Tsensuur
#1

Minu valitsusekriitiline kommentaar kustutati, paistab, et võimutruud ametnikud on ka automotos persestamas. Tõendame truudust parteile kehtis vanasti ja kehtib tänapäeval.
Vasta
#2

Partei ei kuulunud kindlasti asjasse. Eks sinu kõnepruuk ja sõim tingis selle.
Immigrandid on vahel väga nõutud. Näiteks Zinadine Zidane on Alzeerlane, aga iga riik tahaks teda oma kodanikuks.
Sina võid ju minna, aga lihtsalt tööorjana. Ja minu haridus ei puutu üldse asjasse, ei hakka seda sinu pärast ka juurde ostma.
Vasta
#3

Minge vaielge kusagil õlleklaasi taga rahulikult edasi. Siinsed moded on juba ammu ja korduvalt öelnud, et poliit kallakuga teemad lähevad pikema jututa kustutamisele.
Pikema arutluse peale jääti alles teema "lollidest valitsejatest" ja seda ka tänu sellele, et ülejäänud foorum puhas hoida, sest kusagil peab saama tuult välja lasta!

Edu!

Kui on raha, siis ostan bensiini ja sõidan tsikliga. Kui ei ole, siis sõidan ilma.
Vasta
#4

(20-12-2015, 00:25 AM)motamees Kirjutas:  Partei ei kuulunud kindlasti asjasse. Eks sinu kõnepruuk ja sõim tingis selle.
Immigrandid on vahel väga nõutud. Näiteks Zinadine Zidane on Alzeerlane, aga iga riik tahaks teda oma kodanikuks.
Sina võid ju minna, aga lihtsalt tööorjana. Ja minu haridus ei puutu üldse asjasse, ei hakka seda sinu pärast ka juurde ostma.

See teema on vastik ja ebameeldiv, mind lihtsalt häirib am modede võimutruudus, hariduse küsimus oli provotseeriv, minu jaoks oled Sa proff, olen Su toimetamist jälginud, müts maha, Zidaan on erand, meile tahetakse saata mugavuspagusi
Vasta
#5

Ega mul polnudki rohkem midagi lisada peale täpsustuse, et Zidan on Alzeeria päritolu Prantslane.
Vasta
#6

(20-12-2015, 00:55 AM)motamees Kirjutas:  Ega mul polnudki rohkem midagi lisada peale täpsustuse, et Zidan on Alzeeria päritolu Prantslane.


Selge, mul polegi Sinu vastu midagi isiklikku, lihtsalt häirib, et foorum, milles oled 10 aastat osalenud, ütleb sa ei ole piisavsalt võimutruu ja kustutab su teemad, sest see ei ole järsku valitsevale klannile meelejärgi
Vasta
#7

Teema ikka üleval, endine keskerakondlane aspelund ja oopelifanaatik piisab13 ikka magavad ja ei ole riigivastast kommi kustutanud, rõivas ei ole vist käsku andnud
Vasta
#8

Kuule puhka jalga vahelduseks, poliitplämaks on Postimehe kommentaarium.

Varemgi on selgelt välja öeldud, et poliitilist joga siin foorumis ajama ei hakata, sõltumata vaadetest. Meid ei huvita keda sa valid või valimata jätad, tõesti ei huvita. Tegele tehnikaga, räägi sellest, aga ära, kurat, mölise!
Vasta
#9

Häbi häbi, võiksid omale facebooki konto teha, seal on gruppe igasuguste ilmavaadete ja vastastele rohkem kui roostetäppe vanal moskvitsil.

Muidugi saame me iga valitsusvastase tegelase bännimise eest foorimist riigilt head preemat. Kui IP aadressi ja kõik postitused ka kaasa annan saan preemia maksuvabalt.
Vasta
#10

(20-12-2015, 03:05 AM)svenson Kirjutas:  Häbi häbi, võiksid omale facebooki konto teha, seal on gruppe igasuguste ilmavaadete ja vastastele rohkem kui roostetäppe vanal moskvitsil.

Muidugi saame me iga valitsusvastase tegelase bännimise eest foorimist riigilt head preemat. Kui IP aadressi ja kõik postitused ka kaasa annan saan preemia maksuvabalt.

Big Grin

Nii hoida!
Vasta
#11

Ehe näide, kuidas tekivad nn "vandenõuteooriad". "Postitused kustutatakse, seetõttu, et valitsusele ei sobi ja kõik tahavad kintsu kaapida... " Nii lihtne ongi. Anna kannatust!
Vasta
#12

(20-12-2015, 10:58 AM)Alts Kirjutas:  Anna kannatust!

Mõtlesid vast ikka padruneid.. Wink  Big Grin

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#13

Poliitsugemetega nalja on siin ennegi visatud ja visatakse edaspidigi, küsimus on piiride kompamises.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#14

Siin ei ole poliitikahuviliste foorum. Surve väljalaskmiseks soovitan külastada voodi.ee asutust. Sõber ütles, et professionaalne töötaja on veerand tunniga kohal ja paakide tühjendus pidi maksma vaid 25 eurot.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#15

(21-12-2015, 14:06 PM)isandpauk Kirjutas:  Siin ei ole poliitikahuviliste foorum. Surve väljalaskmiseks soovitan külastada voodi.ee asutust. Sõber ütles, et professionaalne töötaja on veerand tunniga kohal ja paakide tühjendus pidi maksma vaid 25 eurot.

Nii väikse pesu võid käsitsi ka ära pesta. Hakka selleks siin masinat kulutama... Niigi lähevad seltsimehel foorumid ja teemad sassi.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne