lihtsalt vanad masinad.
#1

kui paljuljudel siin foorumis on 100% originaal autosid?
ma mõtlen ikka uunikume ja täielikult taastatud masinaid.

Vasta
#2

Autosid ei ole esialgu taastatud, Eesti ühe vanima Pobi loodan kunagi kõrge protsendini viia.

Jalgratastest... mida mul on kokku üle 60, peaks 8 isendit olema restaureeritud üsnagi kõrge originaalsusastmega. Need on vuranud/vaadata olnud nii mitmelgi vanatehnikaüritustel.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#3

Julgen väita et minu muhk on üldjuhul originaal, alt äärest jookseb vaid värvitud riba tehasevärvi peale, krt üks tiib ka ikka värvitud, muidu on kõik nii nagu peab. Isegi bensiinimootoriga küttesüsteem on töökorras. Ukselingid (sisemised) on kahtlased, võivad olla originaalid kuid ei ole kindel. Kuidagi suured tunduvad nii väikse auto kohta.
Aga selline küsimus, et kas originaal värvi peale on võimalik saada hajutamisega värviparandusi või jääb toonivahe ikka sisse ?
Olete keegi proovinud nii teha ?
Vasta
#4

Ma usun, et miski 95 protsendi ulatuses originaalosadega sõidukeid on kindlasti foorumi liikmete käes kümneid. Omaette teema on, palju on neid restaureeritud.

Asp

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#5

Meil on, julgen väita, vähemalt 99% originaal kabrio Pobeda. Ka värv ja katus on säilinud sellisena nagu tehasest välja veeres.

Priit Kuldsaar
priit@made.ee
+372 510 9332
www.vanaautod.eu- kollektsioon piltidel
Vasta
#6

Aspelund Kirjutas:Omaette teema on, palju on neid restaureeritud.

Asju on mõtet restaureerima hakata ju alles siis, kui nad seda vajavad...
Vasta
#7

Ärge pange pahaks, aga minul on pakendis Ereliukas alles, ma pole veel raatsinud temaga sõitma minna ja pakendit avada.

Tõnu Piibur
5116265
Vasta
#8

ära mine ka... se on ju lasteratas ja pärast ei ole sellest enam miskit alles...


(mul on juba tekkinud päris suur kollektsioon kasutamata vanu 60-80ndate aastate tarbeesemeid, mis on veel karbis ja koos ostutsekkidega/garantiitalongidega)
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne