#1

kes oleks nõus võtma minu pilte oma kodukale....
sest ei lase panna foorumitesse ylesse ,sest pildid natuke yle 300 KB. ette tänades
Vasta
#2

Maailm on täis tasuta veebiteenuse pakkujaid, kus iga soovija saab reeglina 10 MB-st suurema tasuta ruumi, kuhu võib ta välja panna ükskõik millisel kujul teavet, mis vastab seadustele, sündsusele ja headele kommetele. Sh loomulikult ka tehnikapilte.

Eestis tasub vaadata nt aadresse www.hot.ee ja www.zone.ee .

Peale selle on olemas spetsiaalne pildiserver pilt.ee.

Ning lõpuks - oleks mõistlik järgida veebi häid tavasid ja
üle 300 KB pilte siiski mitte tekitada/postitada. Me kõik ei ela kiire traadi otsas, paljudel on (olude sunnil, eriti maapiirkonnas) võimalik kasutada vaid 21 kbps sissehelistamist ja sel korral on pildid a\' 300 KB juba suur piin.

Ka mõõtudelt üsna suure pildi saab sobivat JPEGi pakkimistihedust valides üsna kergelt suruda kokku alla 300 KB. Suureneb veidi küll müra (mis avaldub kontastsetes osades \"aupaistena\"), kuid see hakkab ekraanil vaadates häisima tõesti vaid profi- või poolprofitehnikaga tehtud fotode osas.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#3

ma saan aru kyll,et maal kehv yhendus, sest mul endaal kaa aga ma mõtlen et keegi vvisib visata mu pildid oma kodukale(just need)kel net kiire ja võimas.
muuseas kui panna kazaa treski külas tõmbama, siis on kogu treski kyla telefonid ummadSmile
Vasta
#4

no saada mulle, võin kusagile hot.ee-sse üles visata kui sa ise ei oska Rolleyes

wax@streetrace.org
Vasta
#5

Üks koht veel: www.pildid.ee
Vasta
#6

Foto saamiseks õigesse formaati soovitan kasutada vabavaraprogrammi IrfanView
http://www.irfanview.com/
võimaldab vaadata mitmekümnes erinevas formaadis salvestatud fotosid ja ümber salvestada sobivasse formaati, näiteks JPEG. Samuti on võimalik muuta fotode mõõtmeid. Liiga suuri pilte on ebamugav vaadata, ei mahu ekraanile ära.

Kaþdy automobil se stane jednou veteranem, nebude-li dřive seðrotovan.
Vasta
#7

aega võttis,aga asja tast sai...
sain pilt.ee-sse yles... nyyd pildid yleval www.pilt.ee/metallmees
tänan kõiki kes olid nõus mind oma kodukaga toetama.....Wink
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne