Veneaegne kilbivõti.
#1

Ei oska kusagilt mujal küsida.

Oleks tarvis laenata veneaegset korrusmaja kilbivõtit. Täna, Tartus.

Ehk leidub kellegil.
Muugin palju muugin ei õnnestu.  Varasemalt on katsed edu saatnud, aga konkreetselt selles kohas kus vaja ei õnnestu.

Või oskab keegi mulle pildi leida sellest võtmest, et saaks järgi teha. 
Vasta
#2

Mul ka sahtlis igasuguseid võtmeid.... aga millist otsid,ei oska isegi öelda. Järsku keegi paneb mingid pildid võtmest või mõõdud. Saaks isegi targemaks.
[Pilt: 2454148501a465_l.jpg]
Vasta
#3

Ise küsisin ise vastan.

Õnnestus hankida "võti".

Kui kellegil vaja peaks minema siis selline peab välja nägema.

[Pilt: DSC_0439.JPG]
Vasta
#4

Oli vist kahte sorti kolmnurksed ja nelinurksed,kui esimest sorti saab õhukseseinaga padruniga lahti.
Vasta
#5

(26-03-2016, 10:54 AM)Eissme Kirjutas:  ...
Oleks tarvis laenata veneaegset korrusmaja kilbivõtit.
...

See oli nüüd sama informatiivne, kui soov laenata veneagse auto ratast... Sõiduauto, noh.

Mina oma lühikeses elus olen kokku puutunud viie erineva ühendusega (kolmnurk, ruut, sälk, 2 naga, 3 naga)...

Kui otsid 2 nagaga võtit, siis seda asendavad suurepäraselt teravate otstega näpitsad Cool
Vasta
#6

Otsitakse seda tüüpi võtit... lehtmetallist välja stantsitud.

[Pilt: 5272_n1220-key-nemef-1220-for-inner-door...e(285x447)]

http://www.lukuexpert.ee/tootekataloog?rows_per_page=100&keyword=&category_id=0&price_min=&price_max=&page=31

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta
#7

Kolmnurgad ja muud sellised rohkem väljas olevatele paigaldistele.

Konkreetselt milline originaal välja näeb ei teagi, aga isetehtu millest ka pildi lisasin, toimib suureparaselt.  On jäänud kõrvu buratinka või midagi buratiinoga seotud on selle võtme hüüdnimi
Hr v6sa, korrusmajades sees olen mina siiamaani ainult uhesuguseid kilpe ja lukke näinud. Kaheosalised kilbid, mille väiksem pool sisaldab side tv jne asju. 
Vasta
#8

(26-03-2016, 16:21 PM)Eissme Kirjutas:  Kolmnurgad ja muud sellised rohkem väljas olevatele paigaldistele.
...
Hr v6sa, korrusmajades sees olen mina siiamaani ainult uhesuguseid kilpe ja lukke näinud. Kaheosalised kilbid, mille väiksem pool sisaldab side tv jne asju. 

Võib-olla Tartu linnas paigaldati ainult sääraseid. Maal paistab seina läinud olema see, mida parasjagu kätte saadi. Rolleyes

Võib ju muidugi ironiseerida, et kas 12 elamisega maja agrolinnakus ikka on kortermaja, eksole.

Samas: ega ma neid asju tunne... Hea, et võtme said. Cool
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne