Topfield digiboksi probleem - "signaal puudub"
#1

Alates 12 august, kui tv3 ära kadus ja uuesti kanaleid otsisin, on minu Topfield digiboks täiesti segi läinud. Õigemini leiab kõik vabalevis olevad kanalid üles, kaasa arvatud tv3, aga peale mõnda kanalivahetust ütleb: "signaal puudub". Tuleb jälle uuesti panna kanaleid otsima. Päris tüütu on seda mitu korda päevas teha. 
Kas keegi teab, kuidas asi korda saada? 
Vasta
#2

Reset on proovitud?
Vasta
#3

Viga vast antennis mis ei suuda tv3-e enam vastu võtta kuna see nüüd kõrgemal sagedusel.Mõõteriistaga saaks Sulle täpselt öelda aga ma ise Jõgevale ei satu.Mis antenn?Kas nn.logo?Kas teine boks sama antenniga toimib.Võid veel roovida antennivõimendiga või antenni keerata.
Vasta
#4

Sain nüüd niipalju infot, et see vist pidi olema seadme tarkvaraline viga. Kõik ootavad uuendust, mida veel vist olemaski pole. Poes kus müüdi, olevat üle 50 hädalise juba muret kurtnud. 

Ajutiselt ilma tv3-ta saab tööle nii, et tuleb panna kanalite otsimine manuaalselt ja siis valida kanal nr 39. 
Vasta
#5

Tuleb tellida Hiinast uus.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#6

ma mõtsi, et see kolm kadus jäädavalt. a nüid jääb eelnevast mulje, et ikke olemas teine.
mulle igatahes meeldib, et box ta ilusti ää unustas. kui ma reklaame kangeste näha tahan, siis küllap leian need netist ka üles. midagi muud ju kolmest ei näidatud.
kui see kaks ka lõpuks minema läeks, siis võiks juba rahule jääda.
Vasta
#7

Mul sama mure,ei näe ühe telekaga enam TV-3. Teha ei mõista ka midagi...sest eraldi digiboksi pole vaid see juba sees. Ja uuesti kanaleid otsides ikka ei leia seda. No ei lasta lihtrahval elada....muudkui kiusavad.... Sad Teevad oma uuendusi jne. Tunnen kaasa.
Vasta
#8

Minulgi ühel telekal vabalevi järgi, seal samuti kolmega probleemid, hakib ja toodab ruutusid pildi asemel, ometi teletorn paistab Sad

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#9

Uudistes ennist seletas, et osade asjadega ei hakkagi näitama, kuigi asutakse levialas.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta
#10

(23-08-2015, 21:18 PM)diesel Kirjutas:  ma mõtsi, et see kolm kadus jäädavalt. a nüid jääb eelnevast mulje, et ikke olemas teine.
mulle igatahes meeldib, et box ta ilusti ää unustas. kui ma reklaame kangeste näha tahan, siis küllap leian need netist ka üles. midagi muud ju kolmest ei näidatud.
kui see kaks ka lõpuks minema läeks, siis võiks juba rahule jääda.
Võiks siis telepurgi üldse ära kinkida, saaks kõigist "anaalidest" lahti!  Big Grin Eks ta üks ühe silmaga saatan ja ajaröövel ole.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta
#11

ei tea jah, pole juba kuu aega saanud teleka ette, võibolla ei tööta minu masin ka Big Grin Pimedatel talveõhtutel hää uudist sealt vaadata, muud suurt ei tule jah
Vasta
#12

Postimehes spetsialistid räägivad:
http://tehnika.postimees.ee/3303259/eest...saastulevi

Kaks seadet jätavad telepildita

Levira eksperdid on viimasel nädalal tuvastanud kaks seadet, mis ei suuda TV3 võrgumuudatusega toime tulla. Hinnanguliselt on Eestis nende kasutajaid mõnisada.
Digiboks Topfield TF7720HTCO
(sõltumata tarkvaraversioonist)
Probleem esineb väljaspool Tallinna ja Haapsalu saatja levipiirkonda. Põhjus on seadme tarkvaras, mis juhindub NIT tabeli informatsioonist ja häälestab ennast automaatselt ümber Tallinna või Haapsalu sagedusele. Esialgu on teatatud viiest sellisest juhtumist.
Teler Samsung LE32A466
(ja teised samast seeriast telerid ekraanimõõduga 26, 32, 37, 40,42 ja 50 tolli)
Kinnitamata andmetel võib sama probleem olla teistelgi 2008/2009. aasta Samsungi teleritel mudeliseeriast A626, A616 ja A456. Probleem esineb väljaspool Tallinna ja Haapsalu saatja levipiirkonda. Teler näitab pärast iga TV3 või France24 vaatamist ekraanil valeteadet: «Saatja edastaja on signaali teavet muutnud. Andmete värskendamiseks käivitatakse DTV scan.» Esialgu on teatatud ühest sellisest juhtumist.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne