Berg 06

Aitähh! Täna toimus hindamine. Oleks nagu diplomi tööd kaitsnud! Millalgi saabub tõde selle isendi osas.
Vasta

(17-04-2017, 19:48 PM)Berg Kirjutas:  Aitähh! Täna toimus hindamine. Oleks nagu diplomi tööd kaitsnud! Millalgi saabub tõde selle isendi osas.

Ei ole vist vaja kahelda asi igati diplomit väärt, ilusa asjaga said hakkama Smile

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta

(17-04-2017, 19:48 PM)Berg Kirjutas:  Aitähh! Täna toimus hindamine. Oleks nagu diplomi tööd kaitsnud! Millalgi saabub tõde selle isendi osas.

Kas pidid tõestama ka,et valge on valge? Big Grin
Vasta

Arvan, et kõik sujus kenasti. Loomulikult leiti ka negatiivset. See on loomulik. Olin nendest asjadest ise teadlik. Tunnistan hindajate pädevust. Teades ise mingeid vigu, leidsid nad need üles kerge vaevaga. Mõne asja jätsin teadlikult omasse olekusse, mõnda polnud saada, üüber uut ma ka ei topi, jätsin ka ajastu hõngu. Mulle meeldis see ekspertide töö!
Vasta

Väga ilus töö! 
Auto 40. sünnipäevaks palju tööd ja  vaeva näinud.
 Silm puhkab seda lõpptulemust pildilt vaadates  Smile  ,,,aga
loodan, et algaval hooajal sõidad sellega ja õnnestub oma silmaga kuskil ära näha.
Vasta

Plaanin ikka Tagadile tulla. Imetlesin sügisel Tagadil Sinu oma enne hindamist. Eks väike energia pomm tuli sealtki. Äkki isegi Vissuveresse?
Vasta

Akti sain oma valdusse, kuid ARK täna streikis elektrooniliselt füüsiliselt kohal olles. Mingi rike ja ei saa vanasõidukiks regamisel tehnkia spets neid muutusi teostada! Nägin vähemalt head suhtumist. Helistavad, kui asi korras.
Vasta

Auto kodus!

[Pilt: P1013982.JPG]

[Pilt: P1013981.JPG]

Täna sai 100 km. Tagadi!
Vasta

Õnnitlused! Huvitaval kombel leitakse pärnakatele kuskilt sahtlipõhjast veel selliseid väikseid numbreid (A054) Rolleyes

Tallinnas juba sügisest A200 ja edasi.
Vasta

Kui pole saladus,mis protsendiks saadi?
Vasta

98,87 protsenti anti.
Vasta

Puuduolevad protsendid röövis kindlasti aknal olev GPS seade Big Grin

Tubli värk.

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta

Vastan ausalt. Jätsin need pisukesed protsendid oma mentorile. Tegin seda täiesti teadlikult. Tema auto 2106 76 roheline, kvalifikatseerub säilinud vanasõidukina. Need pikad arutelud, kataloogide tuhnimised, praktilised laiali kiskumised ja mida veel! Oli mõnus areng millest võitsid mõlemad.
Vasta

Tagadil käidud. Suur üllatus oli see, et minu mentor lasi täna oma 06 ka hindamisele! Soovisin siis ja ka hetkel vaid parimat.
Vasta

Tere!
Nägin Sinu auto ka oma silmaga täna Tagadil ära. Väga hea oli vaadata. Midagi kobiseda polnud. Töö kiidab ise tegijat. Smile Tänan Sind!
T.
Vasta

Aitähh Toomas!
Vasta

(08-05-2017, 19:53 PM)Berg Kirjutas:  Aitähh Toomas!

Palun,palun.  Järgmine kord kui kokku saame väike lohutusauhind ka..... Wink
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne