Yardmani tagasild/käigukast
#21

Omast kogemusest, et kui sinna sillale tavaline määre panna siis see ei jõua kõigi pindadeni ja asjad jooksevad kinni.
Määrde peab kastiõliga tegema nii vedelaks et peaaegu voolab ehk hapukoorest gramm vedelam.
See välja ei jookse aga hammasrattad segavad seda ja ajavad ka pukside vahele.
Vasta
#22

tets, kas sa selle lõtku teljel ellimineerisid ära? On see üldse vajalik? Ühel pool on üks teras seib ja teisel pool kaks, aga ikka vähe....
[Pilt: IMG_0271.JPG]
Saan aru, et käigu hoiab sees vaid see väike kuulike, mis vedruga vastu käiguvahetushoova sälke surub? Seepärast ta üle viskama hakkab, et see ei ole teabmis kindel lahendus.
Esmasel pilgul märgatu oli siiski roosilisem, kui paistis.
Hammakas, mis kõige rohkem vatti saab, on hambad ikka üsna maas. Sad Lähen vaatan, kas poemehel on midagi asemele pakkuda.
[Pilt: IMG_0273.JPG]
EDIT: Töörisstamarketis seda hammakat leida ei suudetud. Kui teaks koodi. Kas keegi võlub selle kusagilt välja? Või annab vihjeid, kust otsida?
Vasta
#23

Stokkerist või Saemeistrist (Aardla 25) saad koodi ja viimasest ilmselt ka leiad sobiva varuosa.

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta
#24

Mina leidsin omale jupid selle lehe kaudu link
Sealt vaadates on selle hammasratta kood 717-1464
Stokkeri lehelt otsides ütleb, et see jupp on tellimisel. Hinda küsitaks seljuhul 17,61 euri.
Seda nüüd ei tea mis see tellimisel täpsemalt tähendab.

Nende lõtkude kohapealt, minul oli mõlemal pool kaks seibi, üks paksem, teine õhem. Algul oli küll mõte, et sinna võiks õhukese seibi juurde lisada, aga esialgu jään lootma nende pukside peale. Praegu töötab. Eelmainitud hammasratas oli korralik, nagu ka kõik ülejäänud hammakad.

Kiire pilguheit Ebay'sse: link, suht mõistliku hinnaga koju kätte (meerikamaalt saatmise kohta soodne hind)
Arvatavasti peaks meitemaalt ka seda leidma.
Vasta
#25

tänud saarrand ja tets.
Leidsin selle jupi välimuse järgi ka netist ise üles, aga kuna USAs on sama traktori nimi teine, siis ei olnud kinnitust, kas vaatan õiget asja.
Lähen siis homme teise poodi Big Grin
Vasta
#26

Saemeistris oli üks kohapeal. Hind 13.36.
Odavam, kui meerikast tellides Big Grin
Vasta
#27

Nonii. Ma olen nüüd hädas, nigu mustlane mädas. Sad
Ei oska kokku panna masinat.
Enamus asjade asukoht oli tuvastatav, aga ei saa aru mis need on ja kuhu käivad.
   
Lisaks ei tea selle väikese rulliku eesmärki ja kuidas see täpsemalt käib.
Üks rihmaratas on kahe soonega. Kumma peal rihm peab jooksma ja milleks see teine siis on?
   
Äkki teemaalgataja klõpsiks mulle oma masinast mõned selgitavad pildid?
Vasta
#28

minu riist teistsugune ja palju abi põle, aga kaks rihma käib sellelgi vända otsas. üks on pidevalt taga ja keerutab käigukasti. teine siis lüljutatav ja toimetab niidukiga.
Vasta
#29

ja nõnna jämmud vedrud on minu põkatsil rihma pingutamiseks.
Vasta
#30

Pannkook, mis mudel Yardman, mul on AF6150 ja AG6180. Nendelt saan vaadata kui miski nendest sul...Võimalik et tähed AG ja AF vahetuses, aga numbrid samad.

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta
#31

sama mis teemaalgatajal.  Af 6150
Sellelt lehelt sain aru, mis mul valesti. See hoob on nüüd paigas koos rullikuga. Selgusetu on veel väikese rulliku vedru kinnitamise koht. Kui selle ka teada saaks, siis oleks vist masin koos. Cool
http://www.manualslib.com/manual/497925/...=21#manual
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne