Teema on suletud

Quo vadis, A-M foorum?

(28-02-2022, 14:15 PM)v6sa Kirjutas:  
(28-02-2022, 13:18 PM)karlarnold Kirjutas:  
(27-02-2022, 20:04 PM)Talupoeg taluja Kirjutas:  Teatan, et lõpetan siin foorumis postituste tegemise mõneks ajaks.
Ometi vahelduseks ka üks hea uudis sel masendaval ajal.

Kust see kurjus tuleb?
Ei tea, kust ta tuli, nüüd on ta õnneks läinud, vähemalt lubas, et on. Nagu Sinagi kunagi. Ei tea, kas peab kauem vastu.

(28-02-2022, 14:15 PM)v6sa Kirjutas:  
(28-02-2022, 13:18 PM)karlarnold Kirjutas:  Ometi vahelduseks ka üks hea uudis sel masendaval ajal.

Kust see kurjus tuleb?

See kurjus on praegu väga levinud. Foorumid ja kommentaariumid on taolist väärtusetut ja vääritut juttu täis. Ehk on inimestel liiga palju vaba aega viimastel aastatel olnud?
Tühikargajate plõksimine tegijate kallal on muutunud normiks. Edasi sõltub kõik järelvalvest.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

No Toomas nüüd küll kusagilt otsast ei anna tühikargaja mõõtu välja, ikka väga tegija ... lausa kadedaks teeb. Mul on küll kahju, et ta lahkus.

(28-02-2022, 15:55 PM)honkomees Kirjutas:  No Toomas nüüd küll kusagilt otsast ei anna tühikargaja mõõtu välja, ikka väga tegija

Kas minu jutust on võimalik midagi muud välja lugeda? Väga kahtlen. Toomase lahkumine on viimane, mida see foorum vajab. Loodame, et probleemid saavad lahendatud.

Mingi suvaline kaak ütles ka Sinu kohta sitasti, et ei suuda autot valida. MIS ÕIGUSEGA?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

Tere, Pullivennad!
Nüüd siis räägime Markost ka, polegi ammu saanud teda nahutada!
Aga kõigepealt kommenteeriks seda kurjuse asja...Ksf! Karlarnold ei ole kuri, mina teda küll ei tunne, aga olen nii aru saanud. Ta lihtsalt ei tolereeri tühjajutu ja mulliajamist ja näitab seda konkreetselt ja otsekoheselt välja. Mõnede teiste ksf!-de meheliku kindlameelsuse ja otsekohesuse peale on siin mõnedel teistel kombeks küll käsa plaksutada...
Toomas on sõber, aga Toomas kipub ka tühja juttu ajama nagu minagi. Ja mina olen ikkagi kõige rohkem siit lubanud ära minna ja olen läinud ka. Ja moderaator püüab tühja juttu või ka mitte päris tühja, aga teemasse puutuvat ära koristada, sest mida aeg edasi, seda rohkem on ka siin häid suhtlejaid ja sisutäitjaid, ksf! Marko arvab selle kohta, et on liiga palju vaba aega foorumlastel!
Ja Marko, mida Sa kaebad kogu aeg, usun, et just Sina muljud kogu aeg seda teatamise nuppu, nii et moderaatoritel on ka juba kõrini! Ja Marko, mis õigusega Sa nimetad teist foorumlast "suvsliseks kaagiks"? Ja Marko, Sa ei ole tegija - kus Su projekt on? Sa oled Prjaanik! Toomas ei ole ka tegija, ta on olnud väga tegija, aga praegu tal projekti ei ole, pensopilaa remont ei ole projekt, pole projekti - pole tegija, nii lihtne see ongi! Kas keegi on tatipräänik või muidukargaja või suvaline kaak, seda tuleb igal konkreetsel juhtumil objektiivselt määrata!
Mis siis Markost veel, kunagi ta oli väga mures, et ma kippusin foorumi ja moderaatori aadressil rahulolematust välja näitama, siis millalgi heitis mulle ette, et ma moderaatori vastu sõna ei võta ja ise (minu arvates) muudkui kaebab moderaatoritele postituste peale ja räägib midagi järelvalvest või pidurdamisest  või kuidas see viimati oli.
Ja ei kao ka Toomas kuhugi, käib korra ära ja tuleb tagasi, ma olen seda teed korduvalt läbinud, kord kiiremini, kord aeglasemalt!
A - M foorumi lobamokkadest on ka keegi kunagi juba teema teinud, kes tahab rohkem suhelda, võiksid sinna tarku mõtteid ja õiglasi hinnanguid juurde lisada
https://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=53088

tervitades, Priit (mul on mitu projekti, mõni juba 30 aastat teoksil ja paar asjalikku teemat foorumis ka)

Tülitan veel, postitust ma muuta ei saa nagu mainisin, siis teen juurde.
Suhtlesime siin natuke  Toomasega ja ta selgitas oma pahameele põhjust ja nüüd mina ka ei oska arvata, miks ta solvumist põhjustanud postitusekustutus moderaatori poolt tehti. Aga ilmselt midagi sarjast - mida armsam foorumlane, seda valusam vits ja nagu mainitud on, siis neil "armsamatel foorumlastel" hoitakse ka rohkem silma peal, et nad endale ega teistele viga ei saaks teha!

Lobamokkadest rääkides - teen veel ühe postituse...
Talupoja talumine ongi otsas ja erinevalt minust on Ta sõnapidaja mees ning tõesti siin ruumis enam sõna võtta ei kavatse!  Sad
No aga eks ma ise siis püüan rohkem trükkida  Toungue .

Toomase poolt veel väike sõnum lõpetuseks : 

Lugupeetud ksf- id!

 Ma ju kirjutasin, et ma enam ei postita foorumis, aga ma ikka loen mida tarka Te seal kirjutate. Aga rõõm on ka lugeda, et minu "lahkumine" on kellelegi kergenduseks. Oleks ma seda ometi varem teada saanud! "
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne