Tundmatu lehter
#1

Millise masina juures võis kasutust leida pildil olev lehter? Pakutud on autobussi Paz ja M-408.

       

Lehtri peenema otsa sees on traatfilter.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#2

Täitsa asjakohane küsimus,mul ka selline,ei ole teada saanud veel.
Vasta
#3

(13-07-2016, 22:30 PM)Aspelund Kirjutas:  Millise masina juures võis kasutust leida pildil olev lehter? Pakutud on autobussi Paz ja M-408.



Lehtri peenema otsa sees on traatfilter.

A.
Täitsa masslevinud toodang kooperatiivide ajastul. Väga hea oli mossele kütet valada ükski tilk ei läinud maha. Venemaa toodang.

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta
#4

Ei olnud jah kinnitatud miskit masina margiga. Laiatarbekaup autopoodides müügil.
Vasta
#5

Kõiksugu lehtrid on ka erineva läbivusega. Koonus lehtrites tekib alati keeris  pildil olev isend on aga kiire vooluga ja seal ei teki keerist. tootes on tunda tõsist inseneri mõttelahendust jaseda lausa sügaval nõuka ajal.

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta
#6

Koperatiivi jutud võib arhiveerida.

Paz-672 tehaseinstruktsioon ütleb selge sõnaga: lehter vee valamiseks radiaatorisse.

Tänan kõiki, kes aitasid õiget suunda leida.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#7

Millega ennem selle lehtri tootmist PAZ bussi radikaid täis valati? Bussid olid ammmmmu ennem sellist lehtrit olemas ... ja PAZ bussi varuosi majatarvete poes ei müüdud.
Samuti on see lehter ette nähtud Toyota, Audi, Skoda, Volvo, ... paagi täitmiseks. Uuemate autode paagi täitmiseks tuleb teha väike rats. Keevitatakse väike traadike lehtritoru otsa, mis avab pliivaba bensiini luugi.
Vasta
#8

Sad

Paha päev?

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#9

(14-07-2016, 11:20 AM)Aspelund Kirjutas:  Sad

Paha päev?


Kunagi koolis üks õpilane ütles õppelajuhatajale, kui teda alusetult süüdistati, "Üks meist on loll, aga mina ei ole".
Minu päev on väga kena. Päike paistab ja ma saan minna autot tegema.
Selle lehtri põhjas on väga tihe sõel, mis veetilgad kütte valamisel kinni püüab. Lahve vesi läheb sealt muidugi läbi, aga takistus on liiga suur, et olla spets veevalamise lehter.
Vasta
#10

(14-07-2016, 12:11 PM)motamees Kirjutas:  Selle lehtri põhjas on väga tihe sõel, mis veetilgad kütte valamisel kinni püüab. Lahve vesi läheb sealt muidugi läbi, aga takistus on liiga suur, et olla spets veevalamise lehter.

Oled kindel, et pildistatud lehtril sõel on?

Mul on neid kaks tükki tekkinud. Ühel on sõel olemas, teisel ei paista isegi jäänuseid mitte...

Aga mugavad pruukida on küll Cool
Vasta
#11

Ei ole kindel, sest paljud nokkisid sõela välja. See piiras valamise kiirust.
Vasta
#12

(14-07-2016, 12:39 PM)v6sa Kirjutas:  
(14-07-2016, 12:11 PM)motamees Kirjutas:  Selle lehtri põhjas on väga tihe sõel, mis veetilgad kütte valamisel kinni püüab. Lahve vesi läheb sealt muidugi läbi, aga takistus on liiga suur, et olla spets veevalamise lehter.

Oled kindel, et pildistatud lehtril sõel on?

Mul on neid kaks tükki tekkinud. Ühel on sõel olemas, teisel ei paista isegi jäänuseid mitte...

Aga mugavad pruukida on küll Cool

Türri, esimeses postituses ju kirjas kus mis asub.
Ja üldse, mida hekki siis pärida, kui dokumentatsioon käepärast võtta on ja seal kõik must-valgel kirjas?
Hapukurgihooaeg ve? Big Grin
Vasta
#13

RAHU...AINULT RAHU ütles propelleriga mees... järelikult ka üks meie hulgast. Big Grin   Arvan, et alguses oli lehter ilma sõelata ja kinnistatud PAZ bussi  zip komplekti. Koperatiivi ajastul, algajad ärihaid nuuskisid kõik urkad läbi, kus midagi plaanimajandusest tingituna vedelema oli jäänud ja kõik müüki. Kuna PAZ busse, millele vett valada, elanikkonna käes ei olnud, siis KULIIBIN paigaldas vask rõngaga tihendatud sõela toru sisse ja vandus turul jumalakeeli, et see on kütte valamiseks.   Niimoodi arvan mina. (Nõukaajal pidid inimesed leidlikud olema, et ellu jääda ja mitte SORVVO küünte vahele sattuda. need inimesed on ka lapsed suureks kasvatanud nendes tingimustes kus midagi polnud, kuid lapsed teavad, et me ei osanud elada ja GUUGLIT kasutada )

Parimat  h2rra.

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne