Iluliist,millisele autole,bussile?
#1

Mulle tundmatu massina iluliist. Järsku keegi tunneb ära või isegi vajab seda?

[Pilt: 24395449c4b9d0_l.jpg]

[Pilt: 2439545583cffe_l.jpg]

[Pilt: 2439545330a01c_l.jpg]

[Pilt: 243954510f8d85_l.jpg]

Mõõdud:

Pikkus-177,5 cm  , laius 14 mm, kõrgus 9 mm.

Tänan.
Vasta
#2

Ei usu,et see päris millisele autole kuuluda võib...pakun välja,et ikka tükimaad odavamale aparaadile kuulub see liistuke.Millele ei oska pakkuda.

Tel. +372 56477273. e-mail. metall73@hot.ee
Vasta
#3

(15-11-2015, 21:46 PM)aksel73 Kirjutas:  Ei usu,et see päris millisele autole kuuluda võib...pakun välja,et ikka tükimaad odavamale aparaadile kuulub see liistuke.Millele ei oska pakkuda.

No kas kõik bussilaadsed on välistatud? Smile
Vasta
#4

Vanasti lasti VAZ 2101 välja küljekarbil iluliistuga. Nagu esitule all oleva poolkuu kujulise iluliistuga. Aaasta või paar hiljem ratsiti see poolkuu ära. Ei pea olema buss tahtsin öelda.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#5

Vähemalt niipalju tean,et vanasti 85 aasta VAZ-02-l olid ka all karbiliistud aga sellega võrreldes on see liist poole peenem....jne.
Vasta
#6

Lada liist on ka teistsuguse otsaga, seega välistatud.

Eesti Ladaklubi
Vasta
#7

Peab mõõtma. Mul lada karbi liistud täitsa alles veel. Lada aastaid juba kõige kaduva teed läinud.
Vasta
#8

Kas Poola NYSA`l ei olnud iluliiste? (kapoti ääreliist)  need poolkumerad otsad justkui meenutavad midagi.  Mis materjal?  kas magnet võtab? ehk keegi viitsib kookeldada

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta
#9

(16-11-2015, 19:18 PM)h2rra Kirjutas:  Kas Poola NYSA`l ei olnud iluliiste?  need poolkumerad otsad justkui meenutavad midagi.  Mis materjal?  kas magnet võtab?

Tere!
Ei võta magnet.

T.
Vasta
#10

Sarnane liist ju M401 küljekarbil. Samas ei ole mul võrdlusmaterjali,et oma väidet kinnitada.


Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne