Millal on Kloostrimetsa motopood avatud?
#21

Kas keegi teab millal pood uuesti avatakse see telefoninumber mis seal uksepeal on ei ole kättesaadav ja uks on juba teist nädalat kinni Sad
Vasta
#22

(21-08-2018, 10:50 AM)Raho Kirjutas:  Kas keegi teab millal pood uuesti avatakse see telefoninumber mis seal uksepeal on ei ole kättesaadav ja uks on juba teist nädalat kinni Sad

Poeomanik puhkab paar nädalat, seega peaks juba aeg varsti sealmaal olema kus pood jälle avatud, aga kui ukse peal olev number ei vasta siis vast suletud ikka, seega ette helistada tasub.
Vasta
#23

Tean muidugi, et Oleks on paha poiss, aga ikagi...
Kui ma oleks see motopoodnik, siis oleksin ammuilma siia kasutajakonto teinud ja aegajalt annaksin isegi mingit infot võibolla Smile
Ju siis äri läheb nii hästi, et kundesid pole tarviski.....

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#24

Kas keegi oskab öelda, millal pood avatud on? Käisin seal, prõmmisin vastu ust, sees keegi krõbistas aga avama ei tuldud. Tagaust proovisin ka, see oli vist seest poolt riivis, sest kangutamise peale lahti ei tulnud. Seinale oli üks number kraabitud, helistasin, sattusin vihase Vasja otsa kes tundis mu ema väga ligidalt, vähemalt nii mulle tundus selle lühikese kõne jooksul. Mul oleks hädasti oma motikale ventiili vaja. Praegu sõidan tühja kummiga. Ma panen endale paela kaela kui ma sinna poodi ei saa. Palun aidake!!!

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#25

Ehk on abiks - https://www.inforegister.ee/12469630-TUUT-MOTO-OU
...
Vasta
#26

(22-08-2018, 23:38 PM)viplala Kirjutas:  Kas keegi oskab öelda, millal pood avatud on? Käisin seal, prõmmisin vastu ust, sees keegi krõbistas aga avama ei tuldud. Tagaust proovisin ka, see oli vist seest poolt riivis, sest kangutamise peale lahti ei tulnud

Äkki ta lihtsalt ei julgenud ust avada, kui parasjagu ust maha murti? Smile

Teinekord võta ikka kang või midagi muud tummisemat ka kaasa, saad uksest sisse vähemalt.
Vasta
#27

vaadates selle teema regulaarsust siis võiks arvata et järgmise aasta juulis/augustis tuleb järgmine küsiv postitus
nii oli 2016 2017 ja ka nüüd 2018
ülejäänud aegadel aastas pole neid küsimusi siin tekkinud Big Grin
Vasta
#28

Tere!
Täna käis seal vilgas askeldamine ja tassiti nossvärki päevinäinud kaubikust poodi. Big Grin

Tel. +372 56477273. e-mail. metall73@hot.ee
Vasta
#29

Üldiselt kattuvad selle poe kinniolekud Poola, Tšehhi jt. sobivate laatade toimumisajaga.

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta
#30

(24-08-2018, 21:56 PM)Walter Kirjutas:  Üldiselt kattuvad selle poe kinniolekud Poola, Tšehhi jt. sobivate laatade toimumisajaga.

Kena kõik, aga miks ei võiks huvilistele ennetavalt teada anda, et sel ajavahemikul müügiga sitavaata? Ehk seepärast kiratsebki tore üritus, et juba kaks korda kinnise ukse vastu põrganud huviline kolmandale katsele enam ei tule?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#31

Tsitaat:Kena kõik, aga miks ei võiks huvilistele ennetavalt teada anda, et sel ajavahemikul müügiga sitavaata?
Ka minul pole kombeks Egiptuse reisi ajal toa uksele või internetti panna teadet, et olen nädal-kaks kaugel maal. Ainult naaber tühjendab postkasti. Tema teab.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#32

Kas Sul on uksel lahtiolekuajad? Vaevalt küll....

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#33

Ehk on see vana asi veel paljudele teadmata - https://www.ohtuleht.ee/333089/tsiklipoe...aubareisil
Omanik ongi, ilmselt siiani, seal poes üksi jäänud.
Vasta
#34

(25-08-2018, 17:51 PM)samodelkin Kirjutas:   vana asi veel paljudele teadmata

Oli tõesti teadmata. Oleks teadnud, oleks toon teine olnud.
Samas kui selle aja peale lahendust ei leia, siis on midagi valesti. Asi ju toimib....

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#35

Täna oli pood kinni, telefoninumber ei vastanud, toas mõned tuled põlesid  Smile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne