mida sellest arvata
#1

mida sellest krossikast arvata :iz 56 krossikas
Tootmisaasta: 1965
Värvus: t.sinine
Varustus: käivitub aga vajab ühe juhtme vahetust Cool

(pilt on ka aga ei oska arvutist seda siia panna. kas ültse saab!!!!)






kõik mis ei tapa teeb tugevaks Toungue

müüa mosse 408 juppe
Vasta
#2

arvutist saab küll panna kui ei oska saada mulle mailile tamar99@hot.ee ja ma panen siia üles
Vasta
#3

tegelikult tekkis mul eile mõte et panen ta netti ennem üles siin nad on:Cool

[Pilt: 243779.jpg&size=full&cache=no]

[Pilt: 243780.jpg&size=full&cache=no]

kõik mis ei tapa teeb tugevaks Toungue

müüa mosse 408 juppe
Vasta
#4

no osta ikka v6ib, aga see masin arvatavasti vatti saanud k6vasti... ise nagu ei poolda iziga krossi s6itmist... just tervise poolest Toungue kuigi ma ei tea kas nyyd sina sellega krossitama hakkad... izil on ju minuteada suhteliselt j2igad amordid ja sellega hypates v6ib p2ris valus saada, aga suurem mure on ikka tema v6imsus... selliste amortidega ja sellise v6imsusega v6ib ta k2est p2ris lihtsalt 2ra minna Sad aga muidugi see on minu arvamus Toungue
Vasta
#5

See tavaline IZ krossikummidega. Krossikad olid teistmoodu.
Vasta
#6

seda ma m6tlengi... et krossiratas on krossis6itmiseks... aga tavaline iz on selle jaoks liiga j6hker...
Vasta
#7

endal oli ka miski aretis iz jupiteri mootoriga ja cz raamioga (vist) ja ma ei ytleks et mootori võimsuse pärast teda nii raske kinni oli hoida sest jupiteri mjootor ei lähe nii pöördesse kui ikka õiged krossikad ja yltse korrallik tõmme tuli alles 3 käiguga kuigi tagumine hammakas oli ikka päris mölakas diameeter võis isegi yle 40 cm olla aga ikkagi on minu uut 125ccm suzukit ikka tykk maad raskem käes hoida
Vasta
#8

sõbral on ka 56 korvi raamiga ja krossi kummidega ja eile sai mu 125 suzukilt pikka puuga kotti kuigi kurvides läks asi tal ikkagi palju paremini sest minu suzuki tahtis kogu aeg käeast ära minna ja pidin jubedalt hoo maha võtma
Vasta
#9

järeldan sis et see on tavaline iz 56 millel krossi kummid all

mulle sobibRolleyes

kõik mis ei tapa teeb tugevaks Toungue

müüa mosse 408 juppe
Vasta
#10

ai saa nendest piltidest küll vägahästi aru... aga minumeelest ei ole sellel masinal 56\'est eriti miskit...
Vasta
#11

paak on 1.-2. seeria, mootor vist isegi uuem. muu klapib (loe: on ka 56-l sama - 19 tollised veljed jne). kuna küljekaaned on 56 omad, siis on põhjust arvata, et see ta ka on. aga eks ta üks ristsugutis ole jah.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne