Mis rattaga võib tegu olla?
#1

Pilt väga kehva aga äkki mõni teravam silm leiab mõned iseloomulikud tunnused?

[Pilt: dnepr.jpg]
Vasta
#2

Tõesti peitepilt.  Kas oleks võimalik avada rohkem ruute, või on reeglid ranged?  Big Grin
(tegu vast jälle edasimüüjatega, kes ise ei tea ööd ega mütsi)
Tõeline motohull teeks täis pildi ja RISKIKS ostuga, et pärast öelda "taastasin"

Arvan, et parim oleks pakkuda lesele seda,mida küsib Smile

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta
#3

(11-06-2016, 20:47 PM)h2rra Kirjutas:  Tõesti peitepilt.  Kas oleks võimalik avada rohkem ruute, või on reeglid ranged?  Big Grin
(tegu vast jälle edasimüüjatega, kes ise ei tea ööd ega mütsi)
Tõeline motohull teeks täis pildi ja RISKIKS ostuga, et pärast öelda  "taastasin"

Arvan, et parim oleks pakkuda lesele seda,mida küsib  Smile
Milleks sellist sappi ajada kui midagi asjalikku öelda pole. 
Aga minugi poolest võin valgustada tagamaid..  Tuttava tuttava garaazis ammusest ajast seisab.  Keegi müüa ei soovi,  teadjaid elus pole. Lihtsalt on huvi teada mis masin võib olla. Ise nn emmiliste spetsialist pole. Mulle tundub,  et vb saaks korvi detailide järgi miskit arvata. Kui oleks selge küljevaade, pilt numbrist-birkast jne siis ilmselt siia ei postitaks. 
Kui pilt segane vms ei meeldi on alati võimalik järgmine teema valida. 
Vasta
#4

Kumer esiporilaud viitaks nagu Kiievi tehase toodangule. K-750M, K-650, MT või midagi sarnast.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#5

(11-06-2016, 21:31 PM)Aspelund Kirjutas:  Kumer esiporilaud viitaks nagu Kiievi tehase toodangule. K-750M, K-650, MT või midagi sarnast.

A.

Ma ise vaatan et korvil on miskid erilised kroomist kaared mida ma varasemalt Kdel näinud pole. 
Vasta
#6

(11-06-2016, 21:40 PM)Peeter80 Kirjutas:  Ma ise vaatan et korvil on miskid erilised kroomist kaared mida ma varasemalt Kdel näinud pole. 
Kodus lisatud.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#7

(11-06-2016, 21:14 PM)Peeter80 Kirjutas:  
(11-06-2016, 20:47 PM)h2rra Kirjutas:  Tõesti peitepilt.  Kas oleks võimalik avada rohkem ruute, või on reeglid ranged?  Big Grin
(tegu vast jälle edasimüüjatega, kes ise ei tea ööd ega mütsi)
Tõeline motohull teeks täis pildi ja RISKIKS ostuga, et pärast öelda  "taastasin"

Arvan, et parim oleks pakkuda lesele seda,mida küsib  Smile
Milleks sellist sappi ajada kui midagi asjalikku öelda pole. 
Aga minugi poolest võin valgustada tagamaid..  Tuttava tuttava garaazis ammusest ajast seisab.  Keegi müüa ei soovi,  teadjaid elus pole. Lihtsalt on huvi teada mis masin võib olla. Ise nn emmiliste spetsialist pole. Mulle tundub,  et vb saaks korvi detailide järgi miskit arvata. Kui oleks selge küljevaade, pilt numbrist-birkast jne siis ilmselt siia ei postitaks. 
Kui pilt segane vms ei meeldi on alati võimalik järgmine teema valida. 
Teema pole mitte "sapis" vaid kas on raske paar puitlaastplaati eemale tõsta jasiis postitada tehtud pildid koos küsimusega.  Arvan, et omanikus ei oleks keelanud, kuid praegune seis viitab, et käed ja riided mis seljas, on liialt määrduvad. või lihtsalt mugavus-laiskus.
Vabandan, kui minu ARVAMUS nii tõsiselt liigutas.
 Parimat  h2rra.

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta
#8

Dnepr MT10-36

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne