RAIPEKOTKAD TÕUSEVAD LENDU!

Polegi mõtet ärimehi kiruda kui inimeste mõttelaadon selline-olemas on \"traktor\" tehtud gaz aast olemas originaal bpaagikork,hea radikas ninaga,mootor ja nipet näpet.Asi on määratud vanarauda aga eraldi ei müü bentsu punnigi ja ei vaheta ka.Jutt selline et asi on väga unikaalne ja haruldane jne. tahaks ikka 3000 saada ,aga endal on emex autogi tellitud.Meenutab väga hundi ja heina kuhja anekdooti.Oma kogemustest veel.Kohalik rauarobi varastas aidast tutikad gaz i peene vändaga ploki koos vändaga ja lisaks kastide kaupa polte mutreid ja igasugu gazi ja tsiklite jubinaid ,lisaks mootori remondi riistu ja hoburiistad.Kui võtsin sõna siis ütles ,ega seal midagi väärtuslikku polnud sain ainult paar tuhat.
KUI RAHA SILME EES ,ON MÕISTUS SELLISTEL LÄIND.

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta

No just möödunud nädalal kuulsin ühte isa jutuajamist ühe Haapsalu rauavedajaga.Viimastel pidid olema ülihead päevad hetkel,normaalne päevakoorem olevat kümmekond vrakki...:? Sai veel kuulda,kuidas kokkuostjad käivad külameeste ukse taga ja ostavad traktoreid kokku \"töö tegemiseks\" ,hinnaga kuskil 5k EEK per masin kandis.Kuhu need täiesti töökõlbulikud masinad rändavad,peaks vist selge olema,nende eest saab kokkuostja Emexis kätte mitmekordse ostuhinna...
Üldiselt,töökõlbuliku tehnika lihtsalt papi pärast rauakokkuostu saatmine on minu jaoks üks viimane sigadus,mis olla saab.
Vasta

jurka Kirjutas:Vana natt 74 ostetakse 200-500eek eest .Kokkuost maksab 2000.
See \"natt 74\" kaalub ca.7tonni 7x2000 = 14000.- tõenäoliselt makstakse isegi rohkem ...

M 411 60.a.,M410 60.a.,M401 56.a.,M403 64.a.,
M 424 64.a.,M423 62.a.,GAZ M20 48.a.,Opel Kadett B 71.a.,
Vasta

Käivad kokkuostjad ringi, vaatavad õues seisab veoauto raam, kaaluga u. 3-4tn.
\"ma annab sulle hea hind, korraga kjõik sularahas, ausalt hjea hind...\"
\" no palju annad?\"
\"No 500 krooni annan kohe...\"

edukat äri!


Vasta

Eile sai korra Haapsalu EMEX-ist mööda sõita ja värava tagant piiluda.Mis esmapilgul silma jäi:
-paar Mosset,neist üks (vist) 412 ja üks \"pirukas\"
-Saab 900
-Volvo 3xx
-Avia kaubik (sedasama aga mäletan juba kevadest,kui isaga käisin seal väiksemat kola viimas)
-traktor T-150K

Aga tolle \"rauahundi\" (vt minu eelmine postitus siin teemas) jutu järgi ikka tulevat \"töötavad 150-d kärudega ja teehöövlid ja jossid ja...\" Haapsalu EMEX-isse...
Vasta

Jõgewal ootas täna tolle metalli territooriumil oma saatust ZIL 130 vedur,veits maad enne seal kus vanasti Kirde hulgiladu asus tirisid kaks klemmi just keewitus baloone PAZ 672 juurde.Bussil juba aknad teest ära .Oli teine valge siniste laiade triipudega.
Vasta

Jõgeva \"emexi\" territooriumil vedeleb see zil 130 juba ammu... enne oli täiesti komplektne!!!
Vasta

Võib-olla küll ,täna oli siis ta ettepoole toodud.Ma ei ole sääl tagapool käinud.
Vasta

Lugege tänast SL ÕHTULEHTE,sääl kirjas mis kokkuostus toimub.
Vasta

PETSS Kirjutas:Lugege tänast SL ÕHTULEHTE,sääl kirjas mis kokkuostus toimub.

laiskadele siis link kah:
http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=164798&r=2
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne