Õhku annab kompressor CO 7

Härrased, lootus, et "saag käima läheb" on enneaegne.
Pigem selgub vaidluses tõde.

Matemaatika ja mehaanika, see on puhas rassism, diskrimineerimine ja valgete ülemvõim
Vasta

Tegin ka juba vaata et 10 aaastat tagasi CO 7-st õhusüsteemi jaoks toitekompressori. 300 l ressiiver läks õue ja seinataguse torustikuga garagesse mitmesse kohta õhuvõtt. Enam ei mäleta, kas midagi üle keermestatud sai, aga tollimõõdus vidinad on kenasti paika keeratud. Kui peavooluga vastuollu läheb ja oma tarkust kuidagi varjutama kipub, võib rahumeeli ära kustutada.

Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)

Vasta

Mina olen ka ühele CO-le treinud ülemineku meeterkeermelt tollkeermele, enne seda oli tollkeere keeratud sinna ohtralt takku kasutades.
Vasta

Kuna teema hakkas huvitama, siis vanarauas jäi käeulatusse eelmainitud kompressori õhumahuti ja kuna juures oli ka sobiv torujupp, siis sellele läks 1/2" toru nagu valatult mõlemasse väljundavasse.
Seega julgeks üldistada, et ju teda toodeti mitmes tehases ja mitmeks otstarbeks mitmesuguse väljundiga.
Näiteks tööstus, raudtee, armee, jne.
Vasta

Mina keerasin keerme mingi teise pulgaga üle (mis, enam ei mäleta) ja keerasin silikoonhermeetikuga sinna otsiku külge. Toimib.

Keegi enne mainis, et silindriseinad on kriibitud. Ka minu omal on üks silinder korralikult pimedas kohas (neid pilte olen siin varem ka jaganud kompressori teemas, kuid nagi.ee lõpetas tegevuse), ladusin kokku tagasi ja kodugaraažis kasutamiseks täitsa käib ja toodab ilma probleemideta. Mingi plekitükk kukkus silindrisse, ilmselt oli eelmine omanik sinna topelt pleki pannud klapiks, sest klepiplekk oli iseenesest alles.
Kui õnnestuks kuskilt korralik silinder/plokk saada, siis teeks küll asja korda. Ja no ~100 liitrine paak võiks ka olemas olla.

Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)

Vasta

Tänud kõigile kaasamõtlejatele. Oli ikka M16 x 1.5 keermega tegu. Sain Hydroscandist sobiva vahetükki. Smile
Vasta

Tervitused! Enne kui välismaalt midagi tellima hakkan, on ehk foorumikaaslastel pakkuda CO7 klappe ja klapiplaati? Enda kompressoril kerisid klapipoldid end lahti ja klapp läks rändama.
Vasta

Kust neid välistmaalt tellida annab? Kui siiski kodumaist lahendust ei leita siis võtaks ka ühe kompeltki tagavaraks kuskilt. Smile

Jawa 360 + Velorex 560, 2x Vaz 2121, ETKVL autoroller
Vasta

Eespool jagati linki: https://www.kompresors.lv/index.php?categoryID=176

Lätis peaks saama selle lehe kinnitusel 79,90€ koos käibega plaadi koos klappidega.
Vasta

(21-06-2022, 13:43 PM)wacky Kirjutas:  Eespool jagati linki: https://www.kompresors.lv/index.php?categoryID=176

Lätis peaks saama selle lehe kinnitusel 79,90€ koos käibega plaadi koos klappidega.

Taastatud plaadi ja vana pead vastu andma.
Vasta

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne