Teema on suletud

Quo vadis, A-M foorum?
#81

Kolime õige 2021a eksistentsiaalsed teemad postipakkide alt siia vanasse heasse möödaniku rohelise ja tuleviku kuivanudkollase muru teemasse Smile

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
#82

Imestasin isegi, kuidas see loba jõudis hoopis mingisse vanasse dimensiooni.
Aga siin ongi see "mõtlemise koht"! Mida see foorum peaks kajastama, mida peaks olema lubatud postitada, kas see on A -M foorum, on see nimetus lihtsalt brändi kajastus ja siia on sobilik postitada ja suunata seda foorumit kuhu iganes, tähtis on vaid, et oleks huvilisi? Siin on see teema, et masse kaasata, mingi M6 mutri vajadus, muidugi bensopilaade teema ja misiganes üldpopulaaene kräpp, mis kärbseid ligi  tõmbab. Millalgi üks legendaarne siin foorumis kajastatud tegelane kirjutas mulle väga konkreetselt, et siin ei ole mitte midagi, mitte s..tagi lugedam julgesin veidi vastu vaielda..., sest on näha, et si...tagi lugejaid on piisavalt.
On nagu muudes instantsides, kellel on lugeda/kirjutada, kellel ei ole! On bolševikud, on menševikud, on opositsioon ja ja on A - M foorum. Ja minul isiklikult ei ole vahet, ka arutletakse siin sadade lehekülgede kaupa mingite liiklusteemade vms jamade üle, mis kuhugi lõpptulemusena ei vii, mingite bensopilaade või teedeehituse arutelude kohta, mis sama moodi absoluutse tõeni ei , postipakkide jms oimaieivõimisama, ühesõnaga, asi on täiesti p-kohas ja ma ei oska enam midagi lisada. Ühesõnaga, mina arvan. et foorum on jõudnud sinna, kuhu ksf! Dad omal ajal ennustas... ja uued foorumlased ei saa sellest aru ja postitavad endise entusiasmiga vabateema jms jama foorumitesse..,
vandan, aga see on minu pool (1/2) senti siia foorumisse, kui seda on liiga palju, siis siin on olemas naerunäoga laelane, kes selle asemel naerunäoga postitab mõne põrandakütte teeama, mis üldsuse kaasa haarab...
Markost jällegi mitte midagi, lausa piinlik omalgi...
#83


Mis juhtus?
#84

Seda sai ju zone teatest kenasti välja lugeda - arve oli tasumata.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
#85

Kas foorum soovib meiepoolset abi arvete tasumise osas?
#86

Mina olen ka nõus toetama, siin on palju väärt lugemist. Smile
#87

(27-04-2021, 21:59 PM)The Lawbreaker Kirjutas:  Mina olen ka nõus toetama, siin on palju väärt lugemist. Smile

Äkki saaks mingi vihje, loeks ise ka huviga?
#88

(27-04-2021, 22:31 PM)kass Kirjutas:  Äkki saaks mingi vihje, loeks ise ka huviga?
Need kassi postitused näiteks, mis on kustutamisest kuidagi pääsenud?
Vajutad kasutajanimele "kass" ja siis klõpsa "leia kõik postitused".

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
#89

(27-04-2021, 22:37 PM)isandpauk Kirjutas:  
(27-04-2021, 22:31 PM)kass Kirjutas:  Äkki saaks mingi vihje, loeks ise ka huviga?
Need kassi postitused näiteks, mis on kustutamisest kuidagi pääsenud?
Vajutad kasutajanimele "kass" ja siis klõpsa "leia kõik postitused".

Tänan, need on loetud ja enamus foorumist on peas ja meeles! Aga mida aeg edasi... nutta tahaks, aga patja ei ole! Ja tegelikult saan ise ka aru, et mu postitustel ei ole valdavalt mitte mingit seost "siin on palju huvitavat lugemist" vms, see foorum ei kõneta mind enam ammu. 
Aga saan aru, see ei olegi enam see foorum, mis vanasti, teatud kontingent on siit juba lahkunud, on uued huvilised, teemad ja kirjutajad, andke minna! Nime võiks ära vahetada, aga saan aru, see on kaubamärk, meepurk, mis ligi tõmbab...
#90

(27-04-2021, 22:37 PM)isandpauk Kirjutas:  Need kassi postitused näiteks, mis on kustutamisest kuidagi pääsenud?
tõe huvides: kass on ilmselt foorumi aktiivseim postituste kustutaja ja teeb ses osas oma aktiivsusperioodidel kõigile moderaatoritele silmad ette.
kuna siinne teema jäi ksf kassi käesoleva-aastaste postitusteta kentsakaks, annulleerisin tema kustutustöö ja võtsin talt edaspidiseks kustukummi käpast.
muidu harjutab end veel meistriks ning õpib teistegi postitusi kustutama Smile

Edit: kuna pideva vea laitmise asemel on aitamine hulka parem mõte, siis ksf kass on alati teretulnud kvaliteetse tehnikafoorumi sisu ise tootma!
Catot tunneme me tänadel päeval küll eelkõige tema ainitiste üpris samasisuliste väljendamiste tõttu Kartaago suunal, aga kardan, et ksf kassi sarnased sõnavõtud automoto teemal ajalukku ei vii

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
#91

Tõesti, on olnud hetki, mil ma olen tahtnud kõik oma postitused siit ära kustutada, aga mõnest on kahju olnud, sest mingi info on olnud talletatud ja kõike korraga pole ka osanud kustutada. Üldiselt on kahju, et olen siin üle 15 aasta tolgendanud.
Aga hiilides enda persoonist kõrvale, siis fakt on see, et praegune foorum on eelkõige moderaator Teedu nägu ja nagu kuulda on, siis paljud foorumlased ei ole tema modereerimise (kustutamisega) rahul.
See primitiivne jutt, et ära loe neid postitusi, mis ei meeldi ja kui asi ei meeldi, trükki oma jama juurde, see ei päde! Saan aru, et 13 Teet on tõsine modereerija, tegelikult ideaalne ametnik/inspektor, aga ta ei ole visionäär, ta ei saa aru, kuhu ta seda foorumit suunab. Läheb see kuhu läheb, paljudele meeldib, tuleb juurde uusi foorumlasi ja teatud hulk postitab usinalt, osa aimamata, kuhu see nende aktiivsus lõpuks viib, teine osa lihtsalt läheb vaikselt minema. Minu vana sõber Mäe Marko kirjutas mulle millalgi, et see foorum ei saa enam kunagi mingiks "vanajalgratta paradiisiks". Mina, kui Oru Kass vastasin, et ta ei jaga üldse matsu, sest ka üks foorumlane saaks siin seda asja suunata, kuhu ta iganeks tahab. Aga mina enam ei taha!
Mingil X aastal saksa Alsteradi foorumis kirjutati, et on üks eesti foorum, kus on super vanajalgratta teemad, (see oli siis, kui Valdo oma asju siin kajastas). aga olen ka seda meelt, et milleks mingite sakste pe rset lakkuda ja ennast upitada, parem kirjutame, mis liikluses toimub, milline pensopilaa kellelgi on ja kuidas saada kusagilt mingi M6 mutter...
(kirjutan lihtsalt selleks, et mulle, kui introverdile meeldib suhelda kirja teel, mitte muidugi sel määral, kui paljudele foorumlastele siin lihtsalt on vajadus ajada mingit "smalltalki"). ärge pange tähele, eks homme kustutan ära. Ah ja pagan, vist ei saagi kustutaga, muidu moderaatoril polegi midagi teha. Mitmes saksa foorumis ma ka ei saa parandada oma postitusi ega muuta, iseenasest sellest pole la lahju, ma saksa keelt nagu nii ei mõista.
#92

Loen seda kassi hala ja ei saa aru, miks ta süüdistab teisi foorumi allakäigus. Lugupeetav, kus on sinu kvaliteetne tehniline info, mida siit kõige rohkem ootaks? Toon ühe lihtsa näite väga paljude aastate tagant, siis kui veel päike oli soojem ja muru rohelisem. Kirjutasin jalgrattateemasse kuhugi, et momeelest olid Ereliukas ja Saljut 26tollised ja täismeesterattad 28tollised. Kass oli kohe kohal ja teatas, et mul on vilets mälu. Parandus Ereliukase rehvimõõdu kohta jäi tegemata miskipärast....
Täpselt selline on su suhtumine olnud ja nüüd on teised süüdi? Vaata algatuseks peeglisse!

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
#93

Ma mäletan ka, et vanasti oli kustutuskummiga ikka päris mõnus kõike maha kustutada. Muudkui kustutasid ja kustutasid. Lõpuks muidugi avastasid, et ongi kõik maha kraabitud. Ja siis järsku sai mõeldud, et krt. mis siin kirjas nüüd ennem täpselt oligi... Big Grin
Liiga hoogu ei maksaks minna ja kustutada ainult sellepärast, et kellegile meeldida... millegi pärast karta... mida iganes. Muidugi, ega kõik kirjutatu ei peagi ju alati meeldima.
Vahest olen tabanud mõtte, et kas kellegi poolt kustutatu ka kuskil "riiulis" ikka alles on, või ongi päris ära kustutatud. Paberite puhul ju on nii, et kui lased hundist läbi, ribad taga kohe. Aga siin arvutis... mingi prügikast. Tavaelus saab ju seal rämpsu sees sorida. Mõni otsib seal tühje pudeleid, et saaks omale õllekese osta.... või palderjani tilku... Tea kas meie arvuti prügikastis ka keegi sorib....
Olen vahest ka märganud oma tekstide kadumist. Vahest olen ajanud süü enda kaela. Ehk ajasin midagi sassi või... Ei ole nagu suurt muretsenud. Ehk polnudki nii tähtis asi või. Aga vahest mõni sõber kurdab mulle, et tema mingi asi ka kustutati ära, arva siis siin midagi. Jääb mulje, et nagu keegi teeks seda meelega. Hakka või uskuma. No tore. Homme jälle tore päev.
T.
#94

(27-04-2021, 23:51 PM)Marko Kirjutas:  Loen seda kassi hala ja ei saa aru, miks ta süüdistab teisi foorumi allakäigus. Lugupeetav, kus on sinu kvaliteetne tehniline info, mida siit kõige rohkem ootaks? Toon ühe lihtsa näite väga paljude aastate tagant, siis kui veel päike oli soojem ja muru rohelisem. Kirjutasin jalgrattateemasse kuhugi, et momeelest olid Ereliukas ja Saljut 26tollised ja täismeesterattad 28tollised. Kass oli kohe kohal ja teatas, et mul on vilets mälu. Parandus Ereliukase rehvimõõdu kohta jäi tegemata miskipärast....
Täpselt selline on su suhtumine olnud ja nüüd on teised süüdi? Vaata algatuseks peeglisse!

Pidev nutt ja hala, sekka pask ning ila!
Ah siis nutust on märg mu palg ja rüpp, ise arvasin ekslikult, et see on vastu tuult kusemisest.
Eks me oleme Markoga paras paar, minul on see pidev hala ja Markol on iga kord selle peale üsna valulik reageering.
Täpsustaks veidi asjaolu, minu arvates ma seekord foorumi allakäigust ei rääkinud, see lipsas Markol vist kogemata teksti, mis meelel, see keelel! Ma kirjutasin, et foorum on muutunud, see ei ole enam endine A-M foorum ning ma ei arva, et "teised on süüdi" (Marko muidugi ei ole "teised"). Teistele meeldib praegune foorum, moderaator, tõsi küll, on minu arvates sellele arengule kaasa aidanud, mitte, et ta oleks "selles süüdi"! Foorum on muutunud, mina olen muutunud ja foorumi kass on ka muutunud ning mitte paremuse poole, vb enda allakäigus oleks küll tore "teisi" süüdistada.
Ja "lugupeetav" kass ei ole üldse mitte mingi tehnika kass, mul pole mingit "kvaliteetset infot" pakkuda, peale Ereliukase rehvimõõdu muidugi. Aga ka selle kohta on mul  lisaklausel, tänases avardunud maailmas pole jalgratta rehvide puhul mingit suurt mõtet rääkida tollidest, tuleb kõneleda millimeetritest, sest kõik need 24, 26, 28 jne tolli võivad olla väga erinevates millimeetrites.
Siia ühtlasi palve, kellel on 27" kitsast jalgrattarehvi, andke mulle, ma saaksin jälle Kalevi tänava konsumis hakata käima!
Selle sisuka postitusega ma nüüd lõpetan käesoleva hooaja ja lähen peeglisse vaatama, vb tuleval aastal panen jälle mingi hala käima, kui elu ja tervist on!
#95

Tervist kaasfoorumlased. Paar päeva olin kui peata kana,mida teha kui foorumit pole käepärast, kuidas elada? Nüüd lgp.arvamusliidri postitusi lugedes on kõik vanaviisi. Enda jalgratturi karjäär lõppes ereliukaga.Aga kui keegi teab kuhu sai (1982-84a.minu komandeeringu ajal) Indiani raam,paagi,lenksu, esikahvli ja esivedruga võiks teada anda. Asi oli nii, et papa viis Rakverest linnakrundilt rauakolu maale ja ilma ma temast jäingi. Miks ma sellest siia kirjutan? Aga kuhu siis veel! Ela veel A-M foorum
#96

Kass, kui viitsid, siis kirjuta miks sinu arvates foorum vanasti etem oli.
Uudishimu tappis kassi... Big Grin
#97

(27-04-2021, 19:48 PM)ervg Kirjutas:  Kas foorum soovib meiepoolset abi arvete tasumise osas?

Õnneks majandab foorum ennast ise ära. Kusagil foorumi jaluses jookseb "kuugeli" reklaamivälgutaja, mis seadistatud näitama tehnikahuviga seonduvaid reklaame. Neil aeg-ajalt klikitakse ja sealt paari sendi kaupa eelarve koguneb ning saab arved tasutud.

Antud juhul unustas kodanik õigel hetkel meeldetuletuskirjale reageerida... Aga nt suur Kuugel unustas kusagil lõuna-ameerikas oma domeeninime pikendada ja keegi kohalik ärimees napsas head teenistust haistes selle gigandi eest ära.
#98

(28-04-2021, 20:18 PM)alrad Kirjutas:  Aga kui keegi teab kuhu sai (1982-84a.minu komandeeringu ajal) Indiani raam,paagi,lenksu, esikahvli ja esivedruga võiks teada anda. Asi oli nii, et papa viis Rakverest linnakrundilt rauakolu maale ja ilma ma temast jäingi. Miks ma sellest siia kirjutan? Aga kuhu siis veel!

Juhatame jälitusgrupi "kuumadele" jälgedele: umbes mainit ajavahemikul tekkis ühe Koplis asuva garaaziboksi rea taha 3 indiani, sulgedega poiss paagi peal, ühel oli isegi moto veel peal. Need vedelesid seal mitu nädalat, siis tassis keegi nad kahe garaazi vahele "peitu". Tatikad sikutasid mõne aja pärast jälle välja ja tegid neid tempe mis neil tarvis teha oli. Paari kuuga nad ikkagi lõpuks aurasid ära, aga üks raam koos kahvliga oli veel aastakese seal võsas. Legend oli, et keegi hoiustas nii "paariksnädalakskunimaomalekeldrisseruumiteen" seda kola, kuni sõbral lõpuks üle viskas ja peale korduvaid hoiatusi selle kola sealt välja tõstis. Tegelt säilis see kola seal isegi uskumatult kaua, olid ikkagi ajad kus sellest tränist ei arvatud mitte midagi ja see kes midagi arvas ei julgenud seda mustamäe ühetoalisesse viia, sest kesse ikka naise käest tappa tahab saada Smile

Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z, BMW E21, VW Buss
#99

(28-04-2021, 23:10 PM)svenson Kirjutas:  
(27-04-2021, 19:48 PM)ervg Kirjutas:  Kas foorum soovib meiepoolset abi arvete tasumise osas?

... Kusagil foorumi jaluses jookseb "kuugeli" reklaamivälgutaja, mis seadistatud näitama tehnikahuviga seonduvaid reklaame. Neil aeg-ajalt klikitakse ja sealt paari sendi kaupa eelarve koguneb ...
Kellelgi aimu, kuidas süsteem toimib? Kas selleks, et paar senti kukuks piisab ainult sellest, kui lahti klikkida või on asi keerulisem ja peab avatud lehel mingi aja olema või isegi liikuma?
Viimasel ajal hakanud neid lahti klikkima puhtalt finantsi tootmise eesmärgil, aga puudub teadmine, kuidas kõige tulemuslikum on.

foorumis võiks olla sisteem, et saaks mingi automaatse teate, kui mode on postituse kustutanud.
natuke narr on kui kirjutad-küsid mõnes teemas ja jääd huviga ootama, kas keegi teab miskit tarka vastata.
aga vastuseid ei tule, kuna algset postitustki pole.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne