Teema on suletud

Quo vadis, A-M foorum?

Kass presidendiks!.... ei, ptüi ... Administraatoriks!!

Siinsest teemast saaks ilmselt nii mõnegi osa hispaaniakeelset päevasel ajal näidatavat liikuvat pilti produtseerida Smile

mina olen tihti "paha kustutaja". Ehk ei pea foorum siiski ellujäämiseks muutuma "igavlevate liikluse jälgijate ja manöövrite kollektiivse mõistlikkuseprotsendi määramise kohaks" vaid on koht, kus tegijad suhtlevad tegijatega. Ning kus tegija pole mitte see, kes rohkem (sisutut) demagoogiat toodab ja kiiremini "iga teema multitalendina" 10 000 postituse poole liigub vaid see, kellel on ikka mõni projekt (loodetavasti ka liikmete projektide all) ette näidata. Kas võrri või traktori ostmine on suurem asi projekt - loodame, et erinevate projektide skaala on lai ja need jäävad sel päris algusossa, kust on teistega võrreldavate päris-projektideni veel hulk maad minna.

talupoeg arvab, et tark inimene diagonaalib. Seda ta kindlasti teeb. Mina arvan täiendavalt, et tark ja lisaks ka oma aega väärtustav inimene valib esmalt kanali ja filtreerib seda. Mitte ei otsi lootusrikkalt pärleid s*ta seest. Ega vaevu omi pärleid seal eksponeerima. Eriti veel, kui suure tõenäosusega hakkab ka nende suunas sedasama s*tta lendama.

tark postitaja vaatab aga kirjutatava üle. Võrdleb sisu teema pealkirjaga. Vaatab, kas postitatav tekst on faktipõhine või lihtsalt "mina arvan" või "mul on igav: vatrame õige millestki"-tüüpi jutt. Ning otsustab, kas on õige ja vajalik postitus õiges kohas.
mõni teema ongi jutuvadaks, mõni lausa arvamisteks (sh siinne). Kui aga nt teema pealkiri on "Presidendi A8" ja postitus ujub poliitikute sukkpüksteostu, laste sõidutamise ning kunagi võõral maal kunagi müüdud võõra kuninga M5 vahel, siis see postitus liigub tõesti suure tõenäosusega prügikasti. Ning võimalik, et postitaja asub siin teemas põhjakoreast rääkima. Eks siinne teema arvamisteks ongi ja võrdusmärk põhjakorea ja automoto vahel on kah arvamus.

pakutud postituste piirang on tehniliselt mõne hiireklõpsu vaev ja see piirang oleks loomulikult vaid "valitutele". Elame-näeme: ehk ei ole vaja ja "talendid" satuvad ikka aeg-ajalt peegli ette.
kustutatud postitusi ei ole tegelikult palju. "Põhikunded" on muidugi olemas ja mulle isiklikult tundub tõesti nende postituste juures "kustuta"-nupp kuidagi suurem ja lihtsamini vajutatav Big Grin
muide üle poole kustutatud postitusi on kustutatud postitaja enda poolt üpris kohe pärast postitamist. Selle asja nimi on ilmelt "toimiv enesekriitika", mis kohati isegi liigagi hästi toimib Wink

kuna käesolev teema on teadupärast kassi oma, siis tuleb teda silitada: ka mu meelest on tema viimasel ajal (kahtlaselt) head palderjani saanud. Või mida sealt Konsumist saabki - igatahes väärt kraam ja loodetavasti seda jagub Smile
kui peaks (taas) kahtlane partii tulema või peaks hoopis kellelgi teisel saunaõlled hapud olema - eks lööme jälle ninad lömmi, lakume haavu, lepime ära ja oleme sõbrad edasi. Lihtne Wink

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"

(06-10-2021, 22:49 PM)kass Kirjutas:  Mis veel meelde tuli - alles ksf! Karlarnold kiitis moderaatori tööd stiilis - koristab ära teie, raiskade, tatipritsimise jne, nüüd aga nõuab moderaatri poolt ajutiselt? mahakriipsutatud mahesõnalise ksf! kohest tagasitoomist foorumisse!?

Hundu avaldas ise oma viimases postituses soovi, et tema ligipääs siia foorumisse suletaks ja nii saigi tehtud. Ei ole põhjust selle mahakriipsutamise pärast liigselt erutuda. Kui keegi siinsetest sõnaseppadest soovib endale ka säärast keeldu, siis avaldage aga soovi. Saategi rohkem kasulikku garaazis korda saata.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.

(07-10-2021, 01:12 AM)13piisab Kirjutas:  ...
tark postitaja vaatab aga kirjutatava üle. Võrdleb sisu teema pealkirjaga. Vaatab, kas postitatav tekst on faktipõhine või lihtsalt "mina arvan" või "mul on igav: vatrame õige millestki"-tüüpi jutt. Ning otsustab, kas on õige ja vajalik postitus õiges kohas.
...

Ja nii see  foorum välja surebki, sest kes see ikka riskib olla teine lollpostitaja.... Üks siin keeldub jonnimist lõpetamast. Rolleyes

(07-10-2021, 01:12 AM)13piisab Kirjutas:  tark postitaja vaatab aga kirjutatava üle. Võrdleb sisu teema pealkirjaga. Vaatab, kas postitatav tekst on faktipõhine või lihtsalt "mina arvan" või "mul on igav: vatrame õige millestki"-tüüpi jutt. Ning otsustab, kas on õige ja vajalik postitus õiges kohas.
Sõber. Mida aeg edasi, seda rohkem on arvajaid. Miks? Sellepärast, et neid kes asjast päris kindlalt teavad, neid inimesi ja oskajaid jääb järjest vähemaks. Juba praegu on meil igal pool palju arvajaid. Osad neist "arvavad" ja nad arvavad umbes täpselt oma arvamuse, kogemuse järgi. Neile ei saa seda pahaks panna.  Ja  inimestel on ka olemas oskus leppida teiste arvamusega, kui see ei ühti enda omaga. Teatud asjadega tuleb lihtsalt leppida.

Olen vist olnud kasutaja 15 aastat, aga väga vähe kirjutanud. Kauba peale umbkeelne kasutaja. Mõnikord leiab kasuliku info, mõned projektipäevikud väga huvitavad, aga üldiselt, õhkkond on liiga ebasõbralik et tahaks siin liiga palju aega veetma. Tegelen n õ koroonaprojektiga, tsikkel mis eestis haruldane, võiks huvi pakkuda publikule, mõtlesin korraks et teen ka projektipäevikut, aga siis tulin mõistusele. Kui neljandik kuni pool kommentaarid on kuskil vahemikus mõtetud kuni poriloopimine, siis on see päevik paras energivaras. Modereerimine võiks küll olla tugevam, minu arust.



Citroen DS 21 1970, Matchless 500 twin 1955, K750 1960, K750M 1970

(07-10-2021, 01:12 AM)13piisab Kirjutas:  .......

kuna käesolev teema on teadupärast kassi oma, siis tuleb teda silitada: ka mu meelest on tema viimasel ajal (kahtlaselt) head palderjani saanud. Või mida sealt Konsumist saabki - igatahes väärt kraam ja loodetavasti seda jagub Smile
 .......

Tere, foorumi- ja möllurahvas!
Ma tänan! Kuigi ise arvasin, et lihtsalt lugeja (ja kustutaja  Toungue ) on edasi arenenud, aga tuleb välja, et hoopis mina olen jõudnud kõrgemale arenguastmele....
Ühtlasi kasutan juhust, et teha väike kommertslik viide - tarvitage jooki "Vahukass", saadaval Türi Näljaküla Kalevi Konsumist!
   
Ise ma viimasel ajal valan kohe selle joogi poe manu ümber teise taarasse, eriti, kui on plaanis pärast Konsumit Foorumit külastada
   
Sain ka uue jalgratta ja see koos oma taarasse ümbervillimisega on aidanud loomulikke kadusid tublisti vähendada. Lisan nature morte "Sõbrad saadavad kassi Konsumisse"
[Pilt: qgw-2j-c4c9.png]

Ksf! Magnusele vastuseks, et kindlasti oleks huvitav lugeda Corona tsikli taastamise lugu, kõik muidugi teavad Corona õlut, aga kõik ei tea, et Saksamaal toodeti ammu aega tagasi ka Corona tsikleid ja jalgrattaid ning ka Eestis on neid vist (vähemalt) reklaamitud.
Muidugi sain tegelikult aru, mida "koroonaprojekti" all silmas peeti ja oleks tore, kui seda tsiklit, "mis Eestis haruldane" siin kajastataks.  Cool (ise püüan jääda skandinaavialikult viisakaks, teiste ksf!-de eest ei vastuta!)

Tere jälle!
Nüüd on nii, et mina "palun (ka) välja"! Mitte nii nagu siin viimati ""ükshundu, aga ütleme, et vähemalt sel aastal ma enam seda foorumit ei reosta, vaadake ise, kuidas edasi. Mina olen lihtsalt  väsinud ja see foorum on ikkagi pigem vaimselt tugevatele konti mööda...
Kellelegi mingeid etteheiteid ei ole, lihtsalt võtan aja maha, vb kohtume veel kunagi järgmistel aastatel!
Tervitades, Priit

(14-10-2021, 23:50 PM)kass Kirjutas:  Tere jälle!
Nüüd on nii, et mina "palun (ka) välja"! Mitte nii nagu siin viimati ""ükshundu, aga ütleme, et vähemalt sel aastal ma enam seda foorumit ei reosta, vaadake ise, kuidas edasi. Mina olen lihtsalt  väsinud ja see foorum on ikkagi pigem vaimselt tugevatele konti mööda...
Kellelegi mingeid etteheiteid ei ole, lihtsalt võtan aja maha, vb kohtume veel kunagi järgmistel aastatel!
Tervitades, Priit
Uus aasta on õnneks ainult kvartali kaugusel. Loodetavasti teeb kodanik kass senimaani huumorialast koostööd sotsiaalmeedia staaridega Vello42, Türi Väino või hakkab Lugejakiri kaasautoriks-kirjasaatjaks.

Internet ja AM foorum on pigem ajaviitmise viis nagu suitsetamine.
Mulle näiteks meeldib lugeda foorumi teemasid ja võtaks virtuaalselt mütsi maha nii mõnegi kaasfoorumlase ees kes lisaks osavale tööle ja asjade organiseerimisele suudab ka pilti teha, puhtust hoida ning väga ilusti tehtut kirja panna ning asjade üle arutleda.

Oli vist isegi selline ütlus " Mees nagu orkester"

Vaid tugevad suudavad päeva pealt foorumi lehitsemisele EI öelda.

Kindlat meelt ja tugevat tahtejõudu soovides,

Tõnn
Big Grin

Iseõppinud spetsialist - energeetika valdkonnas.

....see foorum on siin veel üks väheseid ,kus on enamus liikmete vaimne osa korras,no mõningad erandid vist? on.Selliseid vanakoolimehed nagu hr.Kass võiks ju enda sõna ja teadmisi mulle ja teistele noorematele ikka edasi kanda.Ükspäev saabub aeg ,kus on kõik nii abitud ,keegi midagi teha ei oska ega tahagi.Nii see maailm lõpeb, kui talupoja mõistus otsa saab.Me saame seda agooniat pikendada.Remondime ja keevitame peale ,kui ära kulub.

Kasutatud ja uued jupid enamus uutele ja vanadele  ka väga vanadele husqvarna,stihli,jonsered ja partner saagidele.5297816

Kusjuures sellel ideel on täitsa jumet, et päevas võiks olla piir, et mitmesse teemasse postitada võib. Ohjaks mõnd saripostitajat.

Pähkliajude hirm

Postitasin uuniku alla tulevõru otsimise -teema kadus.Panin sama asja moodsa klassika alla sobib! Varia all halumasinat ja vesikäia müüa tohib .Kompressor ja kuumaveepesur  eile õhtul postitatud-kadusid! Kas asjal on ka mingi loogika või ....

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....

Pakun puusalt, et "paku mõistlik hind" ei olnud päris see hind, mida postitustes oodatakse.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.

Just - kuulutused olid täitsa õiges kohas. Kui kuulutamise reeglite kohase hinna välja nuputad, ole aga lahke uuesti üles panema.

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"

(05-11-2021, 12:58 PM)isandpauk Kirjutas:  Pakun puusalt, et "paku mõistlik hind" ei olnud päris see hind, mida postitustes oodatakse.
OK! Selline "hind"  tekkis sellest ,et vältida arutelu mis viga et nii odav või hoopis, nii vana ja nii kallis. 
See oli paremalt puusalt sinu arvamus Wink,aga mida vask puus tulevõru kohta ütleb !

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....

(05-11-2021, 13:25 PM)13piisab Kirjutas:  Just - kuulutused olid täitsa õiges kohas. Kui kuulutamise reeglite kohase hinna välja nuputad, ole aga lahke uuesti üles panema.
tulevõru ostuhinna ja mille vastu vahetan oleks ka pidand panema!

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....

(05-11-2021, 12:58 PM)isandpauk Kirjutas:  Pakun puusalt, et "paku mõistlik hind" ei olnud päris see hind, mida postitustes oodatakse.

Siinkohal ühinen arvamusega, et igasugused" mõistsevastaste pakkumistega mitte tülitada" ja "paku mõistlik hind ise" stiilis mõnitamised võiks siin ära jätta. Kui Sul on mingi arvamine, mida see asi on väärt, siis ütle see välja ja säästa palju aega.

Kui tõesti ei tea hinda määrata, siis pane või viiekas, aga anna mingigi orientiir!

Olen paar korda russi juppe müüvatele kuulutajatele teinud päris krehvtise hinnapakkumise lisaga, et võin veel panust tõsta aga vaikus.
No ei saa aru kas tõesti pakutakse mingi plekitüki eest paari kolme tonni vanaraua hind või tehakse lihtsalt turuuuringut, et palju Börsis hinda lajatada.

Kunagi otsisin kuulutusega D-50 originaal vl kollektorit.
Kohe ilmus veel üks kollektori otsija. Kui mul kollektor käes oli tuli hiljem samalt numbrilt mulle pakkumine.
Äri on äri.

Aquila captas non muscas.

(05-11-2021, 13:31 PM)jurka Kirjutas:  tulevõru ostuhinna ja mille vastu vahetan oleks ka pidand panema!
selle pealkirja said teisel katsel vist täiesti iseseisvalt inimese keelde.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne