Teema on suletud

Quo vadis, A-M foorum?
#61

(11-08-2015, 21:40 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Jah,ja kas mingi eriti ehedate ajudega eksperdid hakkavad hindama,et kes on pätt ja kes pole... Big Grin  Minu haige aju küll seda välja ei mõtle,et kuidas seda korraldada,et osad sellid näevad teemasid ja osad ei näe. See on küll teostamatu asi. Oleme ikka edasi normaalsed. Smile

Pole vaja midagi välja mõelda. Tuleb vaid valida, kas minna härrasmeeste klubi või meistrite liiga teed. Cool

Esimeses maksad sissepääsu eest. No näiteks kümmekond tonni aastas võiks minusarnased raskema tehnikaga muidu kultuurset vanatehnikafoorumit rikkuvad tegelased eemal hoida üsna tõhusalt. Laekuva rahaga saab siis vanatehnikakultuuri edendada. Toungue

Meistrite liiga puhul peab olema Esimene Meister, kes haldab suletud alale ligi pääsevate kodanike ringi. Teema algataja tooni järgi sinna teise ilmasõjajärgse tehnikaga asja poleks... Mille poolest see aga erineks Vanatehnikafoorumist?

Edasimõtlemist vääriv idee on tekitada võimalus luua vaid registreerunud kasutajatele nähtavaid  alasid või teema alustamisel valida nähtavuist (avalik või piiratud juurdepääsuga). Mis omakorda ilmselt eeldaks kahetasemelist kasutajate süsteemi: kasutajad ja liikmed. Millele ka vihjati eelpool. Küsimuseks jääb vaid liikmemaksu suurus, kuna vaevalt tahaks keegi hakata Esimeseks Meistriks...

Kes kardab ebatervet uudishimu, siis vaid suletud uste taga on veel mõningane privaatsus...

Kas keegi häiritutest ehk võtaks selgitada, kuidas huvi mittepakkuvattes teemades toimuv nende elu segab? Või on ka sellega nii, nagu vanas loos naiste saun ätti segas? Et kui ikka kapi otsa ronida, lühtrist hoides eemale küünitada ja samal ajal seinast toetada, siis nii rippudes on leilist tulija tutt ja vasak tiss näha? Toungue
#62

Nüüdseks on siia teemasse hulga jama juurde kirjutatud, aga on ka minu arvates asjalikke postitusi ja mõtteid, mida ma küll ei hakka esile tõstma.
Jah, foorum on tore, asjalik ja vajalik! Aga kas on patt tahta, et oleks veel parem? Lgp. ksf! Indreksirk kirjutab, et isegi olemasoleva taseme säilitamiseks tuleb tööd teha ja vaeva näha. (ja selleks, et tööd teha, tuleb sundida, stimuleerida, innustada, vb vahel lihtsalt küsida - kuhu minnakse ja kas ollakse õigel teel?)
Kelle elu segab huvi mittepakkuvates teemades toimuv? Eks ikka kassi elu! Jah, võib jätta need lugemata (pole lugenud ühtegi automuusika teemat, naljanurka ka üldiselt ei väisa, samas turbasambla teema olen mitu korda läbi lugenud...), pole vaja sinna juurde postitada, aga ikkagi... Ilmselt enamus rahulolijaid ei adu, et siin on tegu "mink versus euroopa naarits" kaasusega. Nimelt on tekkinud olukord, kus automuusika, vabateema ning rasketehnika on osutunud tunduvalt elujõulisemaks, st populaarsemaks, kui väidetavalt "teemaalgataja poolt soovitud enne II MS aegse ajastu jalgrattaheietused" (ksf! V6sa väide on muidugi liialdatud ja väär, tegelikult oleks lubatud tehnika enne Leonid Iljitši valitsemisaega  Toungue ). Tõsiusksed ortodoksid on jäänud vähemusse, niigi vähesed vanausulised loobuvad kirjutamast ja isegi lugemast, sest tunnevad, et on vähemuse esindajad, et nende teema ei huvita üldsuse laiu masse ja lõpetavad vastuvool ujumise, selle asemel, et homoparaade korraldada. Ja tõesti, nad on ise süüdi, neid ongi vähem, nad on passiivsemad jne. Jällegi ksf! Indreksirgi poolt välja öeldud tõsiasi - kui kirjutaja kaasaelamist ega vastukaja oma teemale/postitusele ei leia ega näe, siis tal kaob motivatsioon ja huvi asja edasi arendada. Mis sunnib postitama ja teemasi tegema - edevus ja/või huvi teema vastu ja/või soov kasu saada (teadmisi, emotsioone, raudvara). Kui ikka vastukaja ei ole, siis isegi edevus ei saa piisavalt toitu ja ongi finito!
Vanatehnika foorum ... jah, kõik on tore, aga suminat ei ole! Ja vastukajasuminat ka üldisekt mitte. Üks terve kriitikameelega ksf! hakkas hiljuti seal kajastama huvitavat teemat/tehnikat, selmet seda teha siin foorumis. Aga tundub, et ka temal puudub seal eriline hoog ja vaimustus, kuna keegi pole teemale reageerinud (kuigi vb see teda ei kurvasta ja vb nii peabki, et keegi ei sõida Tihemetsa tehnikumi vms jutuga  sinna sisse).
Aga eks see teema ole ka minu poolt 5 kopkat sinna vabateema sohu juurde, et oleks foorumlastel lugemist ja kirjutajatel kirjutamist! 
Ilusat suve me juba saime, aitähh, Indrek! Minu poolt aga  - nael kummi ja keps välja!
#63

Kas kass vanal jalgrattal oleks poliitiliselt korrektne teemaarendus? 
Antud pildil on kõik tingimused täidetud. Ratas on ennesõjaaegne, minu kui võhiku arusaamist mööda lausa enne I Maailmasõda tehtud ja mainitud Leonid Iljitš polnud vahest veel sündinudki (1906-1982, Wikipedia).
   

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
#64

Jah, tööd on tehtud, vaeva on nähtud, teemat arendatud... aga no ei ole poliitiliselt korrektne. Esiteks on see liiga isiklik teema autori suhtes, samuti mitte asjalik ning ebakonstruktiivne.
Lisaks on kassi jalad liiga jämedad ja antud kontekstis ning konkreetse jalgratta jaoks liiga lühikesed.
Lõpetuseks on see kõrgratta teema üldse väga tundlik ja valus, nimelt on kõrgratta monopol Eestis linnakodani ja vabahärra V. Kirsi käes, kellel on neid ikka üsna mitu ja küllap arvab ta, et tal on neid ikkagi veel puudu. Eesti Jalgrattamuuseum eesotsas ksf! valdoga aga nutab valusaid pisaraid sellise ratta puudumise pärast. Meil on teada veel 2-l inimesel teemasse puutuvat, mittekomplektset materjali ja see on kõik. Jalgrattamuuseum kaalub kõrgratta replica ehk tõetruu koopia soetamist Tšehhimaalt. On Eestis mõned kõrgratta ainetel tehtud, ma ütleks, kolerattad, aga sellised jubedused ei ole just asjad, mis paneks Jalgrattamuuseumi juubeldama.
#65

Milleks see teemaväline virin kõrgratta teemal? Pealegi lubas hr Kirss minu juures käies, et astub läbirääkimistesse kõrgratta jalgrattamuuseumisse minekuks. Valdol on info olemas.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
#66

(13-08-2015, 00:20 AM)Marko Kirjutas:  Milleks see teemaväline virin kõrgratta teemal? Pealegi lubas hr Kirss minu juures käies, et astub läbirääkimistesse kõrgratta jalgrattamuuseumisse minekuks. Valdol on info olemas.

Jah, tõesti, palun jälle väga vabandust! Tean, et see pole mul esmakordne eksimine ja siinse foorumi heade tavade ja kindlapiiriliste reeglite järgi toimetevate teiste ksf! - de taustal lõikavad minu eksimused eriti valusalt silma ja kõrva!
Samas muidugi kassiteemalised naljad on teretulnud igasse teemasse, eriti palderjanikastmes!
Hr. Kirss on muidugi kirss omaette, kui ta juba Sinu juures käib, siis ehk peaksid teda ka veidi tundma ja ette kujutama, mida tema läbirääkimised endast kujutavad. Aga igal juhul tore, et Sa hea asja minel toimetasid, mäletan küll, et sellest sai siit foorumist tükk aega tagasi juba lugeda.
Sellega lõpetan järjekordse teemavälise virina ja jorina ja tõesti, varsti jään üldse vait! Arendage siis ise teemapõhiseid arutelusid ja lihvige kvaliteetfoorumit edasi!
#67

(13-08-2015, 08:46 AM)kass Kirjutas:  ...varsti jään üldse vait! Arendage siis ise teemapõhiseid arutelusid ja lihvige kvaliteetfoorumit edasi!

Vale suhtumine! Toungue

Et tagasisidet saada, tuleb rohkem kvaliteetsisu toota. Cool Näituseks NSU-meeste raske elu kirjeldustega võiks jätkata - nagu vihjetest selgub,materjali on. Ma loeks küll huviga rammusat kirjeldust veerandliitrise mootori suurendamise protseduurist rohelist paberit väljastavas asutuses toimunust.

Võib-olla olen tõesti puuduliku lastetoaga, kuid mulle tundub küll kohatu iga ilmunud postituse järele kirjutdada postitust sisuga "Tubli töö". Ning lihtsalt viriseda, et "mina oleks ikka M12 poldi asemel igaks juhuks M14 polti kasutanud, soovitavalt "kaksteist", mustana", tundub ka kuidagi nõme. Nagu paar kodanikku on näidanud, töötab samas kohas ka M10 edukalt, kui seda pruukides meeles pidada.

Seega, tsiteerides klassikuid: Avanti, popolo! (või tsiteeritule viidates, felis).
#68

(13-08-2015, 00:20 AM)Marko Kirjutas:  Milleks see teemaväline virin kõrgratta teemal? Pealegi lubas hr Kirss minu juures käies, et astub läbirääkimistesse kõrgratta jalgrattamuuseumisse minekuks. Valdol on info olemas.

Astub läbirääkimistesse, mis ilmselgel liiva jooksevad ... ta seda keerutamist oskab ... ajaloolised hetkel vanamuttide ja ättidega ...

Dad.
#69

(06-08-2015, 11:24 AM)dad Kirjutas:  Et siis kuhu läheb ... lihtne vastus "PE**ESSE"



Dad.

Tere, toredad ksf-d! 
Kas oleme kohal? Mulle tundub, et jah, pole enam vaja ponnistada! Olles ise foorumi risustamisest eemal olnud üle aasta ja jälginud seda mängu pidevalt, tundub mulle, et paremaks ei ole midagi läinud. Muidugi kõik on suhteline ja ilu on vaataja silmes, aga ikkagi, suund on läinud selles sihis, et isegi traktorite teema on jäänud unarusse. Ilmselt olekski siinkohal paslik mul küsida midagi eesnäärme problemide kohta või küülikute paaritamise teemal, aga ma ei hakka seda tegema (erinevlt mõnedest teistest ksf! ja moderaatoritest), sest pole erilist kindlust, et ma saan oma probleemidele sõnaohtrat ja pädevat abi ja lahendust.  Sad 
See, et jätkuvat toredat jõuluaega ja pühadevaimu, eriti kassikasvatajatest ksf!-dele, kes teavad, mis on õige, mis vale ja kuidas tuleb postitada, kuhu istuda, kuhu lasta, kuidas foorumit mitte reostada, mitte ilastada ja pasandada. Soovin, et ka need ksf!-d omandaksid ise kunsti, kuidas foorumit mitte reostada, vaid rikastada oma mahlaste postitustega, kes on kassikasvatuse teemadel usinasti sõna võtnud!
 Vb on ka värskemaid uudiseid  3-faasi kondensaatormuunduritest, mis olid kaugel sadade km kaugusel, samuti võiksid siia postitada ksf! Londiste ja gassikaevamise ja taastamise mehed, kes ei reosta foorumit, vaid järjekindlalt ja viisakalt loovad ja täiustavad oma superteemat maaseest leitud autost!
Väike lootus on, et seda postitust ei kustutata eos nagu mõnda teist ja pole ka tarvis hakata õpetama mind, kuidas on õige ja kuhu tuleb kakada! Seda viimast tean isegi, lihtsalt loomupärane viisakus ja mõnede ksf!-st administraatorite tubli töö on seda veidi pärssinud!

Elagu Eesti! (muide, sünnipäev saab kohe läbi, kui mitte ei ole juba!)
Postitus ise on tegelikult katsetus, kui selline, vaatame, mis saab edasi...
#70

Muide, lgp. ksf! Svensson, see foorum ei tööta ka tehniliselt  ikkagi mitte s..gi!

Töötab küll ja tänan Svenssonit. Üks asi ei toimi ainult. Nimelt iga kord kui tahan kassile hea teksti eest krõbinaid visata,ei lase sinder.

T.

Nb. Pühade aegu paljaste pepudega tüdrukute pilte tuli ka ohtralt. Huvitav kas see oli taotluslik foorumlaste kontroll selleks,et tuvastada nn. pervoerdid või lihtsalt kogemata siia sattunud... Täiesti mõistetamatu. Ma parema meelega oleks uurinud hoopis mõne mootori siseelu....
#71

Selleks, et paljaste pepudega tädisid näha, tuleb klikkida lingile, mida kõrgendatud ohutajuga inimene ei kliki...

A

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
#72

(27-12-2018, 00:56 AM)kass Kirjutas:  Seoses sellega ma lähen ka magama (jällegi) ja ilmselt ka selle kasutaja nime all enam seda foorumit ei reosta! Igav on Teiega, ma ütleks, foorumlased!
...

On ka meil siin üks vanam... vabandust, tugevalt üle keskea naiskodanik, kes peale 100gr sooja pesu, muutub härdalt depressiiv-verbaal kurvameelseks: olen üksik hüljatud vanainimene, mitte keegi minust ei hooli, aga ma ei räägi Teile sellest, sest ma olen nii üksildane... jne jne.

Nagu varasemalt mainitud, foorum on täpselt selline nagu selle kasutajad on...


#73

(27-12-2018, 11:52 AM)Aspelund Kirjutas:  Selleks, et paljaste pepudega tädisid näha, tuleb klikkida lingile, mida kõrgendatud ohutajuga inimene ei kliki...

A

Jajah,aga ikkagi juhtub vahel. Big Grin
#74

(26-12-2018, 23:38 PM)kassitapp Kirjutas:  Tere, toredad ksf-d! 
Kas oleme kohal? Mulle tundub, et jah, pole enam vaja ponnistada! Olles ise foorumi risustamisest eemal olnud üle aasta ja jälginud seda mängu pidevalt, tundub mulle, et paremaks ei ole midagi läinud. Muidugi kõik on suhteline ja ilu on vaataja silmes, aga ikkagi, suund on läinud selles sihis, et isegi traktorite teema on jäänud unarusse.

Edmund Burke on öelnud, et 'Kurjuse triumfeerimiseks pole tarvis muud kui heade inimeste tegevusetust.' Seega oleks paslik küsida, et mida sa oled teinud selle aasta jooksul, et foorum muutuks sinu jaoks paremaks? Kõige lihtsam ongi ju istuda kuskil eemal, mitte kirjutada, mitte arvamust avaldada, mitte näidata teha või aidata, lihtsalt passida ja siis, korra aastas haliseda kui sitasti kõik on ja miks keegi midagi ei tee. Võta sulg pihku ja kirjuta siis selliseid poste mis sinu arust muudaks asja paremaks, värvikamaks, informatiivsemaks, meeldivamaks. 

Üsna naiivne on arvata, et mida suuremaks muutub kogukond, seda ühtlasemaks endale meeldiv keskkoond. Rohkemad näpud klaveril toovad kindlasti mitmekülgsema, arutelu aga ka erinevad huvid ja arusaamad mängu. Kuna see foorum on juba nii laiapõhjaline, siis nii ongi. Kõige ohtlikum on foorumi jaoks see, kui hakatakse mingit teatud kitsast joont ajama või üle/ala reguleerima, siis saab sellest üsna kiirelt hääbuv tuluke, sest meil pole siin lihtsalt piisavalt palju inimesi keda näiteks ainult vanad jalgrattad huvitaksid ega piisavalt neid postitajaid, kes üle/ala reguleerimist välja kannataksid. 

See on nagu kolme teraga mõõk. Kui postid on igavad, ei hakata kaasa rääkima/mõtlema. Kui pole postitajaid ega kaasaelajaid, tundub foorum surnud. Kui foorum tundub surnud, ei tule uusi postitajaid. Tahad, et sinu nägemus oleks pildil, haara sulg.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
#75

Täna ongi selline kiir-sotsiaalmeedia maailm, kus loetakse ainult pealkirju ilma teevad nn. stoorid, mis 5 minuti möödudes juba vananenud on, sest 1000 uut stoorit tuleb peale. Kas keegi teab üldse mis asi on Snapchat?

See, et foorum veel elus on ja siin lõbus seltskond ikka sõna võtab on juba väga haruldane nähtus. Varsti võetakse see veel kaitse alla kui jäänuk interneti algusaegadest ja hakatakse noortele näitama Smile

Eks me oleme siin kõik kõvad infulencerid ,sest sotsiaalmeedia staar ei saa aasta peale ka nii palju sisu kokku toodetud kui meil siin mõni mees võib ühe postitusega ära teha.
#76

(11-07-2015, 08:46 AM)Basilio Kirjutas:  
(10-07-2015, 23:24 PM)Gravity Kirjutas:  ...tundub, et areng liigub veidi uunikumide&restauratsiooni pealt lihtsalt kaasaegsemaks.
Ehk siis foorum on muutunud auto-motost või uunikumist tehnikafoorumiks, mis ei ole üldsegi halb, kuigi mõned seltsimehed näikse siiani haaravat südametablettide järele, kui juttu tuleb millestki väljaspool uunikumautosid või jalgrattaid.  Toungue

Basilio on ilmselt ammu leidnud suure tõe, mis mõnedele siiani kohale ei jõua.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
#77

Olen seda meelt et internet on tarkadele inimestele. Nii ka foorum. Olen paljudele ootamatult ettekerkinud takistustele tehnika ekspluateerimisel leidnud foorumist kas vastuse, viite vastusele või muu hea idee kuidas asju lahendada, samuti olen saanud piisavalt abi austatud kaasfoorumlastelt. Seda nii autode,traktorite, elektriseadmete jms osas. Muidugi kasutan ka teisi foorumeid, elfa, 4x4, rodnase oma jne.
Kes tahab leiab vajaliku, kes tahab vinguda saab ka seda. Kõigile midagi.
#78

Täna sai foorumil 19 aastat täis ehk 11 september 2001 Las koerad hauguvad, karavan läheb edasi...
#79

(19-04-2021, 22:13 PM)kass Kirjutas:  
(18-04-2021, 13:06 PM)Talupoeg taluja Kirjutas:  Kui mul pakk kaduma läheb, see pole vingumine ega hala.

Toomas, Sa oled sõber, aga see on ikkagi vingumine ja hala! Vb enamust siinsest keskkonnast huvitab, kas mingi Sinu pakk on kuhugi jõudnud või mitte... kuidas see info rikastab foorumlasi ja lugejaid? Ma olen ka mõne paki saatnud ja mõne saanud, midagi kuhugi kadunud ei ole. Muidugi ma ei ole selline saritellija ja - saatja nagu mõned siin on. On nii nagu on ja on nii, et kogu see foorum on jõudnud kuhugi järgmisele levelile, puhtalt "smal talki" tasemele, lihtsalt tore suhtlemishuviliste foorumlaste mõttevahetuse tasemele. Ise ma arvan oma piiratluses.et Perekooli foorum on suhteliselt samal tasemel, kui see foorum, is mingil põhjusel on ikka veel ninetatud A-M foorumiks, kuigi oleks ammu olnud aeg see foorum ümber nimetada, aga saan aru, nimi/bränd maksab.... 
Mida see siin annab, et kurdetakse oma pakiprobleemide üle, mina teid ei aita ja teie jutu põhjal oma käitumist ei muuda. Jah, jagatud mure.... jne, minul on ainult hea meel, et kellelgi kusagil on halvasti läinud.

Väike kokkuvõte - foorum on läinud mingi tühijutu ja suhtlemisvaeguse all kannatavate foorumlaste juhtimise alla, modereerimine töötab vales suunas, foorumi nimi ei vasta tegelikusele, samas bränd maksab ja enamus kasutajaid on rahul ja kahjuks, ksf! Marko kohta ei olegi mul enam midagi lisada!  Sad Aga kui seda ära ei kustutata, siis laske edasi, erinevus rikastab, nii kaua, kui seda m0DERAATOR ära ei kustuta....
Teeme siis nii kass, et minu jutt on hala ja vingumine. Teeme nii, nagu sulle sobib. Big Grin 
Aga miks ma ei võiksiki natuke vinguda siin. Igal mehel võiks olla aega natuke vingumiseks. Igaks asjaks tuleks siis piisavalt aega võtta. Aga kustkohast peaks siis selle aja leidma.... Mul seda vaba aega küll ei ole hetkel. Iga päev nii palju tegemist.... sööda siin siis peale oma kasside veel ühte punast vöödilist naabri kassi. Ükskord hommikul vaatasin, et vist rebane hiilib. Koer ka haugub pidevalt... saa siis aru. Lõpuks avastasin, et täitsa kass mis kass.
#80

(19-04-2021, 22:34 PM)Talupoeg taluja Kirjutas:  
(19-04-2021, 22:13 PM)kass Kirjutas:  
(18-04-2021, 13:06 PM)Talupoeg taluja Kirjutas:  Kui mul pakk kaduma läheb, see pole vingumine ega hala.

Toomas, Sa oled sõber, aga see on ikkagi vingumine ja hala! Vb enamust siinsest keskkonnast huvitab, kas mingi Sinu pakk on kuhugi jõudnud või mitte... kuidas see info rikastab foorumlasi ja lugejaid? Ma olen ka mõne paki saatnud ja mõne saanud, midagi kuhugi kadunud ei ole. Muidugi ma ei ole selline saritellija ja - saatja nagu mõned siin on. On nii nagu on ja on nii, et kogu see foorum on jõudnud kuhugi järgmisele levelile, puhtalt "smal talki" tasemele, lihtsalt tore suhtlemishuviliste foorumlaste mõttevahetuse tasemele. Ise ma arvan oma piiratluses.et Perekooli foorum on suhteliselt samal tasemel, kui see foorum, is mingil põhjusel on ikka veel ninetatud A-M foorumiks, kuigi oleks ammu olnud aeg see foorum ümber nimetada, aga saan aru, nimi/bränd maksab.... 
Mida see siin annab, et kurdetakse oma pakiprobleemide üle, mina teid ei aita ja teie jutu põhjal oma käitumist ei muuda. Jah, jagatud mure.... jne, minul on ainult hea meel, et kellelgi kusagil on halvasti läinud.

Väike kokkuvõte - foorum on läinud mingi tühijutu ja suhtlemisvaeguse all kannatavate foorumlaste juhtimise alla, modereerimine töötab vales suunas, foorumi nimi ei vasta tegelikusele, samas bränd maksab ja enamus kasutajaid on rahul ja kahjuks, ksf! Marko kohta ei olegi mul enam midagi lisada!  Sad Aga kui seda ära ei kustutata, siis laske edasi, erinevus rikastab, nii kaua, kui seda m0DERAATOR ära ei kustuta....
Teeme siis nii kass, et minu jutt on hala ja vingumine. Teeme nii, nagu sulle sobib. Big Grin 
Aga miks ma ei võiksiki natuke vinguda siin. Igal mehel võiks olla aega natuke vingumiseks. Igaks asjaks tuleks siis piisavalt aega võtta. Aga kustkohast peaks siis selle aja leidma.... Mul seda vaba aega küll ei ole hetkel. Iga päev nii palju tegemist.... sööda siin siis peale oma kasside veel ühte punast vöödilist naabri kassi. Ükskord hommikul vaatasin, et vist rebane hiilib. Koer ka haugub pidevalt... saa siis aru. Lõpuks avastasin, et täitsa kass mis kass.

Mulle ei sobi kuidagi, mind on raske rahuldada. Ja mul on kassiallergia, muidu võtaksin nii rebase, Sinu kassi ja ka tuvastamata isendi...Fakt on see, et oled Sa kes Sa oled, moderaator niidab ikka ühesuguse tõekriteeriumi ja maieitea mille järgi, kõik on võrdsed peale moderaatori, tema on see õige!
Aga Toomas, oleme ausad (mida Mulgimaa mehed muidugi ei ole), Sina ei käid tööl, Sul on aga ka foorumis loksuda, mina käin tööl ja mul on piisavalt aega, et foorumit mittenautida, aga fakt on see, et foorum ei ole enam see, mis ta algselt oli, ilmselt on palju parem juba....
Aga enam  ei jaksa ja vahet pole, mul ka koer haugub pidevalt... ja Marko kohta jällegi midagi ei oska, vb polegi midagi....
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne