K: Missuguguseid ekibaase ja Mode oli vanematel Rafidel?
#1

Terekest Vana-aja inimesed.
Nii minu kätte jõudis üks vana Raf 977 AUTOMUDEL!!! ja taastada pole mul mõtet, kuna mul endal täpselt samasugune olemas ja varuosadeks nagu ka ei tahaks lammutada ,sest neid niipalju ei liigu ja seega otsustasin ma konversiooni kasuks. Seega tahaks teada ,et milliseid ekibaaže ja Mode on nendest vanadest Rafidest on tehtud päris elus.Toungue
Nagu näiteks kõige lihtsam oleks teha kaubik ,aga minu meelest tehti kaubikutena aint ERAZE, eks parandage mind kui vaja, muidu kaubik uuema Rafi projekt on mul käsil ühe Neti lehe põhjal teen.
Ja soovikski teada ,siis ,et missuguseid päris Rafe on olemas olnud ja liikunud, pilte võib ka lisada, et mida oleksin võimeline pleki pahtli vb. traadi ja rauasaega valmistamaToungue
Ikka pilt ka Rafist milline ta algselt on ROMU RAF
Minu varasem kätetöö (kehva pildi kval.Sad) VANEM MOSSE 408

Venemudelite kollektsionäär MArek.
Vasta
#2

[Pilt: 977_fire.jpg][Pilt: 977_gai.jpg][Pilt: raf980.jpg]

Üks link ka.
http://denisovets.narod.ru/raf/rafpages/raf977.html

Kaþdy automobil se stane jednou veteranem, nebude-li dřive seðrotovan.
Vasta
#3

smolin Kirjutas:[Pilt: 977_fire.jpg][Pilt: 977_gai.jpg][Pilt: raf980.jpg]

Üks link ka.
http://denisovets.narod.ru/raf/rafpages/raf977.html

Ohh väga asjalik leht suur tänu pole ise kunagi venekeelseid lehti uurind ,arvan ,et teen Miilitsa, Kiirabi Või miskit taolist.Toungue
Vasta
#4

Mul nüüd enam-vähem asi otsustatud peaksin tegema sellise miilitsa. Aga mul pole kollast värvi ja kui ma seda kuskilt ei saa tuleb hoopis hall marsuudi takso või miskit taolist.
Muidu oleks kindlalt teind kiirabi ,aga see takerdus mitmel asjaolul esiteks ei olnud käepärast valget värvi ja kõige tähtsam oli see ,et kui teha kiirabi siis ikka õige kiirabi sisuga. Eelmine aasta mul oli ostetudvaruosadeks uuem kiirabi ja sel olid kiirabi agregaadid korras, aga see nyyd ei tea kelle käes ja mis tast yltse on saanud???

MArek
Vasta
#5

Mis värve sa muidu kasutad? Tallinna Kaubamajas on müügil spets. mudelivärvid firmalt \"Humbrol\", igasuguseid eri toone. Need on emailvärvid ja sobivad peaaegu kõikidele materjalidele. Väikestes purgikestes, mingi 20+ eeki tükk.
A sellel RAFil ma soovitan esiots natuke ümber teha. Mul on endal ka selline mudel ja ta on eest ikka totaalselt vale (seda sama on ka sellel leheküljel öeldud).
Vasta
#6

stretch Kirjutas:Mis värve sa muidu kasutad? Tallinna Kaubamajas on müügil spets. mudelivärvid firmalt \"Humbrol\", igasuguseid eri toone. Need on emailvärvid ja sobivad peaaegu kõikidele materjalidele. Väikestes purgikestes, mingi 20+ eeki tükk.
A sellel RAFil ma soovitan esiots natuke ümber teha. Mul on endal ka selline mudel ja ta on eest ikka totaalselt vale (seda sama on ka sellel leheküljel öeldud).

Njah... muidu olen kasutanud spraysid Motip/GT jne. Revelli ja Umbroli mudelivärvidega tegin ainult väikeseid kohti purk ca. 16.- eek. Pole olnud raha seda spets nende värvide püssi osta ja pintsliga kõige kenam ei jää. Mis sial siis täpsemalt tuleks ümber teha ,tuleümbrised tõesti liiga lapikud, aga mis teha, kabro volga viilimis ja saagimis jäljed katsin pintsliga Humbroli värviga ,väga hull ei jäändkiToungue

SmileSmileSmileSIISKI TAHAKS VEEL SOOVITUSI MILLINE MASIN TEHA????SmileSmileSmile

MArek
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne