Projekt Ford Granada
#1

Plaan liikuma saada vanat ford granadat mis seisnud u 10a tahan autole taas uue elu anda. Kui kellelgi on sellele autole osi pakuda siis oleks tore[img]P7230007[/img]
Vasta
#2

(23-07-2015, 18:41 PM)Kez Kirjutas:  Plaan liikuma saada vanat ford granadat mis seisnud u 10a tahan autole taas uue elu anda. Kui kellelgi on sellele autole osi pakuda siis oleks tore[img]P7230007[/img]

Kellelgi kindlasti on, algatuseks uuri välja, mis liikuma saamiseks vaja on. Näiteks mul vedelevad sinised riidest istmed mk2-le jalus ja oleks hea meel neist vabaneda.
 Huvi äratamiseks lisa ka tehnilisi näitajaid(mootori kubatuur, aasta, keretüüp) Siis saab vaadata, kas tuleb endal kuuri alla minna või leitakse mõni hea viide või vihje. Igatahes on mõistlik asi liikuma saada ja siis tõesti edasi vaadata, mis tast saab.
Üks väike motivaator ka    

Ford Granada
Vasta
#3

mul tuttaval üks v6 pada vedeleb garages -karpaga
Vasta
#4

Mul on igasuguseid asju Granadale, tee selgeks puudu olevate asjade nimekiri ja pane sõnumiga teele!

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#5

Üldsemitte paha ei teeks, tõepoolest, kõnealuse riistapuu aastaarvu, keretüübi ja tehnika ülestähendamine.  Paljukest meil siin neid selgeltnägijaid ikka hingekirjas on.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta
#6

Auto ajaloo kohta et toodud saksast oli vanema mehe käes  meie kätte satus läbi viljandis oleva autokaupluse.Mootor oli enne 2.8 või 2.9 v6 kuna vana mootor sai kannatada  pandi vastu puud. Pärast sai mootor plokikaane remondi aga mehanik tegi haltuurat. Peale seda sai veel sõidetud  kuni kapoti alune põlema läks. Peale seda  mootor 2.3 v6 vahetatud ja siis enam käima pole saand.Vaja oleks uut mootorit esimest võre alumisi karpe
Vasta
#7

Ühesõnaga mingi põllurallikas siis?

Pole midagi targemat teha
Vasta
#8

Siia teemasse sobiks ka minu granni pilt.Grann aastast 84. 2,0l
Vasta
#9

Tere Kez

Kunagi oli mul ka selline.Saatsin sulle privasse täpsema info osade kohta, mida saan pakkuda.

Kalle1

vanakooli austaja
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne