Võib kustutada.
#1

Võib kustutada.
Vasta
#2

Tüüp säherduse asjandusega, nagu too roheline, sikutati kaheksakümnendail Burani slepis kôik Põlva rajooni Valgjärve kolhoosi territooriumil olevad suusarajad lumele.
Puudusid vaid  massiivsed karbid, mille kohta hr. Veskioja küsimuse püstitas.
Vasta
#3

Mul siin naabrimehel olemas nii raja sõkkuja kui ka jälje lõikur.
Terve mu põld kõverikke täis  -võitleb siin saanimeestega vahepeal.

Bensiinis peitub kiirendus - diislis vingu hais.
Vasta
#4

(02-03-2016, 16:06 PM)donn Kirjutas:  Sa tegid kellelegi restaureerimistööd?

 Eiei,sellest oli see tegemine ikka vääga kaugel.Typ hakkas seda värvima pintsliga miinus 2 kraadi õues,ilm ka suht kehva,oleks siis vähemalt päikegi.Küllap ta siis ei tahtnud,viitsinud vms. ja tuli kogemata meelde,et külapeal olemas tegelane.Ta oli ka kaasa krabanud igast imelikud värvi nõud,mis osad väljastpoolt roostesed jne.Hammerite.Need ei jätnud mingit usaldus muljet,pm.oli nähe,et need seisnud kuskil räästa all vms.vbl.külma saand jne.Aga noh oli vaja saada roheliseks ja natuke ka punast,nii disaini mõttes.Eks ma muidugi soovitasin minna joonelt liiva pritsi,aga ei kus sa sellega,see ju maksab  Wink Tegin siis mis tegin,sai isegi keevitatud ühte suuska nii,et ilma pahtelduseta ei saanud aru,et on uus 30 cm.tk.vahetatud,täielik kinu vend.Muidugi proovisin ka suurema lahtise osa roostet ikka eemaldada,seda oli seal vähe liiast,krdi raske kolakas,andis teist kohe ubida.Kui mõne päeva pärast siis valma,küsisn sümboolsed 50 € see oli liig lausa katastroof.  Big Grin
Vasta
#5

Huvitav, kas sellise asjaga heinamaa ka siledaks saaks Smile ? 
Vasta
#6

(03-03-2016, 12:50 PM)maitus Kirjutas:  Huvitav, kas sellise asjaga heinamaa ka siledaks saaks Smile ? 

Selleks on tummisemad riistad. Donni toodetu kaua ei kesta Toungue
Vasta
#7

(03-03-2016, 12:50 PM)maitus Kirjutas:  Huvitav, kas sellise asjaga heinamaa ka siledaks saaks Smile ? 

Isand Luik on selleks tõhusa riistapuu valmis ehitanud. Pole vaja hakata jalgratast leiutamaSmile
Vasta
#8

(03-03-2016, 13:26 PM)Coger Kirjutas:  
(03-03-2016, 12:50 PM)maitus Kirjutas:  Huvitav, kas sellise asjaga heinamaa ka siledaks saaks Smile ? 

Isand Luik on selleks tõhusa riistapuu valmis ehitanud. Pole vaja hakata jalgratast leiutamaSmile

Mis selle teema nimi võiks olla? Avastasin ka just, et ma ei oska siin kasutaja profiili üles leida kui ta nimi just kuskil postituses ei figureeri? Sad
Vasta
#9

(03-03-2016, 13:49 PM)maitus Kirjutas:  
(03-03-2016, 13:26 PM)Coger Kirjutas:  Isand Luik on selleks tõhusa riistapuu valmis ehitanud. Pole vaja hakata jalgratast leiutamaSmile

Mis selle teema nimi võiks olla? Avastasin ka just, et ma ei oska siin kasutaja profiili üles leida kui ta nimi just kuskil postituses ei figureeri? Sad

Tõenäoliselt vihjati  Niidukile .

Kasutajad saab leida lehe paremas ülanurgas oleva lingi Liikmete nimekiri peale klõpsates, avanenud lehel alla kerides nähtavale ilmuvasse otsingukastikesse meelesolevat juppi toksides ning nupule Otsi vajutades.
Vasta
#10

Tänan, Hr Võsa! Olen ikka paras pimekana küll Big Grin ..., aga niidukiga nüüd küll vast heinamaad ei planeeri Smile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne