lihtsalt vaatamiseks ja õppimiseks

(07-11-2019, 23:04 PM)edvard Kirjutas:  - kliima parandamise huvides tuleb loobuda liha söömisest  ja eelistada tuleb taimset toitu .
Viimastel kümnenditel on Aasia riikides, kus traditsiooniliselt põhitoidus taimne, hakatud seoses lääneliku kultuuri sissevooluga rohkem liha sööma. Kui miljardid liiguvad lihasöömise suunas, siis see kui meie-miljon lihast loobuks, ei muudaks globaalselt mitte promilligi.

Ah et automoto foorum? Sööge lihtsalt vähem, jääb rohkem põllumaad biokütusele!
Vasta

(07-11-2019, 23:04 PM)edvard Kirjutas:  Tervist .

 See kuuldud raadiouudis tuli uuesti meelde ja ennist jäi üks tähtis kliimaparandamise meede kirja panemata , seega - kliima parandamise huvides tuleb loobuda liha söömisest  ja eelistada tuleb taimset toitu .

Edvard .
AM foorumi enamus liikmed on ilmselt teise ringi veganid, söövad selle looma liha kes tarbib toiduks taimetoitu Big Grin
Vasta

Kellegi postitusest jooksis läbi repliik, et mis on inimestega juhtunud, et nad lihtsatest ja loogilistest asjadest liikluses aru ei saa. Isegi seda, mis kirjasõnaga märkidele kirjutatud on. 

  Pole vaja kaugele minna ja leiate need inimesed ise siit nimepidi ülesse... Teema pealkirigi algab sõnadega "vaatamiseks ja...  kuid mõistus juba eirab seda mõtet paljudel ja näpud alustavad kribamist. 
  Tegin selliste tarvis kunagi Buratiino teema, aga see jälle ei sobinud "kustukummidele" on ka töötrussikute ja muid teemasi läbi käinud igavlevate AMETNIKE  ( keda siin ikka jagub) rahuldamiseks ja töönäo tegemiseks  oma ametniku lauda valvates.  Tõestuseks võite avada mõne aktiivsema "teaduri" profiili ja sealt edasi" kõik postitused".edasi on juba märgitud kuupäevad ja kellaajad, millal üllitised on tehtud.  Masendav... sellist hulka postitusi ei suuda telefoni peal kribada ei autojuht. treial.keevitaja ja selle eest saab ta veel töötasu.  Onju naljanurk?

  Kaaperdatud teemat jätkan lihtsalt sellise vaatamisega.

https://yle.fi/aihe/artikkeli/2014/09/03...brMuPC2A8g


Parimat  h2rra.

Tõde on valus lugeda...    (glavliti kustutuskummile)  EV.põhiseadus § 45

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta

tore film. tumm küll aga ikka tore.
torkas silma tänapäevasest erinev rattamutrite pingutamise tehnika.
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne