izile iste?
#1

niisiis kas keegi on varem nikerdanud oma tsiklile kahekohalist istet? oskab keegi n2pun2iteid anda porolooni ja naha kohta? kuidas seda nahka kinnitada istme kylge? seda tean et sinna ei k2i tavaline poroloon, vaid k2ib selline j2igem, mis ei vaju kokku nii lihtsalt... 2kki siis keegi oskab n6u anda... v6i on kellegil yle m6ni kahekohaline iste izile?
Vasta
#2

kui sa räägid izh 56-st siis neile jah kahekohaline pikk sadul ju täitsa olemas. ise seda tegema hakata oleks päris raske. lihtsam juba valmisiste (või vähemalt alus) kelleltki osta. nahatamisest oleme varem rääkinud ka siin: http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=4024
ise võtsin ka just eile oma sadulalt vana naha mille asemele uus tuleb. vana poroloon jääb siiski alles.

Pots ja postivahe.


Vasta
#3

probleem ongi selles et ma ei ole suutnud kindlaks teha veel masina t2pset marki... ehk saan varsti pildid... siis saab siin selle kindlaks teha... ta on 66-nda aasta masin vist... aga igatahes kahekohalist istet tahan sinna peale panna... ei tea kui originaalil2hedane ta mul on, aga igatahes kahekohalist istet vaja Toungue alus on mul olemas, see kyll roostetanud oli kuid sain korrastamisega h2sti hakkama... needid on ka mul olemas... aga 2kki keegi r22giks selles poroloonist mis sinna l2heb? sooviks asjaga ise hakkama saada, sest olen v6rust p2rit ja kuskile kaugele selle istme p2rast ei taha hakata s6itma... arvan et saan ise hakkama Smile
Vasta
#4

kõige lihtsam vist kasutada mõne teise ratta istme porolooni ja seda terava noaga kujundada
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne