Millega tegu? Tegu on raadiohäirete takistiga.
#1

Tere!

Paluks teadjate abi minu mälu värskendamisel. Mis asi see on ja milleks kasutatakse? Minu arvates on see mingi vahetükk kuskile küünlajuhtmete vahele.... aga milleks?

[Pilt: 24495297b4f21b_l.jpg]

[Pilt: 24495299e9fc39_l.jpg]
 Neid on õnnestunud mul leida 3 tk.......
Tänan.

T.
Vasta
#2

Sellised nublakad olid kaasas "Ural Avto 2"-ga. Tegu on raadiohäirete takistitega. Milleks neid lisaks pidi veel panema, on selgusetu. Ju mõeldi, et mõnel autol taolisi asju tehasekomplektsuses ei ole või on originaalid väheefektiivsed. Võimalik, et neid detaile oli ka mujal komplektides/lisaseadmetena saadaval.

Tarkus ei tule alati aastatega, mõnikord tulevad aastad üksi ka.
Vasta
#3

Vahetakisti  jagaja kaane keskmisele juhtmele. Vanem variant käis juhtme vahele keerates (GAZ 51)

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta
#4

Ma küll vastust ei tea, aga kas sul see kraam kunagi otsa ka saab? Big Grin.  Sa muudkui leiad ja leiad ühtteist manti, mille identifitseerimist on päris põnev jälgida. Nagu arheoloogilised väljakaevamised juba Big Grin

Almost Again
Vasta
#5

(16-02-2016, 11:38 AM)Necro Kirjutas:  Ma küll vastust ei tea, aga kas sul see kraam kunagi otsa ka saab? Big Grin.  Sa muudkui leiad ja leiad ühtteist manti, mille identifitseerimist on päris põnev jälgida. Nagu arheoloogilised väljakaevamised juba Big Grin

Tänan. Talitan selle järgi,et kellel surres rohkem manti,on võidumees!!! Big Grin [Pilt: 24495313460667_l.jpg]


Aga tunnistage nüüd ausalt üles,kes õigust räägib?...... Big Grin
Vasta
#6

(16-02-2016, 11:38 AM)Necro Kirjutas:  Ma küll vastust ei tea, aga kas sul see kraam kunagi otsa ka saab? Big Grin.  Sa muudkui leiad ja leiad ühtteist manti, mille identifitseerimist on päris põnev jälgida. Nagu arheoloogilised väljakaevamised juba Big Grin

no Toomase varusid nähes tuleb iga kord ahastus peale  Big Grin
Vasta
#7

Pole veel vägahullu,ainult ülemine riiul veidi kaardus,aga Sa noor mees alles ka. Smile
Vasta
#8

Selliseid asju vedeleb omalgi garaažis, aga otstarvet ei tea, pigem äratab tähelepanu garaaži sisu.
Sa oled nagu mu kadund garaažinaaber, see ka eluajal korrutas, kui ma ära suren, kuidas küll poiss jõuab selle kraami prahimäele vedada. Kui vanamees maha kärvas, siis poeg kolm päeva vedas ja sai garaaži tühjaks.

Vanasti oli inimene nagu hamster , kraapis kõike kokku, et küllap läheb vaja. Täna need reeglid ei kehti, täna on võitja see, kellel on surres rohkem dollareid.

Endal on kolm kahekordset garaaži rämpsu täis, iga suvi läheb osa vanarauda, osa prahimäele, aga lõppu veel ei paista.
Vasta
#9

(16-02-2016, 15:50 PM)jurkman Kirjutas:  Selliseid asju vedeleb omalgi garaažis, aga otstarvet ei tea, pigem äratab tähelepanu garaaži sisu.
Sa oled nagu mu kadund garaažinaaber, see ka eluajal korrutas, kui ma ära suren, kuidas küll poiss jõuab selle kraami prahimäele vedada. Kui vanamees maha kärvas, siis poeg kolm päeva vedas ja sai garaaži tühjaks.

Vanasti oli inimene nagu hamster , kraapis kõike kokku, et küllap läheb vaja. Täna need reeglid ei kehti, täna on võitja see, kellel on surres rohkem dollareid.

Endal on kolm kahekordset garaaži rämpsu täis, iga suvi läheb osa vanarauda, osa prahimäele, aga lõppu veel ei paista.

Kuule ära räägi üldse! Mul on juba praegu laohoidja tunne. Big Grin  No midagi teha pole,kõik mis metallist on siin talus minu kogutud ja kokku veetud. Mõned asjad on ainult isa toodud. Ja pihta hakkas asi sellest,et kui olin veel mingi 6-7 aastane ja jalutasime üle krossiraja.... ja nägin maas mutrivõtit. Võtsin selle üles,raputasin liiva maha ja näitasin isale. Isa ütles,et seda läheb talul vaja. Wink  No ja siis ma nüüd võtan maast kõike üles,isegi siiamaani. Big Grin
No eks ma olen ka aru saanud,et seda kõike pole minule vaja,seega olen hakanud realiseerima..... ja tarvitama.
Vasta
#10

Off: Kunagi aastaid tagasi rääkis Arvo Haug ühel esimestest restaureerimiskonverentsidest teemal "Kollektsioneerimine kui haigus". Kõige markantsem näide oli kodanik, kes kogus mantleid. Tema elutee lõppes ka tänu nendele: üks mantlikuhi vajus talle peale...

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#11

(16-02-2016, 17:18 PM)Aspelund Kirjutas:  Off: Kunagi aastaid tagasi rääkis Arvo Haug ühel esimestest restaureerimiskonverentsidest teemal "Kollektsioneerimine kui haigus". Kõige markantsem näide oli kodanik, kes kogus mantleid. Tema elutee lõppes ka tänu nendele: üks mantlikuhi vajus talle peale...

A.

Ma olen juba sellele mõelnud..... et laetalasid tuleb hoida. Big Grin  Toapealt tassisin kahest riiulist alla 725 kg. See oli kõigest kahest riiulist,kordan. Pärast seda olin üsna oimetu..... ei tahtnud ei juua ega süüa. Big Grin Õnneks alla tassisin mööda treppi. Üles vinnasin redelist...
Vasta
#12

Kindlasti on garaazis kord ka majas - teada kus miski asub, siruta vaid käsi ja võta õigest kohast. Organiseeritud kaos. Smile

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta
#13

(16-02-2016, 18:27 PM)Walter Kirjutas:  Kindlasti on garaazis kord ka majas - teada kus miski asub, siruta vaid käsi ja võta õigest kohast. Organiseeritud kaos. Smile

Jah,tegelen sellega,et saaks käe välja sirutada ja võtta. Big Grin
Kunagi oli isegi selline unistus,siis veel kui mul arvutit polnud,et panen kõik asjad arvutisse kirja mis mul olemas ja taha kiri,et kus..... aga nüüd olen sellest loobunud. Saades aru selle mõttekusest-mõttetusest ja ajakulust mis kuluks iga lublaka kirjapanekuks. Parem las olla niisma. Kui aju töötab,küll üles leiame.
Vasta
#14

No panin siis asja õige nimetuse ka pealkirja ära. Eks kui kellegil on veel värskeid mõtteid,alati saab lisada. Ehk siis asi on nüüd kindlaks tehtud ja võin selle täie südamerahuga minema visata. Muidugi eraldi sahtlisse teiste lublakate juurde..... Big Grin



Tänud!
Vasta
#15

Teema lõpetuseks ega ainult Talupoja riiulis süsteaatiline segadus ei valitse.

[Pilt: 010971312563a15.jpg]


Vasta
#16

No maladets! Nii peaksid ka kõik minu talu riiulid ja kapid välja nägema.... Big Grin Aga kurvastuseks pean ütlema,et kui mingi kollektsionäär-koguja majas,muutub olukord päevade jooksul...
Vasta
#17

ja mina teinekord, kohates mõnda riiulisse-laudadele mahajäetud polti või riiulisügavuses peesitavat üleliigset jublakat, siunan ennast kasutu kraami kultiveerimises Toungue... tubli oled.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne