#81

Ega ometi ei ole olemas Moskvich 408 cabriot. Ma nägin ühes linnas sellist, ukse raamid olid veel alles aga ligidalt ei näinud. Ma ise arvan et on lihtsalt katus maha lõigatud.
Vasta
#82

Mul on olemas ZA RULJOM aastatest 78-82.Sääl oli tagaküljel alati 2 pilti.Kuskilt meenub ,et AZLK oli säänseid autosi katseeksemplaridena isegi teinud.Paari näddali pärast leiaks tolle pildi üles aga siis on hambad,mina ei mõista noid siia küll panna.Saaks kuidagi kellegagi kokkuleppele ,mul on noid pilte päris palju.
Vasta
#83

Eks kui ma maale satun siis üritan seda Mosset endale sebida ja siis vaatab mis edasi saab ja kuhu panna. Ja tegemist oli päris kindlalt 4 ukselisega, ega ometi Mosse polnud paraadauto?
Vasta
#84

Kabriovariante tehti minuteada ainult M400/401-st, lisaks mõned lahtised võidusõiduautod Mosse (407?) baasil. Nähtud masina näol on tõenäoliselt tegemist kõige labasema \"relakakabrioga\". Paremal juhul on mõni ettevõtlik ja piisavalt rahakas inimene hankinud ARK-st ametliku ümberehitusloa ja siis ka tõesti tänavasõidukõlbuliku kabrio-Mosse valmis ehitanud. Paraadmossest pole ma kuskilt midagi kuulnud. Olen küll netis näinud pilti kabrio-Volgast (GAZ-24) ja M408 2-ukselisest kupeest (olevat toodetud 2 eksemplari).

Puruks ja pool pööret tagasi!
Vasta
#85

Minu mälu mööda olivad 408 katsemudelid 2 uksega ja lahtised.Veits kannatjst ja kellegi abile lootes saaks noid mosse pilte siia küll.
Vasta
#86

Viimastes postitustes mõeldakse ehk eemaldatava kõva katusega 2-ukselist M408 Turist nime kandnud protot (millest ka siinsamas teemas juttu olnud)?
Pilt eest:
http://www.autogallery.org.ru/k/ma/64mos408turist.jpg
Kui peaks leiduma mõni teine pilt (st mõne teise nurga alt) sellest sõidukist, siis selle võiks kindlasti siia üles panna.
Vasta
#87

Just sellist autot ma just mõtlesingi.
Vasta
#88

Seda 408 cabriot pole enam alles, mingi koluhunik oli veel seal hoovipeal. Ma pole siiski kindel kas olid seal selle mossejupid. Muide see asus Kiviõlis.
Vasta
#89

valdo Kirjutas:Üks Mosse 433 (kaubavariant) seisab Järvamaal [selfcensored] asulas lasteaia suletud territooriumil lastele mängimiseks.
Kere üsna sirge ja mustad numbridki ees/taga. Rattaid vist pold all ja uksi... palju asju küljes oli.

Asi nähtud Smile Ei tea kas on 433 või 434, kuna kapoti all oli tyhjus Big Grin Samuti on puudu esisild koos ratastega ja kõik liistud. Alles on vaid iluvõre ja tagatulede ümber olevad liistud. Tagatulesid pole. Puuduvad kõik klaasid ja parempoolne uks, salongi ja kuudi sisu samuti. Ühesõnaga - paljas kere, millel all tagasild ja küljes rool Big Grin Vasakpoolne tagatiib, mida mul vaja oleks, on lömmi löödud Sad
Vasta
#90

lihtsalt üks huvitav eksemplar: http://www.face.lv/show.php?id=1042462

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...
Vasta
#91

JB Kirjutas:Kupee \"Moskvich\'i \" olete näinud:
http://www.autogallery.org.ru/k/ma/64mos408turist.jpg
Kõige ägedam mokits, mis üldse olla saab.Cool

Kaevasin Venemaa sügavustest välja pildid pärisautost Smile

[Pilt: turist1.jpg]
[Pilt: turist2.jpg]
Vasta
#92

[Pilt: hail.gif]
Vasta
#93

See on ikka väga ilus auto, peaks ütlema...
Vasta
#94

Ahh sa reo!!!!

loll on loll olla.
Vasta
#95

Kahtlemata oleks ta saanud oma aja kaunitari tiitli. Tundub, et see lahtine versioon oli väljatöötamisel samal ajal sedaaniga 408. Ees on horisontaaltriipudega kannel, mis sellisel kujul tootmisse ei jõudnud vaid hoopis neljarealise vertikaaltriipude-avadega kandlega. Omal vedelevad 3 tehase käsiraamatut, millest 67.a raamatul on kaanepildiks ka samuti  horisontaaltriipude-avadega kahelaternalise versiooni pilt, ka lk. 4 olev mudelifotol sama. Teistes  kahes 68. a. raamatus ikka see üldlevinud kannel. Kõigis kolmes raamatus aga lk. 107 laterna võru eemaldamise fotol aga jällegi näha horisontaaltriipudega kannelt. Ka ei läinud tootmisele ka sellised keskelt lamedad ratta ilukapslid, vaid sarnased keskelt munaja kujuga kapslid.
Sama kabrioleti pikad tagatiivad koos harjaliistuga leidsid aga kasutust mudeli 433 juures.
Vasta
#96

Assa raks, sellisega tahaks küll sõita.

Maamees linnast.
Vasta
#97

Tõeline pärl.Sellisega sooviks küll sõita,tekitaks Tallinnas elevust.Kas aga selline isend meie päewini säilinud on?
Vasta
#98

Palju huvitavam oleks seda autot vaadata altpoolt, et mis hoiab ära uste kinni kiilumise. Kui see teadmine on saavutatud, siis ei ole vist kuigi keeruline asuda replikaid "kokku õmblema".

Palume WAX-il jätkata tööd!

Tõnu Piibur
5116265
Vasta
#99

Replicale tuleks kahjuks nõuete kohaselt "sang" peale ehitada.
Vasta

Leidsin veel ühe pildi sellest isendist venelaste foorumist:
[Pilt: modules.php?name=Forums&file=download&id=37075]
http://www.rcforum.ru/modules.php?name=F...d&id=37075
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne