale vedanud ja õhtu mõnusamaks sujumiseks ka korra Tammiste Konsumist läbi vedanud ning 6-8-10 voolavat asja kaasa ostnud. Tammiste seetõttu, et kuna mu vanemate kodu on 3 kilti Vändrast Pärnu poole, peaks ma laupäevaõhtuste telefonifoorumite ja auto ehitamise jaoks ju sõitma 6 kilti lisaks, aga seda aega mul ei ole, sest palju on rääkida vaja Big Grin
Aga nagu Sa ütlesid, regamehed on nagunii saatanast- muuseas, see on palju normaalsem sõna kui rekka- või hoidku jummel- rekamees Big Grin

Aga ,millal seda siis kustutatakse? Kas kohe peale postitamist või veidi hiljem? Tundub,et nii ja naa.Vahel kustutan juba kirjutamise ajal ka,mõte lläks üle.

Noh, kuna päris kogu aeg foorumis ei ole, siis päris täpselt ei ole näpuga järge ajanud, kuid siiski üsna kiiresti, tundub, et siis, kui kustutaja foorumisse satub.
Aga ma ise ka kustutan vahel postitamise ajal ja mis seal salata, vahel läheb mõte ka mul lausa nii üle, et... ähh, ei kirjuta tegelt üldse midagi.
Ma ei saa midagi parata, et mulle meeldib oma mõtteid väljendada ja kui ma kirjutama hakkan, hakkavad sõrmed klaviatuuril vahel mõtteist ette jooksma Big Grin
Ja kuna mul sotsmeediat mitte mingil kujul pole, siis foorum ongi hetkel ainuke koht, kuhu kirjutada Smile
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne