Veepump
#1

Mille veepump? Pärit minu GAZ 21'lt. Ei ole ühegi volga oma. Ei ole ka GAZ 20,51,67,69 oma. Võib-olla pärit volga mootoriga jõujaamalt? Auto esmane omanik oli nõukogude ajal elektrik...


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       
Vasta
#2

Näen pildilt, et tegu on - musta auguga...  Jämedad töötlemiskriipsud viitavad sõbralike vennasrahvaste toodangiule

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta
#3

Asi pole mustas augus. See klapib. Asi on kinnitustes. Volga omal on kolm kinnitus-kõrva. Sellel on 3 kõrva ja 1 läbi korpuse polt. Volga originaal ei istu olemasoleva vahetüki otsa kuidagi. Eelpool mainisin juba mis masinad võib välistada. Need juba järgi uuritud. Õhtul vaatan NYSA kapoti alla ka.
Vasta
#4

Aga missugused on esimesed Gaz 21 ja UAZ.Ma ei tea sellepärast pakun.
Vasta
#5

Mul volga on 3. põlvkond. Vaevalt sinna varasemat pumpa on pandud. UAZ-il on 21-ga sama pump.
Vasta
#6

 Bulgaaria tõstukil on selline veepump peal. Sellele pandi tuletõrjepumba pealt mootor, aga ei tea täpselt, kumba mootori veepump peale jäi.
Vasta
#7

Vaevalt et venelane tegi eraldi veepumba mingile gener. või muule spets asjale aga kas sealt sa ei leia mingit gost. nr. mis asja lahendaks.Mootoril peaks ikka mingid tähised olema aga mine tea sõjasaladus neil
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne