Teema on suletud

ostan zil 130 B1
#1

Tekkis paha mõte soetada  Zil-130 B1.(sadul tüüpi) kabe masin.Ajaks asja õide.Kolhiida oli küll esmene nn. pikaotsa pill kuid nõrkade eotsioonidega et ellu äratada.Üheksa aastat N- liidu teid jätsid sügava jälje.Aga kui pakkuda on kirjutage palun. Kuigi normaalne mõte pole!!!  
#2

(12-09-2015, 22:11 PM)Sm.Autojuht Kirjutas:  Tekkis paha mõte soetada  Zil-130 B1.(sadul tüüpi) kabe masin.Ajaks asja õide.Kolhiida oli küll esmene nn. pikaotsa pill kuid nõrkade eotsioonidega et ellu äratada.Üheksa aastat N- liidu teid jätsid sügava jälje.Aga kui pakkuda on kirjutage palun. Kuigi normaalne mõte pole!!!  

Tunnen kaasa! Tõesti, oli raske aeg, ka mulle jättis raske jälje! Mulle puuriti lausa pealuusse käsitrelliga auk, mille kaudu hakati nõukogude propagandat sisestama. Ei olnud palju puudu, et oleksin juba Kommunistliku Partei liikmekandidaadiks hakanud ja Minski KGB kooli astunud, kahjuks sai õnnis nõukaaeg enne otsa!
Saan aru küll, et tugeva jälje ja pole normaalne mõte, aga pole hullu, praegu ravitakse juba peaaegu kõike edukalt, kas perearsti poole oled juba pöördudnud?
Mul oli 2 aastat tagasi analoogne probleem, läksin perearsti juurde, pigistasin silmast mõned pisarad ja kaebasin, et "kõik on p ,,sses", st umbes midagi taolist, et Zilli ei ole ja Zilli ei tuile! Doktorile ei tulnud minu probleem uudisena, kõikenäinud arstina vaatas ta mulle sügavalt silma ja kirjutas digiretsepti, kommenteerides oma tegevust repliigiga - tean, tean, mul oli sama jama siin vahepeal (ei olnud Zilli), võta neid tablette ja kõik on pohhui! Ja tõesti, head tabletid olid, tabletid on otsas, aga siiani on kõik (peaaegu) pohhui! (noored, kastuge google translate abi)
#3

Perearst oleks võinud eri- arsti poole suunata kui veel vanus kannatab!
#4

ja kui tohib korraks teemasse tagasi põigata, siis soovin edu mainitet riistapuu soetamise ja läikima löömisega ja ühe soojaga paneksin ennast proovisõidule järjekorda.
ja nüüd vabandage vaheletükkimise pärast ja jätkake meditsiiniteemadel.
#5

(12-09-2015, 23:00 PM)Sm.Autojuht Kirjutas:  Perearst oleks võinud eri- arsti poole suunata kui veel vanus kannatab!

Kannatab, olen küll vana.aga mitte nii vana, kuim teema autor! Ksf! Dieselile mainin, et pole ilus oma tühja-tähjaga haigete inimeste jutu vahele tükkida, aga vastuseks võin kirjutada, et olen Ziliga sõitnud elus ühe korra, 1983-l aastal ilmselt, kui olin Harju Elektri Paide jaoskonnas praktikal ja autojuht oli ka tarbinud mittelubatavaid vedelikke ja enne baasi saabumist eelistas siirduda liinibussi transpordiga teadmata suunas. Siis oli minu elu tipphetk ja olulisemad 800 m-t Paide busśijaamast Harju Elektri Paide jaoskonna baasi (garaaši uksest ajas sisse siiski alkohoolijoobes kaasbrigaadlane, nagu eelnevalt kokku leppitud!)
#6

Just selle kontrollimatu iba pärast on ost/müük teemade kommenteerimine keelatud.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
#7

(12-09-2015, 23:33 PM)Marko Kirjutas:  Just selle kontrollimatu iba pärast on ost/müük teemade kommenteerimine keelatud.

Noormees, olgem objektiivsed! Iba on siiski kontrollitud ja igati asjakohane! Mis nimelt eelnenud postituses ili teemaväline ja sobimatu? (võib ka privasse, kannan ise üle pldkasutavasse foorumisse)
#8

(12-09-2015, 23:00 PM)Sm.Autojuht Kirjutas:  Perearst oleks võinud eri- arsti poole suunata kui veel vanus kannatab!

Eriarsti juurde suunatakse siis, kui oled ühe Zilli juba koju tassinud ja hakkad teist otsima. Minul jäi omal ajal õigeaegne, kiire ja adekvaatne ravi saamata ning nüüd vohavad Zillid mul aias kontrollimatult.

Teemas püsides on selliseid isendeid Eestimaa pinnal veel olemas küll. Hoian silmad lahti ja kui jalgu jääb, annan teada.

Mis ei tapa, teeb vigaseks!
#9

Võin jagada kogemusi. Minu kallis abikaasa otsis momentaalselt välja psühhiaatri kontakti kui kuulis, et tahan koju vedada vana MAZ-i ronti, et sellest ehitada villa "Hortensia" kus teinekord oma saatusekaaslastega (autojuhid) istuda, humalavett mekkida ja nostalgitseda.

Aquila captas non muscas.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne