bena kogemused
#1

Et hää meelega kuulaks kaaskannatajate arvamusi, kogemusi ja soovitusi Eesti fuel economy kohta. Ise võin nii palju öelda, et kipub vist ikka tõsi olema see et mida odavamat jama ostad seda rohkem piad pihustitesse ja filtritesse investeerima. või mis:???
Vasta
#2

Ma ei tea, ma olen nüüd mitu kuud 98-t pannud tuntud jaamadest, põle viga sittagi.
Smile

ah jaa- pole alla veerandi lasknud seieril kukkuda ka, et äkki on paagipõhjas mingit sodi või midagi.
Smile
Vasta
#3

Alla 98 ei julge osta. Tõsi küll, kangemaid, kui 98 eriti ei liigu ka Sad

Olen samal nõul, et kui sõita nn. \"95\" bensiiniga, siis esiteks auto võtab bensiini rohkem, teiseks on oht laguneda st. igasugused probleemid tekivad.

EDIT: vahel kuuleb müstilisi jutte nt. soome bensiinist (soomeskäijate käest Wink), mille puhul kulutus langeb ohtralt (head teed ka ???) ja auto käib kõvasti paremini.
Vasta
#4

Kõige hullemat solki saab ikke väikestest maakohtades asuvatest bensukatest. Aastatagune lugu omast käest võtta. Vanamees elab Loksa kandis...ostis Vihasoo tanklast (nüüd suletud) mossele bensu...mootor koos. Mootor lahti, uued õlid, puhastaus jne. Läks teise tanklasse (ka Loksa kandis)...paari sõidu järel mootor koos ja kõik. Remotis mis remontis mossest elulooma ei saanud ja hankisime uue auto kuna uut mootorit polnud mõttet osta, sest mosse oli juba kerest ka läbi (ikkagi 26 a. vana)
Vasta
#5

Ehh olen ka paar kord sellest Loksa tanklast võtnud ja peale seda käis auto remondis ära Big GrinBig Grin; enam ei võta üestki kahtlasest bensukast
Vasta
#6

Isa 011 käib ja mu enda 01 käis pidevalt Viljandis/Lõuna-Eestis miskite suvatanklate bensiiniga. Selle peale otsa andnud veel pole.

011 pani küll oma mootori kotti, aga see oli ülisuurest kulumisest (vända pikilõtk üle 1 cm).

A-80 samas võttis aga mootorratas M-72 paagi sees värvi kenasti lahti ja käkra.

Aspelund
Vasta
#7

ise joon ainult 98-t ja seda Statoilist, teisi ei usalda eriti kuna mootor akkas imelikke hääli tegema peale uno x-s käimist, aga mine tia võibolla oli auto problem. Kuda muidu shelli 99 racing on, ise põle kordagi proovind.
Vasta
#8

Tsitaat:Originally posted by smoothvlz Kuda muidu shelli 99 racing on, ise põle kordagi proovind.

shelli 99 racing on midagi 16 eeku liiter, mis minu arust teeb selle pideva tarbimise mõttetuks. Talvel kunagi proovisin, aga minu suksu küll mingit erilisemat erksust üles ei näidanud selle peale. Pole ta mul miski reissing-pill ka muidugi.
Smile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne