Registeerimine
#1

Küünis juba mitu aastat seisab kasutult Riga 22. Kunagi isa sõitis sellega aga siis andis masin otsad. Mõtlesin, et teeks korda saaks isegi sõita aga probleem selles, et pole registeeritud ja ei ole kunagi olnudki. Pole ka enam masina dokumente  kuna see juba nii vana ja pole dokumente alles. Aga tahaks siiski korda teha ja ära registeerida. On mingi võimalus kuda saab dokumentideta masinat registeerida ja mis see umbes maksma võib minna?
Vasta
#2

jep, saab küll. Kuid seletuskiri peab olema usutav.
vt:
http://foorum.motokuur.ee/viewtopic.php?f=18&t=23493

Ostan Minsk M103 (1963a) ja Kovrovets K58 -le korras osasid.
Vasta
#3

Selge, aga mida täpsemalt peab sinna kirjutama? Ja kas keegi oskab öelda kas Rakvere motopoest saab osta riga 22 varuosasid š-62m või siis v50 mootorile. Oleks vaja tihendeid, kolbi ja kolvirõngad, uus väntvõll, kütusekraan, võib olla unustasin midagi lisada.
Vasta
#4

(21-09-2016, 19:39 PM)Markus122 Kirjutas:  Selge, aga mida täpsemalt peab sinna kirjutama? Ja kas keegi oskab öelda kas Rakvere motopoest saab osta riga 22 varuosasid š-62m või siis v50 mootorile. Oleks vaja tihendeid, kolbi ja kolvirõngad, uus väntvõll, kütusekraan, võib olla unustasin midagi lisada.


Vist midagi neil on olemas, kuid suhtumine klientidesse on seal allapoole arvestust.
Vasta
#5

Osksb keegi  öelda,kas selline pill peab kah kuskil registris olema.Tänavale sellega ju eriti ei lähe,rohkem funnamise riist.Lihtsalt mõtlen ,vedada koju või mitte. Rolleyes (järjekordne nn.kuusakoski potensiaalne klient....aparaadil ainult lenks katki)

[Pilt: 01105055919e0f5.jpg]
Vasta
#6

Sai täna ARK is. käidud.Suhtumine oli pigem positiivne.Esialgu uurivad, ega antud isendi pole varastatute nimekirjas , siis paistab edasi.Samas tal olemas Svenssoni nr.märk.Pidavat saama ka sellega legaalselt siin liigelda, kui ei tuvastata vargust sealt.(minu poolt asi puhas)
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne