Esindusauto?
#21

Eestis tuleb teha vahet kahel kategoorial: esindusauto ja edvistusauto.

Edvistusauto omanik on see, kes omab kinnisideed, et kui ta firma ukse ees seisev liiklusvahend pole vähemalt miljon krooni väärt, pole ta midagi äripartneri silmis väärt. Ehk siis põeb alaväärsuskompleksi.


Esindusauto võib aga olla ükskõik milline, oluline on, et omanik loeb selle esindusfunktsiooni täitmiseks piisavaks.

Asp


Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#22

Eks nii palju kui inimesi nii palju ka arvamusi.
Ise töötan väikefirmas. Firmaauto on samuti MB W124 aastast `92 ning kui ilusti ära pesta ja läikima nühkida, siis esindus auto missugune. Mina pean esindusauto (ja ka muidu auto) puhul tähtsaks kena väljanägemist, vastupidavust ja hinnataset.
Klientide juurde sõites on nii, et maarajoonides vaadatakse rohkem \"Ooo must mersu vist kõvad mehed\", linnas pole ka üleoleku pilkude osaliseks saanud kui pargid tuttuue sõiduki kõrvale. MB-ga olen ka paari noorpaari vedanud.
Kokkuvõtteks: esindusauto peab olema alati korras (kere, mootor) ning seest-väljast puhas.
Isiklikult arvan, et esindusauto peaks olema nelja uksega sedaan või väikebuss.

MB 260E W124
G3 GTI
Nissan Qash Ai-Ai
Vasta
#23

Minu jaoks on esindus auto mis on korralik ...haruldane (ei ole iga teise tillil olemas) ning väga korralik ja vastupidav Smile
nagu ntx jaguar..... rolls royce ............jne
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne