alumiinium emexisse
#1

Tervus!!!
Kuidas selle alumiiniumiga on mis emexisse viiakse. Kas rauda ei tohi üldse sees olla näiteks silindrist hülssi ei saa ju nii kergesti kätte. Ja mis alu kg praegu maksab?
Vasta
#2

rauda eriti ei tohi olla. olenevalt metallist kas mootori os või plekk traat peaks hind olema kuskil 11000 kuni 15000 eeku tonn
Vasta
#3

alumiiniumi kilo hind peaks ikka kallim olema kui 15 eeku kilo
Vasta
#4

kui raud sees,saad kilo kohta vähem raha kätte.
Vasta
#5

maximum hind 15750. - /tonn täpsem hinnakiri http://www.emex.ee/?id=625

kuskilt olen kuulnud et kui ikka rauda ja malmi sees on siis läheb ka selle odavama metalli hinnaga kogu asi. st et kui jätad hülsid sisse siis saad hülsi materjali hinna järgi Sad

Vasta
#6

Emeksi mehed on kavalad -- alumiinium lastakse elektromagnetist läbi ja nii kui midagi näitab kisub hinda kohe maha, seega, kui vähegi võimalik raud ja alumiinium eraldada.
Sulid on nad kah. Tahtsin kunagi säält mingeid plekiribasid osta küsis 100 krooni, kuigi ise oli nende eest mingi 50 senti kghinna järgi maksnud. Olgu olgu, äri on äri aga nii ahne ei maksa ka olla. Pidi mu kääst minuti jooksul kaks korda taburetiga saama, ostmata jäigi, mitte, et mul rahast kahju oleks, aga kuidagi vastik tunne jäi.
Vasta
#7

Oskab äkki keegi pakkuda kuidas saaks näiteks sääreka silkust hülsi kätte ilma metsikult lõikamatta. Hülss seal vist mingi randiga kinni
Vasta
#8

treipingis tuleb ülevalt ümber hülsi 4mm rant 6mmsügavusele ümber hülsi lõigata, sellega lõikad need hülsi kinnitusribid mis on alumiiniumisse valatud läbi ja saad hülsi välja suruda... ja ongi umbes 3 krooni teenitud...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne