Bedford Blitz
#41

Mõni postitus tagasi mainiti nagu, et ka pigimatil on kalduvus voolata päikesekuumuses, et vertikaalvariandil on selle vastu kangas peal. Kas teda lakke üldse kannatab panna? Pealegi tahaks selle laekattega saavutada seal laes mingi illusiooni esteetilisest ilust. Seda muidugi ka, et poroloonil ja poroloonil on vahe ja võib selguda, et mingit sorti vatiin on hoopis kõige parem veel. Aga see on minu jaoks selge, et see tuleb sinna lakke liimida, võimalus tavalise auto moodi lage panna seal puudub.
Vasta
#42

Poroloon on selline kole kahtlane materjal. Soovitan veel mõelda, mis saab siis kui polster rõskuse sisse tõmbab. "Kompress" kogu aeg vastu plekki... Selles mõttes pooldaks pleki vastas pigimatti. Polster võiks selle peal olla. Ideaalne kui polstri ja pleki vahel veel tuuldumisvõimalus oleks. Mina kasutasin põrandal harjasmatti. Lakke... ma ei tea.
Minu Bedfordil oli eelmise omaniku poolt pandud seintele umbes 30-50mm paksune vahtplast ja sinna niiskuskindel vineer peale. Lagi oli tegemata ja jäi ka minust. Vahtplastil on hea omadus mitte niiskust imada. Kui pleki ja vahtplasti vahele mingid peened liistud panna et väike õhuvahe jääks, äkki on hea ka lakke panna? Sinna omakorda määnestki vatiini ja mistrat peale. Oleks omal buss alles, siis prooviks küll niimoodi.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta
#43

(09-08-2009, 13:03 PM)Soobel Kirjutas:  Mõni postitus tagasi mainiti nagu, et ka pigimatil on kalduvus voolata päikesekuumuses, et vertikaalvariandil on selle vastu kangas peal. Kas teda lakke üldse kannatab panna? Pealegi tahaks selle laekattega saavutada seal laes mingi illusiooni esteetilisest ilust. Seda muidugi ka, et poroloonil ja poroloonil on vahe ja võib selguda, et mingit sorti vatiin on hoopis kõige parem veel. Aga see on minu jaoks selge, et see tuleb sinna lakke liimida, võimalus tavalise auto moodi lage panna seal puudub.


mitte kusagile ta sul ei voola. pigimatt on pigimatt,põhjamastiks (mis võiks veel voolata) ka ei voola. kui sa just mingi koonerdamise tuhinas tänavatele mõeldud pigi sinna panema ei hakka siis ei voola nad ühti. niiviisi oleks ju tehase masinad ka esimese suvega sulama hakanud.

ma räägin et mul pohh mida sa sinna "lendava prügimäe" seintele ja lakke kleebid-ma üritasin inimesi maapeale tuua,et heliisolatsiooniks on siiski mõeldud selleks ettenähtud vahendid mitte igaüks ei pea kedagi üle trumpama kes oskab osavamalt olmeprügi lakke kleepida.

jõudu tööle !
Vasta
#44

Moosipoiss, moosipoiss!

Millest küll ometi selline rahuldamata eide pirisev-ärapanev toon? Hommikune onakas jäi vahele jälle või?
Vasta
#45

räägi parem kaugel su buss on omadega mitte ärge arutage kas puuvillane kalts on parem mürasummuti kui sünteetiline...
Vasta
#46

(10-08-2009, 17:46 PM)moosic Kirjutas:  niiviisi oleks ju tehase masinad ka esimese suvega sulama hakanud.

Kui oled juhtumisi tähele pannud, siis tehase masinatel ei ole ju ka kusagil vertikaalpindadel (ega ka laes) lahtist pigi. Ikka on mattidel mingi pinnakate. Seetõttu nad ei voolagi. Ainus mis nendega juhtuda võib on see, et nad ajapikku servast lahti tulevad.
Soobel aga võib siis ju oma lae mingi kivikaitse sprayga üle lasta. Ei ima niiskust. Summutab (ehk) müra. Ja kannatab ka võibolla seestpoolt vaadata. Big Grin
Vasta
#47

(10-08-2009, 20:29 PM)moosic Kirjutas:  räägi parem kaugel su buss on omadega mitte ärge arutage kas puuvillane kalts on parem mürasummuti kui sünteetiline...
Mürasummuti mürasummutiks, aga lagi on vaja väliselt vaatamiskõlblikuks ka saada. Selle kohapealt ma puuvillast riiet (või kasvõi näiteks kartulikotiriiet) väga ei alahindaks. Selliste materjalidega on lausa majade interjööre disainitud.

Kuskohas see buss aga omadega on - anaalis on! Ja üha sügavamal, mida rohkem ma teda laiali harutan. Praegu tuli igasugu uljaid auke kütusepaagi tagant ja rattakoobastest välja.

Vähemalt katus on korras ja klaas ees, see õnnestus üle ootuste normaalne teha.
Vasta
#48

tõenäoliselt uusi plekke sellele siiski ei leia. aga teed siis mingist paksemast plekist kerges "lapitekitehnikas" ? peaks ka sama kõva saama.
mida enam lahti harutad seda bussi ja auke juurde leiad, seda kõvemaks ta saab peale nende aukude parandust. aga augud aukudeks-kas kere ise on kõva veel s.t. ei ole pehmeks juba muutunud ?

ja pilte võiks ka lisada. fotokas sul ometi on ju...
Vasta
#49

Raami peal masin on, raam on küll kõva. Karbid ja koopad on nukrad vaid.

Katuseäär praegu

Lähteülesanne

Mis jäi järele

Õhtune vahekokkuvõte

Kui sellele plekke saada oleks, mis siis viga võiks olla!
(Tänane suurim keberniit oli miski poolkuukujulise plekitüki väljamanamine sinna tagumise ratta juurde karbi otsa)
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne