Tagadi restauraatorite päev 4.10.2015
#1

Tere, vanatehnikahuvilised!


Kui tundub, et garaaž vajaks enne talve väheke ruumi juurde, olete oodatud oma vanatehnikat, vanu tsikleid, autosid, mopeede ja nende juppe müüma Tagadi Restauraatorite päevale oktoobri esimesel pühapäeval. Kauplejate registreerimine on täie hooga alanud, rohkem infot: http://unic-moto.ee/.
Ja muidugi olete kõik oodatud 4. oktoobril laadale ostma/vahetama.


PS! Portselani- ja mööblimüüjad pressivad peale, tahaksime siiski jääda oma liistude ehk vanatehnika juurde

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...
Vasta
#2

Olen ka sel aastal müümas, põhiliselt moskvitsi ja žiguli jupid. Asju on täiesti seinast seina, ka mingeid plekke ja jutte.

Suuri asju palju  kaasa ei  vea, kel on miskit soovi, võib kirjutada/helistada, vaatan kas on ja sel juhul võtan kaasa.

otsitumatest mainiks ära 427me tagumised uksed ja kombi tagauksed.

52 93 905

vanad volvod, sekka mõni muu liikur...

Ostan vanu VOLVOSID! 200,700 ja 900 seeria, igas seisukorras 52 93 905
Vasta
#3

(06-09-2015, 18:10 PM)unicman Kirjutas:  PS! Portselani- ja mööblimüüjad pressivad peale, tahaksime siiski jääda oma liistude ehk vanatehnika juurde

Käsin sel kevadel päris esimest korda Tagadil müümas ning minule jäi mulje, et need portselani ja mööblimüüjad on teie enda püsikliendid, kellel on kas eelreserveering või kes on ulmeliselt kärmed platsi bronnima ja raha ära maksma. Nüüd vaatasin 4. septembril platside nimekirja ja ei paistnud enam ühtegi vaba kohta (aga praeguse tagasiside järgi vist ikkagi mingi platsi saan). Kevadel oli sama lugu - kõik platsid olid kohe bronnitud ja lõpuks sain omale koha, kuna keegi tegelane ei maksnud õigeks ajaks kohamaksu ära. Suvaline võll ei saagi nii oma koduseid vanatehnika kullakoormaid Tagadile tassida, kuna lihtsalt pole kohta.
Jätsin kevadel tankitõrjemiini maketi koju, kuna ei soovinud reegleid rikkuda. Kohapeal jäi mulje, et kedagi need reeglid ei koti, sarnaseid makette jms. justkui keelatud kraami olid kõik kohad täis.
Ma ei vingu lihtsalt niisama vaid soovin teha ka ettepaneku - vaadake müüdav kraam üle (tehke kasvõi pilt igast platsist hilisemaks hindamiseks-tõendamiseks) ning järgmisel aastal diskrimineerige neid "püsikliente", kes müüvad mööblit/portselani, relvade osi ja makette järjekorra lõppu liigutamise ja kõrgema piletihinnaga.
Ise te ju teete selle ürituse reegleid, tehke siis need endale sobivaks ja sundige osalejad neid täitma!

I.P.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#4

Tere!

Klubile valiti aasta algul uus juhatus, seega uued ideed. Antud juhul ongi eesmärk vahetada portselani müüjad välja vanatehnika müüjate vastu. Bronnid bronnideks, alati annab läbi rääkida. Relvadega on asi konkreetne, kes toob platsile, ise vastutab. Väravas kontrollitakse ka, aga kõike kaupa ei jõua nii ehk naa läbi vaadata. Platsil on selle jaoks vastavad inimesed, kes silma peal hoiavad. Anname endast parima!

Tervitades,
Reigo Vilu
EVMK "Unic-Moto"
juhatuse liige

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...
Vasta
#5

Jutt jumala õige! Laadal domineerivad samad müüjad, sama koha peal, sama kaubaga. Igal aastal. IGAV!
Suvalise võlli leiab vahest parklast või tee äärest, kus ta arglikult zubrjonoki katet on kergitanud. Nii et ooper käib ka puhvetis.
Vasta
#6

Pean ka sõna võtma.
Aasta tagasi kui viimati müümas käisin, siis müügiplatsi saamine kujunes oodatust palju raskemaks.
"Vaata tabelit, vali plats ja broneeri ning maksa" süsteem ei toiminud.
Koheselt olid 95% platse broneeritud või eelbroneeritud (minu arvates vahet pole).
Need paar platsi, mis vabad olin ja mida lolli järjekindlusega üritasin broneerida, olid siiski ka juba kellelegi broneeritud nagu mulle hiljem teada anti.
Lõpuks kasutasin tuttava Unic klubi liikme abi ja sain platsi kohe.
Kaubaks olid ka peamisel mootorratta osad.

Täna tabelit vaadates otsustasin, et jätan selle aasta vahele müügiplatsi broneerimise jandist.

Ostma tulen aga kindlasti.

terv.

Ermo


PS 84', 83', 82', 80', 79', 77', 76', 75', K-15, K-16, M-15; M-16
Vasta
#7

... ma peamiselt relvi otsingi neilt laatadelt...    ärge siis kõike ka päris ära keelake... Wink

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#8

City Motors püüab oma Laagri suures majas ka kasutet tehnika laata teha .  Hää on see, et asjad küll vanad aga korralikud. 
Eks see portselani ja mööblimüügi värk on jah, nagu ta on aga korraliku mööbli vastu saa ju kunagi midagi olla. Mind häirisid aga Tagadil pasamüüjad... ja ma ei saa lahti mõttest, et suur osa peenest vanast "pudist" on kuskilt metsataludest, suvilatest ja garaažidest varastatud. 
Tehnika ja varuosadega on teine teema: kui tahaks, kaevaks ka kadunud äia varudest müügikõlbulikku kokku, sest vanasti ju koguti "ähk läheb tarvis". 53'le saaks mingeid vidinaid ikka... aga ma ei viitsi Big Grin Et tulen a'la raamsaalede komplektiga, panen sinna mingi laest võetud numbri ja olen selle peale ilgelt õnnelik? Samas on see täiesti vajalik tegevus, sest keegi leiab just seda, mida on otsinud. 
Vasta
#9

Sorry OT aga need saaled võib ju kuhugi kuulutuslehte riputada, miks nad peavad vedelema kohas, kus neid keegi ei leia? Korra kuus kuulutust uuendada pole raske ega ka liigselt koormav.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#10

(07-09-2015, 15:04 PM)Marko Kirjutas:  Sorry OT aga need saaled võib ju kuhugi kuulutuslehte riputada, miks nad peavad vedelema kohas, kus neid keegi ei leia? Korra kuus kuulutust uuendada pole raske ega ka liigselt koormav.

Siis võiks ju kogu Tagadi laada lehte panna.

Need korrad mis ise müümas olen käinud Tagadil pole väga edukad olnud ning jube tülikas on pakkida ja pärast jälle kokku pakkida. Üldiselt plaanin järgmine aasta korraldada Võibolla isegi Eestis esimese nö. garaazi müügi, kus inimesed saavad riiulite vahel ringi käia ja kui leiavad midagi sobivat hakkab kauplemine peale. Sest kola on aastatega ikka juba liiga palju tekkinud.
Vasta
#11

(07-09-2015, 15:24 PM)nymmik Kirjutas:   Eestis esimese nö. garaazi müügi, kus inimesed saavad riiulite vahel ringi käia ja kui leiavad midagi sobivat hakkab kauplemine peale.
No siis oled hiljaks jäänud juba... ei ole kindlasti esimene ega viimane. Big Grin Selliseid toimub igapäev üle riigi... Aga kui tahad kedagi riiulite vahele lasta siis pead ikka valima ka,muidu tassivad sul liiga palju laiali..
Vasta
#12

Ütlen veelkord, kui keegi väga tahab ikkagi oma vanatehnika asju müüma tulla, siis täitke sooviavaldus  http://unic-moto.ee/tagadi-restauraatorite-paev/  . Hetkel veel vabu kohti on! Ja et kindla peale välja minna, pange märkuste alla kirja "automoto foorum"!

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...
Vasta
#13

Siis võiks ju kogu Tagadi laada lehte panna.
-----------------------------
Kes mida hindab ja laadalt otsib aga mulle on see laat eelkõige tuttavate ja sõpradega kokkusaamise kohaks ning info vahetamiseks kuna vajalikke tsikliosi pole Tagadilt enam ammu saada olnud - selleks tuleb ikka piiri taha laatadele sõita.

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta
#14

Minu eelnevate kahel korral kasutatud platsi nr. kohta on üldse kirjutatud,et ei saa kasutada!???

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta
#15

Minu seisukoht ei olnud seotud laatade vajalikkusega. Juhtisin lihtsalt tähelepanu erinevatele variantidele mittevajalike asjade realiseerimiseks.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#16

Tagadi Restauraatorite päev juba sel pühapäeval ning kuna tegemist on väikese juubeliaastaga, on Unic-Moto staabis (tõkkepuuga värava kõrval) müügil Tagadi Restauraatorite päeva T-särgid. Astuge julgelt ligi :-)


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       
Vasta
#17

täpsustaks  üle  ,  kas  särgid  või  laat on  tõenäoliselt  viimast  korda ?
Vasta
#18

(30-09-2015, 16:30 PM)iceman Kirjutas:  täpsustaks  üle  ,  kas  särgid  või  laat on  tõenäoliselt  viimast  korda ?

Kui nüüd natuke üle lugeda ja mõelda, siis ei saa ju sellist küsimust tekkida  Rolleyes
Vasta
#19

Kas jutt särkide piiratud kogusest on ka liialdatud? Mis üks eksemplar ka maksab klubiliikmele?
 Kuna ma olen esimesel Tagadi laadal lausa 125-se Minskiga ära käinud ja paljudel laatadel kõik oma mahlad välja lasknud siis arvan,et ühe särgi peaksin saama omale raha eest osta küll. Big Grin XXL  ja musta värvi... ja broneeriks ära kah. Või kui juba otsas siis tehke üks veel. Tänan.
Vasta
#20

Ma telliks ka ühe särgi ja mida rohkem X-se seda parem Smile Aga XXL sobib ka.
Muidugi huvitab ka mind rahaline väärtus.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne