Vanaraua hind
#81

jawamees, aga miks sa arvad, et Tarmo ei peaks kliendihinda saama? 

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta
#82

(23-03-2016, 09:56 AM)saarrand Kirjutas:  jawamees, aga miks sa arvad, et Tarmo ei peaks kliendihinda saama? 
Minupärast saagu mistahes hinda aga asi on lihtsalt mõtetu.Tegelen auto remondiga,sealt tuleb ka kuus oma tonni jagu metalli ja kolmest naaber firmast ka mingi kogus.Laseme metallimagnaatidel selle ära viia kuna see sadakond jewrikut pole seda väärt,et hakata ise jamama ja transpordi kulu ka veel.Värvilise olen omale jätnud ja võimalusel selle korraliku metalli vastu vahetanud,plekk,torud jne.
Vasta
#83

No nii varsti võib hakata juba koormat peale laduma.
http://tarbija24.postimees.ee/3636143/vana-kola-eest-saab-rekordiliselt-palju-raha?utm_source=pm_fb&utm_medium=wallpost&utm_content=3636143&utm_campaign=fb_post
http://refonda.ee/images/pages/price/et/...t.pdf?2732

Kui nüüd esimest kolme artiklit vaadata, siis on tõus juba vägagi tuntav ehk siis pleki eest 90.-€ tonn.

Bensiinis peitub kiirendus - diislis vingu hais.
Vasta
#84

Nu näe, mul ka vahest veab. Täna läksin koorma ja mõne nädala vanuse 40€-se hinna teadmisega aga ära tulin 80€ per treilaastutonn.

Abiks ikka.  Ega poleks läinudki aga taara hakkas otsa saama...


edited...
Vasta
#85

Enne kui 200 ei pakuta, ei viitsi üldse midagi sinna viia, las olla hunnikus, sealt saab vahest ikka miskit vajalikku välja õngitseda Smile

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#86

(02-04-2016, 00:22 AM)viplala Kirjutas:  Enne kui 200 ei pakuta, ei viitsi üldse midagi sinna viia, las olla hunnikus, sealt saab vahest ikka miskit vajalikku välja õngitseda Smile

Kui 200.- pakutakse, on aega palju edasi lendanud ja öururutsi ostujõud suuresti langenud.
Vasta
#87

(02-04-2016, 00:22 AM)viplala Kirjutas:  Enne kui 200 ei pakuta, ei viitsi üldse midagi sinna viia, las olla hunnikus, sealt saab vahest ikka miskit vajalikku välja õngitseda Smile

Mine tea, ehk su unistused võivad täituda (kunagi peale seda kui pool rauast on juba ära mädanenud)
Kuid seniks väike lootuskiir http://tarbija24.postimees.ee/3640765/va...inna-kasvu

Bensiinis peitub kiirendus - diislis vingu hais.
Vasta
#88

Väike off:

Kui meenutada 1997. aasta börsikrahhi, siis kes oli Eestis võitja? Keegi Ernesto Preatoni, kes müüs augustis oma aktsiad maha. Talse kerkis siis veel kui pärmi väel ja kõik pidasid teda idioodiks. Kuu hiljem, kui börs keldrisse kukkus, olid temal taskud raha täis, aga teistel tühjad.

Ehk siis maksimaalselt kõrge hinna püüdmine on väga riskantne tegevus. On kaks varianti: kas käsi kullas või p...e mullas. Üldjuhul on p...e mullas.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#89

Krt ma olen ka juba tükk aega mõtelnud, et kevadel olenemata hinnast viin tonni kuni kaks ära. Et saaks lihtsalt jalust ära ja garaazitaguse puhtamaks. Ja ära viiks sellised jäägid nagu vanad piduriklotsid, kasutatud sillaosad jms. Töötasin nimelt poolteist aastat tagasi autoremondiettevõttes ja sealt said siis kõik metallijäägid koju veetud...

Täna aga tuli naiseõde vahetama oma uuemapoolsel A6 - l tagumisi piduriklotse. Sellel siis, millel juba elektriline käsipidur. Otseloomulikult selgus et toodud klotsid olid valed. Vanadel aga kahel katted lahti ja üks rauani kulunud liugurpoldi kinniroostetamise tõttu, seega täielik tupik...

Sellestsamast garaazitagusest hunnikust sain talle kasutatud aga korralikud klotsid ja ka roostevaba liguripoldi, millega saab ta nüüd paar nädalat rahulikult liigelda, enne kui uuesti vahetama tuleb... Muidu oleks ta täielikult liiklusvahendita jäänud ja kuna ta elab minust kaugel, siis oleks ka koju/tööle liikumine raskendatud olnud...

Tea siis nüüd kas ikka tasub kõike kola metalli viia...

Ennem sõidan aeglaselt ja jään totaalselt hiljaks kui et enam kunagi kuskile ei jõua.
Vasta
#90

(03-04-2016, 19:26 PM)nustu826 Kirjutas:  Tea siis nüüd kas ikka tasub kõike kola metalli viia...

Ära tasub viia ainult sellised asjad millega pole mittemidagi teha ei endal ega ka teistel.
Vanasti ei visatud isegi ilma põhjata pange ära, vaid see löödi lapikuks ja aida seina. Selleks et rotiaugud kinni saada.
Ja niipalju kui ma kellegiga rääkinud olen,kõik nutavad taga midagi, mille nad kunagi on ära visanud. Seega kõigil on võimalus oma vigadest õppida. Tehke proovi.... Big Grin
Vasta
#91

Mul  õnneks ootab mitu tonni põletatud metalli ära viimist, ülejärgmisel nädalal plaanin otsa lahti teha. Enamus on küll plekk, aga kahjuks selle väärtus väga ei  tõuse aastatega.

Bensiinis peitub kiirendus - diislis vingu hais.
Vasta
#92

(03-04-2016, 20:02 PM)Naabrivana Kirjutas:  Mul  õnneks ootab mitu tonni põletatud metalli ära viimist, ülejärgmisel nädalal plaanin otsa lahti teha. Enamus on küll plekk, aga kahjuks selle väärtus väga ei  tõuse aastatega.

Ühest kilost metallist saab ideaaltingimustes pea 7 kilo roostet... Wink  Toungue

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#93

(03-04-2016, 20:28 PM)mlsluik Kirjutas:  
(03-04-2016, 20:02 PM)Naabrivana Kirjutas:  Mul  õnneks ootab mitu tonni põletatud metalli ära viimist, ülejärgmisel nädalal plaanin otsa lahti teha. Enamus on küll plekk, aga kahjuks selle väärtus väga ei  tõuse aastatega.

Ühest kilost metallist saab ideaaltingimustes pea 7 kilo roostet... Wink  Toungue

Ma tean, et sa oled lahke inimene ja nõus alati rohkem maksma kui asi väärt, aga noh sünnipäeva puhul võin sulle poole hinnaga müüa Cool

Bensiinis peitub kiirendus - diislis vingu hais.
Vasta
#94

Põhjata pange uue põhja saab eduliselt lauajupist teha,või veekindlast vineerist.Õige tooriku otsimiseks kulutatud aeg kiirendab oluliselt asja valmimist,sel ajal ka mõte selgineb.
Vasta
#95

Miks ruineerida end detailidega, kui senini loetakse kaubastuskõlbulikeks betoonpõrmandutega liiklusvahendeid? Kui betoon tundub kallipoolne, siis alati saab prügikühvliga kruusateelt tarvilise massi-/mahuühiku vaibaalla installeerida Smile

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta
#96

tehtud.... GAZ 53 rehvi sisse mahub 90 L. vett ja trassisurve on tavaliselt 4 bar. GAZ`il on 6 ratast.. läks kogu soolikatega nigu niuhti.

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta
#97

Eks petturi tiitli saamiseks on ka hulga keerukamaid viise. Ei saa inimestele pahaks panna, kui nad lihtsama tee valivad.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#98

(04-04-2016, 09:14 AM)Aspelund Kirjutas:  Eks petturi tiitli saamiseks on ka hulga keerukamaid viise. Ei saa inimestele pahaks panna, kui nad lihtsama tee valivad.

A.

Ma olen kuulnud mitmelt,et on tõmmatud.... ja eks tõmmatakse siis vastu.
Vasta
#99

Südametunnistusel pole hinda. Kui see muidugi veel alles on.

Ja suurim kingitus vaenlasele pidi tema tasemel laskumine olema. Vastata võimalikule pettusele reaalse pettusega? Good luck!

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta

ot.
Mõnes mõttes saan eelkirjutajatest aru.
Nimelt meeldib mulle kohaliku "emexi" kaalul käia enda kehakaalu kontrollimas, number ikkagi 15-20 kg väiksem kui kodus Wink .


Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne