Küsimus \"sakslase velgede kohta...
#1

Selline lugu, et kas need vana sakslase veljed ja kummimõõt on sama, mis T 16?? või on need erinevad?? oskab keegi aidata....
Vasta
#2

Ei ole samad aga mõõte peast ei mäleta.
Vasta
#3

kas sa mõtled RS 09 velgesid või
kui Rs 09 omasid siis T16 veljed sama mõõtu kindlast pole
aga ma võin järgi uurida...
ma nägin Rs 09 velgesid tartus yhes talukauba poes ja need olid nii tehtud, et T25 velgedele pantud Rs09 velje sisu...
aga sellega jääb traktor tunduvalt aeglasemaks...
kui sa tahad traktorile uusi kumme alla panna siis osta parem uued kummid.... need naca orig. suuremad ja traktor naca kiirem
Vasta
#4

Mul selline küsimus: Kus RS-09-le tagarehve müüakse?
T-16 rehvidel on kindlalt erinev mõõt RS-09-st.
Vasta
#5

RS 09 tagarataste kummide mõõtmed tollides on 8,00-36
T-16M ja T-25 on 9,00-32 (erinevatel andmetel ka 8,00-32 ja 9,50-32)
T-25 kasutatakse transpordi- ja üldpõllumajanduslikel töödel ka mõõtu 10,00-28
Vasta
#6

Indy Kirjutas:Mul selline küsimus: Kus RS-09-le tagarehve müüakse?
T-16 rehvidel on kindlalt erinev mõõt RS-09-st.
Väga palju traktori kummidest ei tea, kuid on meelde jäänud, et juba alates veneajast on "sakslase" kummid suur defka. Tean isegi seismas ühte "sakslast" kuuriall, kuna puuduvad kummid. Tõsi traktorit pole väga hädasti vaja ka ning kummide otsimisega pole tihedalt tegeldud.
Vasta
#7

Sakslasele on rehve jälle saada küll, kuid hind maru suur. Defka oli neid saada veneajal. Nüüd viimasel ajal on neid jälle saada.
UUri võru poest, annavad infot selle kohta.
Võrus on rehvidega tegelev pood ja seal pidavat neid olema.
RK

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta
#8

Võrus on Pikal tänaval rehviäri, kummi hind oli minu meelest 2400 kr (oli paar astat tagasi) koos sisekummiga. Tegemist on Poola päritolu kummidega, mis orginalist natuke laiem ja palju suurema mustriga. Soovitan vahetada korraga mõlemad kummid. T16 kummid pandi küll RS 09 -le alla, kuid siis sai masin laiem, velg ei taha külgreduktori peale ära mahtuda, seega vaheltharija agregaadid ei jookse samal real, kus rataski.
Vasta
#9

Tänud asjaliku info eest...
Muide...see traktor ongi minu kasutuses...Smile
http://www.zone.ee/raxboss/avarii/40.jpg?2
Vasta
#10

Tänud asjaliku info eest...
Muide...see traktor ongi minu kasutuses...
http://www.zone.ee/raxboss/avarii/40.jpg?2

Kui mossede vedamiseks masinat vaja on, siis soovitaksin t 150 kumme velgedel ja ette E kumme velgedel (mingitel varintidel E -del pidavalt isegi veljepoldid klappima)
Vasta
#11

Big Grin...oh ei...oli lihtsalt hädaolukord...RS-09 ikka rohkem põllutöödeks mõeldud!
Vasta
#12

metallmees Kirjutas:ma nägin Rs 09 velgesid tartus yhes talukauba poes ja need olid nii tehtud, et T25 velgedele pantud Rs09 velje sisu...
aga sellega jääb traktor tunduvalt aeglasemaks...
RS 09 kumm on madala profiiliga. Kulunud originaalkumm on uuest T-16 kummist MADALAM. Ise kasutan neid kumme ja vaheltharimise reavahe on 70 cm (raamatu järgi rööbe siiski 1375 mitte 1400 mm), muidu jääb T-16 velg tõepoolest vastu külgreduktori korpust käima. Aeglane on pildil olev traktor millele aretatud gaz-66 rattad


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne