Võib kustutada.
#21

(11-04-2016, 15:57 PM)alfredo Kirjutas:  Ma ei tea, kas mul näitab pilte kuidagi teistmoodi, kui teistel  headel kaasfoorumlastel, aga donni "suured plekikäärid" meenutavad ikka vana head DIY kraami. Vähemalt erineb ta eelnevas postituses edastatud pildist tunduvalt.

Donni omanduses olevad võivad olla DIY aga mitte Donni enda tehtud. Ja viide oli eelmisele postitusele: kusagil olid sellised ka müügil. Täitsa müügil Smile Lõikab samamoodi kuni 1,5 milli plekki.
Vasta
#22

Selgitage võhikule, mis asi on  DIY ? Cool  Muudkui jahutakse erinevates teemades, et  DIY  ja  DIY . On see midagi head või halba?  Ehk kulub omalegi ära, kui midagi head.  Wink
Vasta
#23

(11-04-2016, 19:39 PM)kolz Kirjutas:  Selgitage võhikule, mis asi on  DIY ? Cool  Muudkui jahutakse erinevates teemades, et  DIY  ja  DIY . On see midagi head või halba?  Ehk kulub omalegi ära, kui midagi head.  Wink

Miskit taolist DIY  - OMA Tehtud Põlve Otsas - maakeeles siis

Bensiinis peitub kiirendus - diislis vingu hais.
Vasta
#24

Do It Yourself - ehk Tee See Ise
Vasta
#25

(10-04-2016, 12:19 PM)HMP Kirjutas:  Ma tegin painutuspingi raudteerööpast, seda 23 aastat tagasi. 
Pikkus 150cm ja painutan tavaliselt 0,8 - 1,2. Saab ka 1,6mm vahel painutada, aga see on juba ,,vägistamine".
Hetkel fotot konstruktsioonist pole, kui kellelgi huvi panen ülesse hiljem.

[Pilt: IMG_20160412_162139_-_Copy.jpg]

Autoplekksepa- ja keevitustööd,  värvimine, avariijärgne taastamine ning vanasõidukite renoveerimine. http://www.hmp.ee/
Vasta
#26

Inimesel on aega, oskusi, tahtmist ja vajadust teha endale TUGEV tööriist, st ma ei saa aru mis asi mõnele ette jääb?
Kaubandusest ostes tuleks välja käia ikka väga palju eur*e asja eest, millega on võimalik ka TÖÖD teha...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne