On vaga vaja Teie arvamus...
#1

Tervitus kõikidele autojuhtidele!

Olete Te kunagi mõelnud sellele, mida tähendab Teie jaoks auto? On see kõigest üks ratastel metallkarp, mida olite soetanud selleks, et käia tööl ja mugavalt ajada igapäevaasju, nagu näiteks käia poes, viia laps kooli jne? Või on Teie jaoks auto midagi enamat kui lihtsalt sõiduvahend? Võimalik, et auto on Teie üheks sissetuleku allikaks või Te lihtsalt naudite vabal ajal oma lemmikuga sõitmist, aga võimalik ka, et üks ei välista teist…                                                                                                                                                                                Peame vast nõustuma, et igal inimesel on oma vaatenurk või siis, kuidas rääkis üks roomlasest lavastaja – nii palju kui on inimesi, nii palju on ka arvamusi. Igal juhul olete Te huvitatud sellest, et Teie neljarattaline sõber oleks tehniliselt korras ning näeks viisakas välja selleks, et…
Sellest ma tahaksingi Teiega rääkida. Milleks on vaja säilitada ja hoida auto puhta ja veatuna, täpsemalt säilitades lakkvärvi ideaalset seisundit? Missugused on Teie nõuded oma auto väljanägemisele? Kuidas Te hooldate seda? Ma palun Teil osaleda väikeses küsitluses, mille lingi leiate allpool. Antud küsitluse eesmärk on aidata neid, kes pakuvad auto paremale väljanägemisele suunatud hooldusteenust ehk autopesulad, vahatamise ja poleerimisega tegelevad töökojad jm, et nad saaksid mõista paremini Teid ja Teie soove ning täita neid võimalikult hästi. Muudame koos pakutavate teenuste kvaliteeti paremaks! (Võtab vaid umbes 5 minutit Teie aega)

http://www.connect.ee/uuring/357977006/
Vasta
#2

Küsitlus on tõepoolest anonüümne, nii vastajate kui küsija osas. Hea tava kohaselt võiks küsitluse korraldaja sellele ka oma nime alla panna ja täpse kasutamise otstarbe, praegu on mingi ähmane jutt lihtsalt. Äkki müüakse tulemused suure raha eest mõnele pesulaketile vms?? Tegelikult oleks ju viisakas peale küsitluse lõppu teada anda, millised olid tulemused (vähemalt vastajatelegi). Praegusel hetkel ei näe küll ühtki põhjust miks keegi peaks sellisele küsimustikule üldse aega raiskama.
Vasta
#3

Proovisin vastata. 63% pealt jooksis kinni. Ei lase panna linnukesi aga nõuab igasse tulpa linnukest. No ei saa, järgmise klikkimisel kustub eelmisest ära. Proovisin ühekaupa salvestada, ikka ei miskit. Jääb pooleli lohaka vormistamise tõttu.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#4

Küsitluses peaks olema 2 varianti- huiova ja nehuiova

Minul jooksis kinni juba 50 % peal ja viskas ette hoiatuse

[Pilt: images?q=tbn:ANd9GcRFUhFc37mwGwn-7jCdEab...6l2aixJvMA]

vist on mingi viiruss teil seal küsitluses sees
Vasta
#5

nii , suunas automaatselt edasi mingisugusesse kahtlase saidi peale ning ilmus kiri

[Pilt: wonder-woman-char-will-work-for-food.jpg]
Vasta
#6

Täiesti uus tase küsitluste ajaloos , viskas ette sellise kirja

[Pilt: ?action=dlattach;attach=32939]
Vasta
#7

(14-03-2016, 18:51 PM)aavu Kirjutas:  Proovisin vastata. 63% pealt jooksis kinni. Ei lase panna linnukesi aga nõuab igasse tulpa linnukest. No ei saa, järgmise klikkimisel kustub eelmisest ära. Proovisin ühekaupa salvestada, ikka ei miskit. Jääb pooleli lohaka vormistamise tõttu.

Tänan Teie märkuse eest!
Vasta
#8

Krt mul jooksis küll ilusasti lõpuni ära. Võibolla oli ka asi selles, et pesen oma autot ebareaalselt harva ja selline valik tekitas programmis hämmeldust...

Ennem sõidan aeglaselt ja jään totaalselt hiljaks kui et enam kunagi kuskile ei jõua.
Vasta
#9

(14-03-2016, 19:44 PM)nustu826 Kirjutas:  Krt mul jooksis küll ilusasti lõpuni ära. Võibolla oli ka asi selles, et pesen oma autot ebareaalselt harva ja selline valik tekitas programmis hämmeldust...

Minul on ka hea meel kui vihma sajab ja suured lombid on, siis saab auto puhtaks ehk siis loodus ise peseb kui vaja on Big Grin
Vasta
#10

No minul tekkis ka palju mõtteid seoses auto pesemisega.

Ma nimelt elan maal. Koju viib kruusatee. Või noh, ei vii, vaid seda kruusa mööda pean sõitma.
Kui kodus auto puhtaks pesen, on auto linna jõudes porine/ tolmune.
Või, kui siis peenes pesulas lasen puhtaks pesta, siis koju saabudes ikka üks pori/tolmu käkk jälle. On siis erilist mõtet nühkida?
On minusuguseid veel ehk?
Ülevaatusele minnes olen siiski enne pesulast läbi käinud. Viisakusest ülevaataja suhtes.
Vasta
#11

No selle kruusateega ongi selline jama. Sellepärast väga autosid ei kaabi ega nühi,las olla. Kui väga hulluks läheb siis lasen pesen tähtsamad kohad ainult. Tühja tööd pole mõtet teha. Ja ma pole siin ainuke.....
Ülevaatusele minnes muidugi pesen auto puhtaks ja hiilin vaikselt.... Smile
Vasta
#12

(14-03-2016, 19:30 PM)kalleb Kirjutas:  Täiesti uus tase küsitluste ajaloos , viskas ette sellise kirja

[Pilt: ?action=dlattach;attach=32939]

https://youtu.be/AKNqJ_99W3g

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta
#13

(14-03-2016, 16:42 PM)Dorizar Kirjutas:  Olete Te kunagi mõelnud sellele, mida tähendab Teie jaoks auto?

Teil seal lasnamäel on jälle igav? 

Alles see oli, kui nöökisite inimesi oma aadressiga ( Lasnamäe pesula Kristiinele lähedal... ), nüüd esitate küsimusi, et mis see auto üldse on...
Vasta
#14

(16-03-2016, 11:42 AM)stihl Kirjutas:  
(14-03-2016, 16:42 PM)Dorizar Kirjutas:  Olete Te kunagi mõelnud sellele, mida tähendab Teie jaoks auto?

Teil seal lasnamäel on jälle igav? 

Alles see oli, kui nöökisite inimesi oma aadressiga ( Lasnamäe pesula Kristiinele lähedal... ), nüüd esitate küsimusi, et mis see auto üldse on...

Te eksite, me ei esinda mingit pesulat.
Kõike head Teile.
Vasta
#15

(17-03-2016, 21:51 PM)Dorizar Kirjutas:  
(16-03-2016, 11:42 AM)stihl Kirjutas:  
(14-03-2016, 16:42 PM)Dorizar Kirjutas:  Olete Te kunagi mõelnud sellele, mida tähendab Teie jaoks auto?

Teil seal lasnamäel on jälle igav? 

Alles see oli, kui nöökisite inimesi oma aadressiga ( Lasnamäe pesula Kristiinele lähedal... ), nüüd esitate küsimusi, et mis see auto üldse on...

Te eksite, me ei esinda mingit pesulat.
Kõike head Teile.

Keda siis esindatakse? Sai ju kohe esimese asjana kirjutatud, et viisakas oleks oma nimi ja eesmärk alla kirjutada. Arvestades seda, et praegu on kõik eesti autoteemalised foorumid seda jama täis spämmitud ja õigustatud küsimustele kusagil vastatud ei ole, siis tundub et kas tegu on mingi kahtlase uuringufirma/pesulaga või mingi veidi lihtsameelse kodanikuga trollimas
Vasta
#16

(15-03-2016, 00:49 AM)samodelkin Kirjutas:  No minul tekkis ka palju mõtteid seoses auto pesemisega.

Ma nimelt elan maal. Koju viib kruusatee. Või noh, ei vii, vaid seda kruusa mööda pean sõitma.
Kui kodus auto puhtaks pesen, on auto linna jõudes porine/ tolmune.
Või, kui siis peenes pesulas lasen puhtaks pesta, siis koju saabudes ikka üks pori/tolmu käkk jälle. On siis erilist mõtet nühkida?
On minusuguseid veel ehk?
Ülevaatusele minnes olen siiski enne pesulast läbi käinud. Viisakusest ülevaataja suhtes.

Sama siin, enne ülevaatust reeglina olen suuremast sitast puhtaks loputanud, aga ega see palju aita.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne