Mootorsaag Jobu LP5 BS
#1

Tere!

Minu kätte sattus sellise kummalise nimega mootorsaag, mille sünnikohaks on Norra. Uuena on ta küll omaniku leidnud Soomes.

[Pilt: Bilde584.jpg]

Kaduma on läinud aga õhufilter. On kellelgi seda pakkuda või oskab soovitada poodi, kust seda võiks küsida?

Asp

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#2

Vastuseid tuleb riburada mööda:
https://www.google.ee/webhp?sourceid=chrome-instant&rlz=1C1GGGE___EE525EE526&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=jobu%20chainsaw%20parts

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#3

Tore Smile

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#4

Mul siin mõned Jobud on. Üks suurem Jobu,kui teine.... pean otsima,järsku on mõnel küljes. Kindlalt ei väida,läheb aega....

Tõsine tööloom.
Vasta
#5

Minul teenib Talupojalt saadud Jobu LP6BV ehk Suur Jobu.  Smile  Tugev ja vastupidav nagu vene tank, aga sama raske ka...  Rolleyes Õhtuks on käed põlvini. Selle eest on sael jõudu nagu loomal!
On ka käepideme soojendus nagu profikal ikka. Sobivad Husky ja Jonseredi ketid-plaadid, võibolla ka mõni muu jupp.
Õhupuhasti oli enne mingi svammiline, mis vanadusest ära lagunes. Tänu Talupojale sain teist tüüpi(võrguga) puhasti sinna peale ja nüüd pole muud muret kui vahel suruõhuga puhastada.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta
#6

Selle suure Jobuga saagides läks mul ükskord süda pahaks,sest käed läksid jummala tuliseks,viskasin sae minema... Big Grin  Olin mingi juhtme valesti ühendanud...ja küttis mis jäle.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne