Berg 06

(03-11-2016, 20:20 PM)Berg Kirjutas:  Tagumised paigaldan loomulikult ja need ootavad kere poleerijat. Tõe saamiseks pean vist Hr. Karu külastama ja mõned pildid tegema.

Kui keegi oskab midagi öelda siis on see Karupapa, ma pole temaga sellel teemal isiklikult vestlenud aga põnev oleks teada saada,miks neid ei paigaldatud kohe külge?


Vasta

Mul on ka juba piinlik Karu külastada, pole seal juba mitu kuud käinud. Kuid tõe selgusele toomiseks tuleb minna, "meepott" käpus. See selleks, aga tõsi. Praktikas olid tagumiste kohad ettevalmistatud installeerimiseks. Kõik oli olemas ja keera nad külge. Valida jäi vaid poldi suund. Esimesed ikkagi järelturu pakutud variant kohalikele teedele.
Vasta

tekitasin porikummidele eraldi teema - lausa 19 postitust kolis siit sinna: http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=56463

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta

Seljatoe katte sain puhtaks aga mitte uueks! Peab leppima ajahamba närituga.

[Pilt: P1013880.JPG]
Vasta

Jälle sammuke edasi!
[Pilt: P1013904.JPG]

[Pilt: P1013905.JPG]

[Pilt: P1013906.JPG]
Vasta

Mõnusalt töine ja produktiivne sügisene vähe pikem nädalavahetus oli:
[Pilt: P1013912.JPG]

[Pilt: P1013913.JPG]

[Pilt: P1013917.JPG]

[Pilt: P1013918.JPG]

[Pilt: P1013919.JPG]
Vasta

Kummardus Isand Bergi ees põhjaliku töö eest. 
Pean mainima,et see beež sisu pole venelasel kõige õnnestunum. Kuna suitsumehed kippusid konidega neid ja samast materjalist istmeid rikkuma üsna tihti. Erk punane ja must oli neist pehmetest sisudest,kõige õnnestunum minu arust.


Vasta

Berg arvab, et auto on valmis.
[Pilt: P1013950.JPG]

[Pilt: P1013951.JPG]

[Pilt: P1013953.JPG]

[Pilt: P1013960.JPG]

[Pilt: P1013964.JPG]

[Pilt: P1013965.JPG]

[Pilt: P1013967.JPG]

[Pilt: P1013969.JPG]
Vasta

Pidin peaaegu juba karupapale helistama ja küsima,kaugel see Lada projekt omadega nüüd on.
Täiuslikkusest on ilmselt puudu vaid Nõukogude liidu teede atlas ja kas NL või tsehhoslovakkia päritolu ajsatu truu akumulaator Smile


Vasta

Nende piltide pealt on lausa uue auto lõhna tunda.
Tubli töö!
Vasta

Ilus töö, mulle meeldib. Sügav kummardus!
Vasta

Talupoja õnnitlused!

T.
Vasta

Jah, midagi pole öelda, 35 a. tagasi oli see minu unistuste auto. Tubli töö.
Vasta

(16-04-2017, 20:13 PM)Formika Kirjutas:  Jah, midagi pole öelda, 35 a. tagasi oli see minu unistuste auto. Tubli töö.

Hm, kellel polnud?
Väga äge. Orgasmi aeg on käes.
Vasta

(16-04-2017, 20:56 PM)motamees Kirjutas:  Hm, kellel polnud?

Minul ei olnud.
Sellegipoolest, väga kena töö. Keep going!

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Igatahes sümpaatne, et 40a vana auto ei ole ülerestaureeritud ega ka tehtud päris tehaseuueks, vaid näebki välja nagu uueväärne 40a vana auto. Seda muljet toetavad -  mõned kerged aja jäljed istemekatetel ja vaibal ning pedaalidel, roolikate, Automi kleeps tagaaknal.

Jääb vaid soovida jõudu puhkamiseks uue autoga.
Vasta

Olles autot poole peal näinud oli juba teada et tulemus ületab tehase ka expordi isendi kvaliteedi.
respect.
Vasta

Vägev. Tagaaknale veel need nahksed padjakesed(vist olid mingit kahevärvilist tooni ja pealt nelja ruuduga)
mis muidugi ei olnud jah autoga kaasas, aga olid paljudel millegipärast seal. Ka minu vanemate 01-es oli selline nahkne padi.
Igaljuhul muretuid kilomeetreid ja loodetavasti midagi uut juba vaikselt kripeldab. Hea vaadata kuidas asjad valmivad.
Jõudu!

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta

[Pilt: goodjob-card1.jpg]

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

kohustuslik on tagaaknal "automi sõidumeistri" vesipilt [Pilt: tongue.gif]
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne