RE: Mendiga juhtunud asjad
#1

Hmmm... võmm on tänapäeva kõnekeeli Politsei nagu mentki. Igalüks valib ise mis sõnu ta kasutab peaasi, et oõhimõttest aru saaks

Mul juhtus miilitsaga sihuke lugu, et olen enam-vähem 2 korda pidanud peaaegu trahvi saama:(
Esimene kord oli siis kui ma Deltaga ilma kiivrita mööda maanteed sõitsin ja ment sõitis kah mööda, õnnex ei teind midagi.
Teine kord sõitsin jalgrattaga käed lahti punase tulega üle sebra ja peaaegu otse vastu miilitsa autot:D siis oli kyll junn jahe ,a õnneks ei saand miilits sial ümber pöörata ja ma sõitsin kähku minema
Vasta
#2

IZ350, ega see lugu ju tõsi pole?
Paar aastat tagasi.......... mendi UAZ...........lihtsalt mängisid \"chickenit\"............ment lendas läbi esiklaasi? Kärts kahtlane minu meelest.

Olen ise täielikult seadusekuuleka käitumise ja liiklusjärelvalve toetaja ja arvan, et kui ise politseile kuidagi põhjust ei anna, siis nokkima ka ei tulda.

Siiski paneks kah ühe natuke naljaka juhtumi kirja:

Elan suht väikeses kohas (3000 elanikku) ja kõik tunnevad kõiki. Saime sõbraga suvel tsikliload ja kuna tsiklid olid olemas, hakkasime kohe kohalikku rahvast \"terroriseerima\". See toimus küll rahulikult kulgemises ja mitte öösiti kellegi rahu rikkudes. Kuna meil siin aga vaid paar aktiivset tsiklimeest siis loomulikult jäime ka kohe politseile silma. Mitmeid kordi sõitis sinivalge ees ja taga ning luuras muidu parklates aga kuna meil kõik korras siis polnud nagu kuskilt kinni hakata.
Ükskord siis tulin üksinda kuskilt pikemalt otsalt ja asulasse sisse sõites hakkas mob. taskus värisema. Keerasingi ühte parklasse sisse et vaadata kes helistab. Kui jutud räägitud, keeras parklasse ka politseiauto ja peatus kenasti minu kõrval. Eks siis kordnikul ei pidanud enam närv vastu ja tahtis ikka vaadata, et mis mehed need siin liiguvad. Küsiski siis \"viisakalt\" \" Tahaks selle aparaadi dokumente näha\". Mul kõik paberid korras ja näitasingi talle need ette. Uuris ja puuris tükk aega aga kuskilt kinni võtta ei olnud. Takseeris siis ka põhjalikult tsikli üle ja pigistas läbi hammast \" Aitäh, head päeva\".

1950 M-400; 1962 K-175A; 1984 Accord, 1973 Mopar power, Swedish daily-driver Wagon
Vasta
#3

Seoses tsiklitega hakkas huvitama, kas tõesti tunnevad siis \"sini-valged\" mootorratturite vastu rohkem huvi? Äkki keegi kellel kogemust räägib, kui tihti on hooaja jooksul peatatud (siinkohal ilma mõjuva põhjuseta) ja huvituks just neist, kes kulgevad vanade n-liidu aegsete sõidukitega (muidugi ka jawad jt.)

Lauri-> põllul sõites pole keegi nookima tulnud, küll on aga jäädud vaatama, et kas teele ka keeran
Vasta
#4

Ma sain omal ajal piiratud juhiload, st et täiskasvanu pidi kõrval istuma. Et keskkooli tutipeo tarbeks oli vaja maalt GAZ-69 ning isa vajas ka oma autot, siis pandi mind Opeli rooli ja sõitsime külateid pidi linna poole. Loomulikult oli samal päeval reid ja me suutsime kontrollijatele ette jääda. Õnneks pääsesime 20 krooni trahviga (mai 1993).

Korra on trahvilisi kokkupuuteid olnud veel puuduvate dokumentide pärast, kaks korda kiiruse ületamise eest (neist korra Lätis, trahv oli viis latti) ja korra muu rikkumise eest (Lätis, sõitsin Riias üle valge pideva joone parklast välja). Läti trahvid olid muide samal õhtul korraga.

Korra on ka minema lastud, kui mul juhiluba teise linna ununes ja ma seda alles politsei kontrollis avastasin. Hoiatati ja isa asus rooli.

Asp
üldjuhul korralik liikleja

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne