Autovedrude kataloog
#1

Kuskil netiavarustes kindllasti on, kuid mina ei suuda leida.. Vaja oleks vedrude kataloogi, milles oleks võimalik kõrvutada erinevate autode vedrusi mõõtmetelt ja kandejõult. 
Probleem on selles, et kunagi sai vahetatud ühel universaalkerega autol vedrud. All olid originaalid ja 3 aastat vanad. Tundus lootusetult pehme olevat. Sai tellitud uued ja vahetatud, kuid olukord ei läinud paremaks, täpselt sama teema edasi. Tagaistmel istub üks inimene ja pagassis ka vähe kola ning autol nina püsti. Vaja oleks ehk mingi teise auto alt sobivamad ja vähe kõvemad asjad alla aretada. Vaadanud ka erinevaid õhkpatju, kuid nende aretamine/hind/eluea pikkus tunduvad suht mõtetud olema meie kliimas.

Sügavad kummardused neile, kes viirsivad kaasa mõelda!
Vasta
#2

Kas auto enda margi võib ka avalikustada? Äkki on lihtsam nii vastust leida.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#3

Ford Focus 2
Vasta
#4

Võta vedrude kataloog esimeses autovaruosade poes ette, pea igal tootjal on lisaks standard vedrudele ka tugevdatud variandid olemas. Kilen näiteks. 
http://www.kilensprings.com/springs-cata...alogue.asp

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta
#5

Väga vähe abi nendest katalogidest, kuna ei näe vedrude parameetreid. Hädapärast oleks vaja kasvõi mõõtmeid kõrvutada, et pikkus/laius sobiks, edasi saaks juba niisama ka. Originaalvedru on 400 pikk ja 110 lai. Spiraali traadi lm oli vist 10mm, täpselt hetkel ei mäleta,
Vasta
#6

Tee see lahti: http://www.automeister.ee/index.php?menuID=335

Keri alla, kuni Kileni keerdvedrudeni ja salvesta omale arvutisse. Või vaata niisama.
Kõik andmed olemas, traadi paksused, vedru pikkused, otste kujud jne.
(need on koodide järgi kataloogi lõpus)

Lisaks vedrudele leiad ehk muudki tarvilikku.


P.S: Seda juttu, et panid uued alla ja ikka pehmed, ma ei usu.
Niipalju kui mina olen neid vahetanud, on sellel sillal, kus uued vedrud all, alati jäänud pisut kõrgem hoopis. (kui esindusest tellid kerenumbri järgi, siis mudugi seda jama pole, võid kasvõi ühe vedru vahetada)
Vblla poole aasta pärast vajub alles normaalseks.

Sinu uued pidid olema kas kellegivanadsinujaoksuued;
tellitud poest valed vedrud (ala keegi oli juba enne midagi ratsinud, õhkamordid alt minema visanud vms)
või siis hiina uued, mis ei peagi kõvad olema...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne