Teema on suletud

mis arvate?M401 5000kr
#21

Kui see pole see sama auto mis mõned kuud tagasi Raplas müüdi, siis on tal olemas kaksik.
Vähemalt kaksiku hind oli 1000.-
No kurat, nii kiiresti see \"turuhind\" ka ei tõuse. Kui just ise ei tõsteta...
#22

Osta ära siis see kaksik odavalt saad 1000 ju hind. Võin kinnitada, et see auto ei asu Raplas ega ole ka sealt toodud, eks Moskvits 401 jääb ikka Moskvits 401ks olenemata sellest kas ta on Raplas, Põlvas või kus iganes.
#23

See ei puutu küll nimetatud Mossesse, aga mina olen vähemalt kaks korda jätnud väga head liikurid soetamata, sel ainsal põhjusel, et eelmine omanik on olnud väga loll mees.
Mõlemal korral on eelmised omanikud hakanud rahajuttudega trünnama. Kliendikeskse lähenemise korral oleksid nad minu käest kolm korda ka rohkem raha saanud, paraku ei saanud sedagi. Ja pole siiani minu pakutud hinda saanud.
Siit moraal: ma ei vaja iga hinna eest teiste inimeste vanu asju.

Tõnu Piibur
5116265
#24

Jutt, et säde on olemas, aga käima ei taheta vana õli tõttu panna, muudaks mind sellise auto puhul ettevaatlikuks... Miks siis enam-vähem korras masin nii kauaks seisma jäänud? 5K võiks tolle mosse eest siis välja käia, kui teaks, et mootor on ikkagi põhimõtteliselt korras ja ka kere (eriti just kandevkonstruktsioonid) pole lootusetult läbi. Ma sain omale kunagi samamoodi \"muhu\", millel, nagu pärast selgus, oli mootor seestpoolt tükkideks lastud, ei käinud ringigi. No õnneks tuli mul mitme kilo raha asemel kõigest \"aitäh!\" välja käia.

EDIT: Inimesel, kes tahab uunikumi vähegi arvestatava summa eest müüa, ei tohiks olla kahju osta siis see mõni liiter \"avtool\'i\" või mingit muud odavat õli, et võiks võimaluse korral mootori töötamist ostjale demonstreerida.

Puruks ja pool pööret tagasi!
#25

tamar99 Kirjutas:äri ma teha ei kavatse vaid jätan omale ...

kes teab kus on m400 või 401 (kes müüks) palun andke teada...

tartus ühe eurowesti nimelisel firmal mädaneb üks selline rohkem küll tast midagi ei tea aga keegi võiks ta ära päästa

kõik mis ei tapa teeb tugevaks Toungue

müüa mosse 408 juppe
#26

aga see m401 millel on olemas puuduolevad osad laiali võetud ja 1500kr maksab?
#27

veel...
#28

...
#29

jälle...
#30

.......
#31

Põhimõtteliselt ei ole ka vale lähenemine korjata kokku kõik sarnased isendid ja siis komplekteerida üks korralik kokku, samas saab ka allesjäänud juppe kasutada vahetusfondina.
Loomulikult ei saa sellest piltidel olevast sõidukist ilma doonoriteta asja. Samas summa pole ju suur ja kui veel oleks üks katusealune või angaar, kuhu kõik soetatavad romud kokku panna ja siis neid sorteerima hakata, võib hea tulemuse küll saavutada. Restaureerimise juures on väga oluline, et oleks võimalik juppe valida ja võrrelda.
Nagu Valdo juba eelpool kirjutas, tuleks metall kola hulgas ka kirjandust hankida, siis on millegi alusel seda konstruktorit ka hiljem kokku panna. Selliste projektidega tegelemine vajab tõsist kannatust ja meelerahu. Töö võtab aastaid aega aga tulemus saab selle võrra südamelähedasemaks. Muidugi juhul kui tuhin üle ei lähe.

Tõnu Piibur
5116265
#32

Selle auto puhul on hind&seisukord suht paigas muidugi tahaks ju odavamalt või päris muidu saada aga antud juhul saab sellest autost + nendest mootoritest EMEXis sama raha ....Muidugi võib kuskilt maalt paari Laua viina eest saada samas seisus auto ,aga leia see ülesse.

OT: Eile sain siis oma raha eest tõelist huumorit kuulda nimelt helistasin KB kuulutuse peale M401 heas korras jne... peale pikka pinnimist (müüja ei osand öelda palju hind olla võiks) selgus et 40 000.-eek olla keegi pakkund ja seda autot ise nägematta (no andke mulle andeks aga sellisel juhul ei sa mina aru miks hr.Leho Siimseni M410 siiani veel müümata on ...) soovisin viiskalt jõudu ning edu müümisel...

M 411 60.a.,M410 60.a.,M401 56.a.,M403 64.a.,
M 424 64.a.,M423 62.a.,GAZ M20 48.a.,Opel Kadett B 71.a.,
#33

toda autot ma ei osta kuna ma sain palju parema pakkumise
m401 55a eesti dokud komplektne ja kõik olemas + kola kaasa seisnud aidas roostet pole kah hullusti natuke on ja maksab 4000kr
#34

tamar99 Kirjutas:toda autot ma ei osta kuna ma sain palju parema pakkumise
m401 55a eesti dokud komplektne ja kõik olemas + kola kaasa seisnud aidas roostet pole kah hullusti natuke on ja maksab 4000kr
Kas pilte ka on tollest autost,ma tahaks nähaRolleyes

M 411 60.a.,M410 60.a.,M401 56.a.,M403 64.a.,
M 424 64.a.,M423 62.a.,GAZ M20 48.a.,Opel Kadett B 71.a.,
#35

selle raha eest peaks juba saama registris oleva sõiduki ja sõidukorras ... arusaadavalt oleks asi projekt ... kahjuks on paljud uunikumide myyjad oma auto liialt yle hinnanud ... Eestis pole sellise hinnaga lihtsalt turgu ... ja kui mõnel õnnestubki maha myya siis on ta yx paganama \"lucky\" ... Wink
... antud auto eest pakuks max. 1500 eeku ...
#36

> samas saab ka allesjäänud juppe kasutada vahetusfondina

... või liigne kola tükkhaaval maha müüa, osalt enne, osalt peale restaureerimist. Probleem ainult selles, et reeglina on vajaka erinevatel isenditel samad jupid ja teisi on ülekülluses.

Vahetusfondiks võiks jääda ekspluatatsioonis kuluv käiguosa.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
#37

Selle viimati pakutud autoga enam muret pole vaja tunda,omanikuga on kaubad tehtud.
Edaspidiste ostu soovidega võite pöörduda \"u2u\" kaudu minu poole. Ja minul aega on...emex jääb sellest autost ilmaBig Grin

M 411 60.a.,M410 60.a.,M401 56.a.,M403 64.a.,
M 424 64.a.,M423 62.a.,GAZ M20 48.a.,Opel Kadett B 71.a.,
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne