Süütekell
#1

Kas kellegil on süüte reguleerimise kell-indikaatorit või teab keegi, kust seda saada? Kas selliseid asju kuskil poes ei müüda?
Vasta
#2

Lükka pliiats küünlaaugust sisse kuhu saad peale märkida ÜSS seisu ja sellest vastava eelsüüte.
Vasta
#3

syytekelal saad kõige soodsamalt kas jaama või keskturult tallinnas-seal papid myyvad ja kunagi oli paarada krooni komplekt-aga saab tingida ka. sina juurde pead laskam teha ka keermestatud statiivi mis seda kella kyynlaavas hoiab ja ka õppima seda õieti kasutama-raudpulk on lihtsaim lahendus.. veneajal kusjuures toodeti selliseid asju tööstuslikult( oli sihuke puksi sees liikuv pulk mõõteskaala peal) mul mal alles isegi kuskil:p
aga kellaga mõõtmisel kui kyynlava on otse sisi on mõtet .. muidu kipub see varras viltu sees olema ja siis täpse mõõdu saamisex vaj silindrikaas maha võtta.. mis on ka täpseima tulemuse saavutamisel parim

Ostan Mini juppe!
Vasta
#4

Ma olen nihikuga paika pannud. Mõnel võib olla ainult probleem et nihik ei mahu paagi ja silku vahele ära
Vasta
#5

marti184 Kirjutas:Lükka pliiats küünlaaugust sisse kuhu saad peale märkida ÜSS seisu ja sellest vastava eelsüüte.
Ma tahaks näha, kuidas sa pliiatsiga jawa mõlemas silindris süüte täpselt võrdseks paned.
Kell-indikaator on mul muidu olemas, aga sellel ei ole küünla keeret ja mõõteotsik ei ulatu kolvini, mistõttu seda ei saa kasutada.
Vasta
#6

mis asi on kell-indikaator ? esimest korda kuulen sellist asja :S
Vasta
#7

mõõteotsiku pikendamiseks sobib rattakodar. vahepuksi silindrisse paigutamiseks saab teha vanast küünlast. kunagi sai neid naabripoistele hulgem vorbitud, siiani töötavad.


stretch Kirjutas:
marti184 Kirjutas:Lükka pliiats küünlaaugust sisse kuhu saad peale märkida ÜSS seisu ja sellest vastava eelsüüte.
Ma tahaks näha, kuidas sa pliiatsiga jawa mõlemas silindris süüte täpselt võrdseks paned.
Kell-indikaator on mul muidu olemas, aga sellel ei ole küünla keeret ja mõõteotsik ei ulatu kolvini, mistõttu seda ei saa kasutada.
Vasta
#8

olemas aga ise ei ole kasutanud ega vaadanud mismoodi käib põhim see on kell,kust varras läbi jookseb aga point selles et ma nägin seda viimati mingi 4 a tagasi aga ma arvan et ma leiaks üles kui vaja on anna teada ise asun saaremaal
Vasta
#9

Kas see moderne leiutis põmst annab täpsema ülevaate sellest, kui kolb jõuab nn. surnud seisu? Vai mis jaoks see asi..
Vasta
#10

see annab jah mugavama ja täpsema võimaluse süüte paika panemiseksBig Grin
Vasta
#11

Mul selline asi täiesti olemas, aga pole kahjuks hetkel kodumaal, seda alles alates septembri lopust. Ei myy ega laena, aga voin tulla ja syyte oigeks panna.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne