IŽ Planeta mootor koliseb.
#1

Tere, probleem siis eelmainitud masinaga, nimelt mootoris on kuulda kolinat  Sad . Gaasi andes kolin suureneb. Kas kellelgi on sellist kogemust olnud, ja kui, siis mis antud kolina põhjustajaks teil olnud on?
Video ka kolisemisest: https://www.youtube.com/watch?v=4aW0olUf_10
Vasta
#2

Pole hullu,minu vana kõrv eristad rõngaste kilinat.Käita teist korraliku õli seguga ja süüde paikka.Usun et niisama laiali võtta pole veel mõtet.
Vasta
#3

Planeta mootoreid on mul käte vahelt läbi käinud väga palju ning too mootor käib täiesti normaalse planeta häälega kui kompressioon on hea, siis tal ongi selline tugev mats taga (siit ka lause, pots ja postivahe). Nagu ksf ütles, aja asi timmi, süüde, karpa videot vaadates, tundub tal see hea lihtne k-28 peal olema, kätte saab ainult jube palju. Kui juba süüte kallale asud vaheta süütemängu tagant väike vända simmerling ära, kui simmerling on vana võib teine lõhkuma minna.
Vasta
#4

Tegelikult videos väga seda kolinat ei ole kuulda, siis kui ise peal istud ja sõidad, siis saab aru. Tuttaval käib selline mõnus IŽ-i hääl, mul on nagu mingi kolin ikka kuskil sees. Seesama tuttav pakub ise, et väntvõlli nõellaagrid läbi.
Lisaks veel see probleem, et külmalt läheb masin väga hästi sellise masina kohta käima, aga sooja mootoriga võid end lolliks taguda. Milles selline probleem tuleb?

Ette tänades, Janno.
Vasta
#5

Kaasaegne aurustuv bensiin!
Vasta
#6

Kolin - kepsulaager või kolvisõrme puks. Kontrolliks võta üks leegitoru lahti hoia väljalaske kanalist kolbi kinni ja keera väntvõlli kontaktide juurest.
Käivitumise häda on liiga rikas segu. Vaata, et düüs oleks omal kohal ja mõistliku mõõduga. Lase nõela madalamale. Vaata, et segusiiber oleks üleval asendis.

Bensiin 95E+normaalne mineraalne 2T vanematele mootorratastele (mitte saagidele/paatidele) mõeldud seguõli töötavad täiesti normaalselt.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#7

(30-07-2016, 19:56 PM)izplaneta Kirjutas:   kui ise peal istud ja sõidad, siis saab aru. 

Kuhu sa selle vana veneaegse numbriga sõidad, ma ei saa aru...?
Vasta
#8

(03-08-2016, 12:44 PM)stihl Kirjutas:  
(30-07-2016, 19:56 PM)izplaneta Kirjutas:   kui ise peal istud ja sõidad, siis saab aru. 

Kuhu sa selle vana veneaegse numbriga sõidad, ma ei saa aru...?

Maal metsas karuonul savi on või pole numbrit,masin peab ikkagi korras olema ja,et korda saada vaja ka testida eksju.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne